Som sklamaná z 3D vyšetrenia vo Zvolene

donla
23. nov 2007

ahojte! ja chcem len vyjadriť sklamanie s 3D sonom vo Zvolene ☹ . Veľa som o tom čítala: čo všetko vyšetria, ako dlho to trvá a aký - kde bývajú príjemní doktori...a pod. Tak aj my sme išli s manželom na 3D sono do Zvolena(máme to najbližšie) a boli sme sklamaní!!! 😢 "Vyšetrenie" trvalo slabých 20 minút, doktor si dačo mrmlal popod nos a dokopy nám nič nepovedal. Keď sme sa opýtali - odpovedal jednoslovne. Za určenie pohlavia sme museli doplatiť 100Sk, teda dokopy sme platili 1100Sk a poriadne ani nevieme, či je naša bambuľka v poriadku. Som z toho dosť sklamaná, veď čakáme prvé dieťatko a chceli by sme vedieť, či je ok.....

adoko
23. feb 2012

MUDr. Šestina tel. kontakt 0905 500 361, 0911 244 959 objednajte sa u neho je super....

momamo
3. apr 2012

Ahojte, Zvolencanky, ktore ste boli na 3D sone u MUDr. Sestinaka, ake ste boli spokojne ...??

momamo
3. apr 2012

@adulka165 ahoj, gratulujem ... Ja uvazujem presne nad tymto doktorom, ohladom 3D sona ...Takze si bola spokojna, hej ..?? Ako dlho trvalo kym ta objednal, myslim tak 2-3 tyzdne ..?? Ja by som to chcela stihnut este do konca aprila😀

adulka165
3. apr 2012

@momamo Ahoj jasné spokojnosť nadovšetko - doktorko milý zlatý. Tak ja som mu zavolala a spýtala som sa kedy môžem prísť a on že kedy chcem tak som mu navrhla a on si zapísal. Akurát že ma upozornil že krajšie fotky bába sú keď si v 23 týždni a vyššie. Sonoval ma asi 40 min lebo malinká stále mala ručičky na tváričke a nedala sa spraviť foto. Manželík bol somnou máme teda 3 foto + jedno krátke videjko stade a platila som 27 eur tušim. Odporúčam je to skvelý zážitok 😀

michalag
29. okt 2012

Boli ste spokojne s 3D u dr. Šestinu? Kolko trvalo samotne sono, kolko sa plati a od kolkeho tt berie? CHcela som ist do Nemocnice ale vraj maju pokazeny utz. a nevedia kedy ho opravia

kiki19900
27. nov 2012

@vrabec Ahoj vrabec chcela somsa infformovat na tu doktorku Kamodovu blizsie ak by si bola taka zlata .. 🙂 dakujemmm

kmnigvil
26. apr 2013

@darinkazv
@machavka Boli ste spokojné s 3D vyšetrením u MUDr. Šeštináka?

kmnigvil
26. apr 2013

@michalag
@adulka165 Boli ste spokojné s 3D vyšetrením u MUDr. Šeštináka?

michalag
26. apr 2013

@kmnigvil my ano 🙂

kmnigvil
26. apr 2013

@michalag Ako dlho vám robil vyšetrenie, koľko ste platili? Ako dlho sa čaká na termín objednania?

michalag
26. apr 2013

@kmnigvil on sa ma spytal kedy nam to vyhovuje, chcel nas dat este v ten tyzden v piatok (volala som v pondelok), ale nam to nevyhovovalo, tak az ten dalsi. Pozrel nam aj drobca ci je zdravy, vsetko pokukal. Na zaciatku ale musis povedat ak si chces dat nahravat popripadne fotky aby vedel.

kmnigvil
26. apr 2013

@michalag A koľko si platila za vyšetrenie?

michalag
26. apr 2013

@kmnigvil okolo 30-35€ ja si uz fakt nepamatam 😅

kmnigvil
26. apr 2013

@michalag Práve som mu volala. Vo Zvolene už nerobí 3D vyšetrenia ale teraz robí vo Vrútkach. ☹

darinkazv
26. apr 2013

@kmnigvil šestina, nie šestinák 🙂 a v vz už skončil alebo skončí. kamoška k nemu chcela ísť a povedal jej, že v zv končí. to bolo pred mesiacmi. ale spokojná som s nim bola veľmi

darinkazv
26. apr 2013

@kmnigvil a platila som 20e za dvd záznam. nič viac. a boli sme na 2krát u nehho. lebo prvýkrát sa malinká nechcela ukázať. tak nás preobjednal. zaplatili sme až keď sme mali záznam 🙂 a po obidva razy sme tam boli aj hodinku 🙂

adulka165
26. apr 2013

srandista doktorko 😀 my sme tam boli skoro v 21tt a povedal ze vyzera to na babu a nakon iec narastol pipicek mojmu zlaticku 😀 😀

candiss
6. máj 2013

Chcela som len napísať , ak máte niekto záujem o 3D sono , robia ho už aj v Nemocnici , ja som sa obiednala u pani doktorky Tauferovej , na 15 mája .. Majú teraz nový prístroj , na ktorom sa záuča pani doktorka Kobidová .. a na moje prekvapenie a myslím že prekvapím aj vás ..3D sono budem mať zadarmo kedže , sa zaúča .. jedné čo si zaplatím bude fotografia a video .. Takže myslím si že je to celkom výhodné , ale aj šťastie v mojom prípade 🙂 .. takže ak cete utekajte sa objednať , ja som bola osobne , ale dá sa aj telefonicky .. Sono robia ale iba v stredu 🙂

bertawilson
12. máj 2013

Ahoj,dik za radu,ale ja som išla radšej do B.B.,Dr.Frualdovi má atestaciu a skúsenosť,čo sa týka Sonografie.Pokial viem pani Dr.Kobidova nemá ani jednu atestaciu, teda ani skúsenosť so sonografiou to,že je milá jej nikdo neberie,ale to sa zo 4d sona stala iba konvercna záležitosť,ide iba o peniaze,no strašne veď baby idu na to vyšetrenie,aby vedeli či je všetko o.k..,a nie preto,aby sa len tak pozerali na obrazovku
Kto bude zodpovedný za pani Dr.Kobidovu,keď niečo dôležité prehliadne,veď keď som sa pýtala svojej Dr.ako je to keď slúži bez atestacie a stane sa problém ,bolo mi povedané ,že volá zodpovedneho doktora .Takze ja si radšej príplatim a budem si istá,že je všetko o.k.a nie aby sa niekdo na mne učil a ešte mohol niečo spôsobiť môjmu malému,veď predsa je to len vlnenie,pa

hviezdicka111
27. júl 2013

@candiss ako rychlo ta objednaju vo zv v nemocnici na to sono?

ewolett
29. okt 2013

3D sono vo Zvolene určite odporúčam, veľmi veľmi super prístup, p. doktorka Kobidová, ešte raz veľmi pekne ďakujeme 🙂 , prajeme veľa spokojných mamičiek aj oteckov 🙂

cvikla969
17. nov 2013

@ewolett ahoj,to je u vas v nemocnici?a ako sa objednava a kolko to stoji,prosim ta?

lluckaa
18. nov 2013

@ewolett ahoj , prosím to sono robia u Vás vo ZV a od koľkého tt sa tam chodí? nemáš prosím ťa náhodou kontakt? hľadám niečo v okoli B.S a ZV by mi vyhovoval , ešte koľko to stojí ďakujem

ewolett
18. nov 2013

ahoj,3D sono robia vo Zvolenskej nemocnici, kontakt som si našla na stránke ZV nemocnice, ja som sa objednávala cez email, a za dva dni som bola na vyšetrení, je tam popísané všetko kedy je dobré robiť sono, kolko stojí, kolko sa Vám budú venovať, čo všetko od nich dostanete. Treba guglovať a dozviete sa všetko. Ja som bola velmi spokojná, určite odporúčam. 🙂

tankasamka
19. nov 2013

ewolett, v Gynekologicko porodnickej ambulancii ma odkazali s 3D sonom na cislo 5201 368, co je cislo na Obvodnu gynekologicku ambulanciu. Tam mi uz dva dni nedvihaju a jediny email co som nasla na stranke Nemoc. ZV je ten ich vseobecny, info@nemzvolen.sk. Ako si sa objednavala na to 3D sono? Robia ho kazdy den, lebo by sme chceli ist v piatok poobede. A ktory doktor to tam robi? Je to ten isty system co pri obycajnom sone, ze prides poobede medzi 12:30-14:30? dakujem za vsetky info!!!

ewolett
21. nov 2013

Ja som sa objednala cez email: gyn.ambulancia@nemzvolen.sk najlepšie je 3D sono urobiť v 24 - 28 týždni. Dá sa aj neskôr alebo skôr ale nemusí to byť dobre urobené lebo mi doktorka povedala, že to závisí od množstva plodovej vody, a veľkosti placenty a samozrejme aj bábätka 🙂 Sono robia asi iba v stredu, ale to Vám už povedia pri objednaní. Dostala som CD s celím časom vyšetrenia cca 30min, 3 fotky, a super zážitok 🙂 cena 40 eur. Tak držím palce 🙂

sally04
10. apr 2014

Dobrý deň žienky, ja som bola na 3D sone vo Zvolene a musim pochváliť. Aj keď teda nám sa babo nechcelo ukázať tak ideme znova. Musím povedať, že lekárka bola úžasná, strávili sme tam asi hodinu, poslali ma aj prejsť aby sa babo otočilo ale nemali sme aj tak šťastie. A nemôžem nič zlé povedať, aj manželovi pekne všetko vysvetlia, čo vidíme na monitore, aj k bábu sa prihovárala (čo sa mi teda ešte nestalo). Takže čo sa týka môjho názoru určite by som odporučila. 🙂

jankadn
22. apr 2014

@sally04 Ahoj prosím ťa kde v zv ti robili to sono lebo mna doktorka posiela do martina. dakujem

sally04
30. apr 2014

Ahoj, prepac ze tak neskoro odpisujem no skor som sa k tomu nedostala...takze sono nam robili v poliklinike v ZV objednavala som sa na mailovej adrese gyn.ambulancia@nemzvolen.sk lebo mi nedvihali tam telefon, pozri si aj tuto webku http://www.nemzvolen.sk/ambulancie/gynekologick... mas tam aj adresu a infosky 🙂 nam robila vysetrenie MUDr.Kobidová a bola fantasticka 🙂 prihovarala sa aj k babatku co som prvy krat zazila, pekne vsetko vysvetlila, bola fakt super, aj manzelovy ukazovala vsetko na monitore a vysvetlovala co kde vidime...takze ja sa nemozem na nic stazovat, boli sme aj na opakovanom sone lebo sa nam malinka nechcela vobec ukazat. a hned mi na mail odpisala sestricka, tiez bola mila uplne super, aj ked meskala doktorka nam to prisla oznamit aby sme vedeli. a termin mi dala o tyzden ako som im pisala takze sme dlho ani necakali. Dufam, ze som ti aspon trosku pomohla a daj vediet ak tam pojdes ako si bola spokojna...inak mna zase posielali do Levic. ale zistila som si to 3D v ZV.

tsimona
28. okt 2014

@adulka165 ahoj mohla by si to aj mne poslat ciselko na pana doktora?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre