Som sklamaná z 3D vyšetrenia vo Zvolene

donla
23. nov 2007

ahojte! ja chcem len vyjadriť sklamanie s 3D sonom vo Zvolene ☹ . Veľa som o tom čítala: čo všetko vyšetria, ako dlho to trvá a aký - kde bývajú príjemní doktori...a pod. Tak aj my sme išli s manželom na 3D sono do Zvolena(máme to najbližšie) a boli sme sklamaní!!! 😢 "Vyšetrenie" trvalo slabých 20 minút, doktor si dačo mrmlal popod nos a dokopy nám nič nepovedal. Keď sme sa opýtali - odpovedal jednoslovne. Za určenie pohlavia sme museli doplatiť 100Sk, teda dokopy sme platili 1100Sk a poriadne ani nevieme, či je naša bambuľka v poriadku. Som z toho dosť sklamaná, veď čakáme prvé dieťatko a chceli by sme vedieť, či je ok.....

sana15
7. aug 2008

😵 tak si to super opisala,ze uz by som tam chcela ist hned zajtra. Zavolam mozno uz zajtra,pripadne buduci tyzden. Je potrebne povedat dopredu,ze chcem priviest aj manzela?

petullia
7. aug 2008

nie... ja som mangela nespominala vobec, este aj kus meskal... sestricka ho vyzerala 😀 ... sme im tam narobili trosku zmätky... ale zlate su.. drzim vam palciska. uz bezim, ta cawte 😉

sana15
13. aug 2008

ahojte,tak dnes som sa objednala na 3D sono. sice to bude az o 5 tyzdnov,ale tesim sa. zoberiem aj manzela. urcite potom napisem svoje zazitky.

petka_s
13. aug 2008

sana15-to je fajn,ja som sa musela do hlohovca,aj kvoli tomu ze neskoro dost objednavaju,a by som bola nervozna z toho cakania 😀

sana15
13. aug 2008

ja neviem,ale aj co som tu precitala tak objednavaju podla toho,v kolkom som tyzdni. sestricka mi hned povedala,ze najlepsie je v 22 tt a ja som jej az potom povedala,ze som v 18 tt,takze ma objednala presne na ten tyzden ked este budem v 22 tt. ja som citala na Hlohovec same chvaly, ze su super,aj ze davaju rozsiahle lekarske spravy.... Ale jedine co ma odradza je cestovat tam. kebyze aspon do Nitri a pritom aj nieco pobehat,popozerat,ale vylet do Hlohovca.... ale verim tomu,ze to tam musi byt super

mihanka
13. aug 2008

ahojte, ja som uz raz pisala, boli sme dva x, prvy x sa neoplatilo sono robit a druhy x - 11.7 to tiez nebola nejaka slava - vid fotocky v albume, lebo uz sme boli v 28tt a uz nebol idealny stav plodovej vody, preto je to asi lepsie robit skor. Ale som spokojna, mame 10minutovy zaznam so vsetkymi meraniami, ktore dr robila, drobcek sa zakryval stale ruckami, tak mu dohovarala, ze bubacik ukaz sa nam trosku 🙂
prvy x bol so mnou manzel a druhy x bola moja mamina... doma som potom to video pozerala milion x 😀 naozaj to stoji za to 😉
drzim vam palce, nech mate stastie a miminka nech sa predvedu 😉

petka_s
13. aug 2008

sana15-je pravda ze je to dalej a ani clovek nevie kde to presne je..ale my sme sa s priatelom a svokramy rozhodli urobit vylet..tak sa uz tesim,idem tam v nedelu,tak uvidime co uvidime 😉

sana15
14. aug 2008

petka: tak sa tesim,s akymi dojmami pridete 🙂 daj potom vediet

gabii83
15. aug 2008

ahojte ja som sa objednala so Sturova, bo v Zv uz nemali termin kt. by mi vyhovovala, ideme na dovolenku a potom ak sa vratim je vraj uz neskoro. ale ja som to chcela, aj chcem v kazdom pripade. pocul niekto o tom ze medzi 2 uzv, maju uplynut 3 tyzdne? nechapem preco, ved aj to som pocula, ze to nie je skodlive pre mimi, vie niekto dat nejake info.? vdaka

martina1305
18. aug 2008

ahoj gabii83, mne raz robili uzv v piatok a dalsi potom nasledujuci utorok. takze ak by to bolo skodlive, neurobili by to podla mna.

martina1305
18. aug 2008

petka_s tak ako ste dopadli na sone v hlohovci, tesime sa na novinky 🙂

lenka138
18. aug 2008

na tom 3D sone, sa zisťuje aj niečo viac ako na obyčajnom, alebo prečo sa vlastne robí? A je to povinné?

lenka138
18. aug 2008

a ešte jedna otázka. Toto sono sa robí cez bruško alebo vaginálne?

petka_s
20. aug 2008

ahojte baby,tak bolo tam skvele-v tom hlohovci 🙂 mozte pozriet foto,mam v albume 🙂 pravdupovediac,som si myslela ze malinka bude nahravana celych 30minut,ale bolo to inak ako som myslela,ale aj tak som ju videla v pohybe,ale nie tak dlho..vsetko mame aj na dvd,a merania aj na papiery. Premeral kazducku kost ci je taka dlha ako ma byt, ci je dost plodovej vody atd..priatelovi sa pristup doktora neuveritelne pacil,a len poznamenal ze takyto doktory by mali byt vsetci. Bol velmi mily,a hlavne profesionalny. no a teda,uz vieme ze to bude dievcatko 🙂)

kika22
9. sep 2008

ahoj martina 1305,
pekny meninovy den ti prajem 🙂 ,
pozeram, ze mame termin priblizne rovnako...ja som bola dnes na sone v 20 tyzdni a Dr. mi povedal termin 22.1.2009, chcem sa objednat akurat dnes na 3D vo ZV...ty sa ides objednat?

takyna
9. sep 2008

Petka ahoj, aj my sme boli teraz v nedelu v Hlohovci, a tiež máme z vyšetrenia toho mladého doktora strašne fajn pocit 😵 stojí to za tú cestu 😵

zuziacik83
9. sep 2008

ahojte baby ja som objednana na 3D sono do zvolena koncom septembra, zvolen ako tak poznam, len neviem kde to 3D sono je..je to v nemocnici ci na nejakej inej adrese?...ked som sa objednavala vobec som si neuvedomila, ze vlastne neviem kde to je...mala som len tel.c. co som nasla tu na fore.. 😅 A dufam ze budeme mat pekny zaznam...totiz ma objednali az ked budem uz v 26tt 😠

kika22
10. sep 2008

zuziacik83,
3D sono robia v nemocnici na odd. porodnice myslim, ze je to 2. poschodie a dvere sona su rovo oproti (viac do lavej strany) sklenenym, ktorymi vojdes 😉 ja som objednana na 29.9. ja budem vtedy 24tt.
Dufam, ze aj mne sa male dobre ukaze, pretoze zatial nebolo vidno ani na sone co cakame 😠 dalo si kolienka spolu 🙂

kika22
10. sep 2008

ahoj takyna,
tak si bola v HC na 3D, citala som o tom veru same chvaly....aky dlhy zaznam ti nahrali?
pozeram, ze aj aj vy mate teda vekovy rozdiel celkom slusny 🙂 , ale mysim, ze Dianka ti rada pomoze 😉 a teraz si to vychutname asi este lepsie 🙂 ako po prvy raz...

takyna
10. sep 2008

Ahoj kika, áno v Hlohovci bolo super, presne koľko ti bude trvať vyšetrenie tak to všetko budete mať nahraté na CD-čku, u nás je to zhruba 35-minút, ale vravím, je to rôzne, vyberieš si hudbu ako podmaz do nahrávania je to krásny zážitok ja som si vybrala Celine Dion, máš tam aj Gladiátor a iné... 😉 , my sme sa snažili o bábiku 11-rokov po Dianke, ale až umelým oplodnením sa nám podarilo otehotnieť tak to hádam dobojujem do konca 😵 , vidím, že si skoro ten istý tt ako ja 😉 , neviem či si bola na 3/Dčku ? ešte nevieš čo čakáte?

kika22
10. sep 2008

ahoj takyna,
ja som sa akurat objednala na 3D vo ZV mala by som byt vtedy v 24tyzdni ...hadam budem spokojna a konecne sa dozvieme co cakame 🙂
ktovie ci je moznost ako pises vybrat si aj vo ZV hudbu...no uvidim a potom dam info ako to cele prebehlo a ako som spoko, hlavne ci sa to male bude chciet predviest 😉

takyna
10. sep 2008

Kika ja som na 3/Dčko tiež ešte v 24tt objednaná do Zvolena, určite daj vedieť budem zvedavo čakať 🙂 , lebo ak to nebude až také dobré preobjednala by som sa do Hlohovca

kika22
10. sep 2008

Takyna,
urcite sa ozvem ako bolo vo ZV...akurat to nemam s cim porovnat, pretoze som nieco podobne este neabsolvovala...ale napisem pocity 😉

zuziacik83
11. sep 2008

Kika22 Diky za navigaciu, tak ty ides den predo mnou. Ja som objednana na 30.9. a to som sa objednavala v polke augusta. Nechapem co ma objednali az v tom 26tt...ale hadam to bude dobre a babuliatko sa ukaze v celej svojej krase. Pocula som na ten Zvolen sice dost aj zleho aj tak sa strasne tesime aj s muzickom...

martina1305
11. sep 2008

zuziacik83 to je v pohode, ze ta objednali v 26. tt. vo ZV objednavaju na 3D medzi 22.-29. tt, takze si krasne v tomto rozmedzi. 🙂

petka_s
11. sep 2008

takyna-to je fajn ked sa ti v tom HC pacilo,my sme mali tiez len pozi dojmy,ten doktor boluzasny teda 🙂 no a co som mozno ja ocakavala viac,tak som si myslela ze v tom 3D ultrazvuku budem mat nejake video ,a ono to bolo ako normalny ultrazvuk,apotom ked malicku nameral tak ju ukazal v tom 3 D,a to som si myslela ze bude ako video,a nie len ako obrazok..kamoska bola vo zvolene asi pred 2 mesiacmi,a sa mi zdalo ze na mobile mi ukazovala to 3D ako video,tak neviem ze ako je to teda v tom zvolene..napiste baby potom 🙂

takyna
16. sep 2008

Petka ahoj, do Zvolena idem 8.10 tak potom napíšem pre porovnanie či je to niečo ako Hlohovec alebo nie 🙂

mimi26
16. sep 2008

vo ZV to určite nie je ako v Hlohovci.... ja som bola celkovo z toho sklamaná... 😒 malý boli sme tam 2x, lebo malý nezbedník sa stále len zakrýval, aj prvý raz a o týždeň to bolo to isté... Za to ale lekári samozrejme nemôžu. Doktorky sú tam véééľmi zlaté, milé a ochotné 🙂 také slniečka aj sestrička, čo tam robí, všetko záleží len na tom ako je bábo otočené.... tak až tak veľa od toho nečakajte. ja som sa hrozne tešila a potom som bola sklamaná, že tam poriadne nič nevidno a že tie peniažky som mohla využiť na nákup vecičiek pre malého.
Lekársku správu k tomu nedávajú, nerobia tam také podrobné merania ako v Hlohovci... biometriu, tak sa to volá vám budú robiť v neskoršom týždni tehotenstva, to vám povedia aké je veľké a koľko váži a tak...

sana15
19. sep 2008

kocky,ja uz mam to sono v pondelok - vo Zvolene. som zvedava. vobec netusim,ci si mam zobrat aj vlastne DVD... zatial som plna ocakavani 🙂

mimi26
20. sep 2008

sani DVD ti nie je treba, majú tam vlastné a je to v cene.. držím palce,aby vám to vyšlo.... 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre