Tehotenstvo a negatívny krvný test

lenka.s
15. okt 2008

Ahojte,
neviem, ci uz tato tema bola niekde diskutovana, ale chcela by som sa opytat, ci sa najde mamina alebo tehulka, ktora mala na zaciatku tehotenstva negativny krvny test na hcg a aj napriek tomu bola tehotna ?

petruci6
16. okt 2008

lenka pokial bol krvny test negat,tak bohuzial tehotenstvo to nie je
krvne testy su spolahlive ovela viac ako tehu testy,na kt pisu 99%
takze to je skor psychika 😒

shela
16. okt 2008

lenka.s... ako pisala petruci6(tehu niesi)...ja som zasa taky pripad ze mne tehu test vysiel negativny a aj tak som bola v tom... o prvom babu som vobec netusila az do 4 mesiaca..prve 3 mesiace som mala pravidelnu menstruaciu takze by ma ani vo sne nenapadlo ze vo mne rastie moja princeznicka...az ked mi zacalo byt zle tak som sla k lekarovi ...myslela som si ze mam problemy so zaludkom a oni mi vraveli ze som tehu...videli to na krvnych testoch

lenka.s
autor
16. okt 2008

je to zvlastne, lebo psychika urcite nemoze sposobit pozitivny tehotenstky test, navyse, ked nieco typu, ze som tehotna si nemyslim ... nemam ani poriadne priznaky, ale kazdopadne je to vlastne fuk, nasla som uz par bab, co mali negativny krvny test a boli tehotne ... takze pockam a uvidim 😉

kalexis
25. apr 2010

shela: ja mam zatial to iste ze si moji lekari myslie ze som chora, tak som si na vlastnu ziaost dala spravit krvne testy aby som mala istotu pretym nez zacnem do seba cpat lieky, lebo mojich ani nenapadlo mi nejake krvne testy robit.... ty si este dobre obysla, ja sa dozviem zajtra ci tehu som alebo nie ak drzte palecky 🙂

anet9865
25. apr 2010

môže sa to stať...poznám dva prípady, keď bolo HCG negatívne a test silnel...v jednom prípade pravdepodobne chyba laboratória a v druhom merané HCG skoro...prečítaj si túto diskusiu 😉
http://www.emimino.cz/diskuse/0-hcg-z-krevnich-...

kalexis
26. apr 2010

tak mne vysiel krvy test negativne, a tehotenske testy mi tiez uzkazuju negat, takze u mna je to definitivne

catya
3. jún 2011

Dámy, je to neuveriteľné, robila som si 3 testy (prvý cca 13 dní po oplodneni), všetky vyšli negatívne, bola som si dat pichnút vyvolávačku na menzes, no a ked mi napriek tomu dva týždne nechodil, išla som k lekárke, a zistila, že som v 6tt! Takže neverte testom, bohužial si nepamätám akú značku som použila, ale to je fakt prúser, sa na to spoľahnút...

leuska210
15. dec 2016

Ženy mne uz dva týždne mešká menzes príznaky mam robila som si testy boli negatívne tak som šla k lekárovi povedal mi že buď je ten plod taký maličký alebo je to mimomaternicove tak som si dala zobrať krv na HCG a vraj bol negatívny lenže gynekológ povedal že keď to nebude gravidita tak že on sám uz nevie co to bude cysty nemám prechladnuta nie som a príznaky ďalej pretrvávajú je možné že by som mohla byt ? Máte podobne skúsenosti ? Ja uz som z toho mimo😢

nivea777
15. dec 2016

@leuska210 ak je krv negativna,tak tehotna nie si

leuska210
15. dec 2016

@nivea777 tak co to môže byt ?

nivea777
15. dec 2016

@leuska210 hocico.ked ti to lekar nevie povedat,tak ja nemam ako..nie som lekar,nepoznam tvoj zdrav. stav. chorobopis atd...

mrkvicka26
24. sep 2020

Ahojte žienky, má niekto takú skúsenosť ako ja? Bola som u ginekologa ten mi najprv povedal ze tam mam gestacny vak, tak mi zobral krv, a krvy som vraj negatívne tehotnosť, o týždeň idem na ďalšie vyšetrenie, týždeň budem na ihlach, ach ach, má niekto prosím takú to skúsenosť....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre