• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Triple testy, AFP testy- pozitívny nález - Downov syndróm- narodilo sa vám zdravé dieťatko

25. mája 2017 
mam kamosky,co z dovodu,ze tento svet je chory a plny nastrah a rizik od pocatia az po,radsej nechcu dieta a ja ich neodsudzujem,plne ich chapem,terax sme s kamoskou rozoberali,ze v konecnom dosledku kazdemu cloveku sibe,lebo su zeny,co nemaju deti,lebo nechcu,su zeny,co deti nemozu mat a su zeny,co maju a kazde rozhodnutie prinasa nasledky a kazdemu z toho hrabe a este aj chlapom,tym hrabe tiez,chce niekto povedar,ze jemu nikdy nehrabalo?
7. aug 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sensen12 prepac. Hrabe,nehrabe. Toto uz ne naozaj tazke,navyse tie horucavy. Mne napriklad nehrabe,obcas sa niecoho bojim,najcastejske v suvislosti so zdravim, alebo len smutna,lebo niekto a nieco. Nic dramaticke a pretrvavajuce
7. aug 2015 o 11:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som sa objednala ku grochalovi do Martina na morfologický, Zevraj je najlepší na Slovensku, tak dúfam že to bude ok
10. aug 2015 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandey on je naozaj odbornik a je aj ludsky a taky normalny. Vyborne rozhodnutie. Drzim palce k vybornym spravam este.
10. aug 2015 o 10:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasa1983 dakujem
10. aug 2015 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bola som v sobotu u grochala a povedal ze nevidi nic podozrive.co nam povedal ze mame krasnu dceru:slight_smile:
17. aug 2015 o 19:07  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nikakaros no tak super, hned je psychicky lepsie, vsak?
17. aug 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikakaros ja idem túto sobotu, tak sa neviem dočkať akurát už viem že čakám chlapca (už jedného doma MÁM) tak dúfam, že aj mne povie že je zdravucky, ja som mala zlé výsledky na Downov a v rodine sme mali 2x srdcovú vadu tak sa bojím
17. aug 2015 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som mala na dawnow 1:140. Ale povedal ze amnio by to na stopro potvrdila.no pohodicka,je lepsie ale niekde vo mne je cerv,ktory sa aj tak boji co bude.taky odbornik v 24 tt a nepovedal to stopercentne.rozumiem ze nemoze nieco tbrdit ved nieje pan boh a prave preto sa stale trosku bojim.ale som stastna ze budeme mat doma druhu babu.
17. aug 2015 o 22:55  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurát idem od grochala a môj chlapček by mal byť zdravucky :slight_smile:
22. aug 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sandey super, super, tesim sa s Vami....Grochal je pan doktor, asi by som na Vasom mieste bola pokojna....
22. aug 2015 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja dcera onedlho oslavi 9r.podla vysledkou z krvi sa mala narodit postihnuta.amnio dopadlo vyborne.dnes mam 2 deti su zdrave a som rada ze som mama
22. aug 2015 o 12:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mircalla ahoj, mna zajtra čaká vyšetrenie u Doc. Ondrejcaka... Ako rýchlo ste mali výsledky?
13. sep 2015 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lastinko my sme nesli na amnio,tripple 4 dni
13. sep 2015 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikakaros ahoj prosím ťa vyvrátil grochal pozitívne výsledky? aj mna to čaka dnes mi volalagynekolog že nemam dobre výsledky, zajtra idem na kontrolný odber a Grochalovi 21.10. tiež som hotova.... verim že všetko dobre dopadlo..
6. okt 2015 o 13:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, prosím vás aké ste mali hodnoty triple testov ked ste boli na amnio alebo morfologickom ultrazvuku? ja mam vraj pozitivny test, hodnoty ešte neviem, zajtra idem na kontrolny odber, mam 38 rokov som po IVF a som uplne hotova. 21.10. som objednana MUDr. Grochalovi na ultrazvuk a už sa bojím asi všetkého.... dakujem za vaše skusenosti
6. okt 2015 o 13:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janikajanka neboj tam veľa robí vek, veľa žien nad 35 má horšie výsledky, ja som mala downov syndróm 1:130, u grochala ok
6. okt 2015 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandey dakujem, ja mam 38, ale naco robia taketo testy ked nas len stresuju, ved ja ani nedycham
6. okt 2015 o 18:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mám 39, neboj bude to OK daj vedieť potom
6. okt 2015 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandey ok dakujem
6. okt 2015 o 18:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, aj ja som mala pri prvej dcérke pozit, skríning a po opakovanom odbere boli hodnoty o.k. a to som nebola ani na amniocentéze ani na morf. uzv to som mala 30r. Teraz pri druhej dcérke som mala 35 r., hodnoty o.k., ale pre istotu som bola na morf. uzv u Dr. Grochala, všetko bolo o.k. , mám dve krásne zdravé dcérky a úplne Ťa chápem , ja som pri prvej skoro ošedivela, kým boli výsledky!!
6. okt 2015 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janikajanka hlavne klud, nestresuj sa vopred. Ako uz kocky vyssie pisali, vela robi vek, napr na zapade uz taketo vysetrenie ani nerobia.
6. okt 2015 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj chlapcek sa mal narodit 28.1.2016 zomrel v brusku,dakujem,ze ze hystericky stresuju tymto testami,bol chudacik mrtvy uz pred vysledkami testov,teraz mozem dufat,aby sa mi nerozpadol vztah,dakujem dakujem
8. okt 2015 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sensen12 Prijmi úprimnú sústrasť, je mi to veľmi ľúto, že si prišla o dieťatko, opatruj sa...
8. okt 2015 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tazko mi je,ja ked som na nervy,tak sa ventilujem nadavanim,nepihem,nefajcim,chuda som,jedine co mi pomaha je nadavanie na maximum....a teraz uz ani druha sanca nebude,takze ako ma byt taka zena kludna....ked partner to vzdal...
9. okt 2015 o 04:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sensen12 to sú celí chlapi, keď majú byť žene oporou , tak to vzdajú, alebo ešte oni čakajú podporu :frowning2: ...
9. okt 2015 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timikaj1 on je nonstop ticho a nic nechce riesit,ze lepsie he neriesit nic,vsetky vysledky boli ok,pricina neznama,a teraz co,skoncilo vsetko,uz nic,nijaka nadej,buducnost a teraz aby som sa usmievala a preco?? ach...ak nahodou este raz bude sanca niekedy,tak si nedam robit nijake odbery,nic a basta,ale s kym bude sanca,ak bude....vobec
9. okt 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sensen12 ahoj je mi to veľmi ľúto a aký odber ti prosím ťa robili? držim palce
9. okt 2015 o 12:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tripletesty,v zivote si ich robit nedam,aj keby sim oteho v 90tke
9. okt 2015 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sensen12 a na zaklade testov si bola na amnio a tá to spôsobila? ach jo...
9. okt 2015 o 14:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok