Tripple test - treba ísť nalačno alebo nie?

marhulka88
24. nov 2007

Prosim poradte ci na tripple test (18tt)-teda odber krvi treba ist nalacno alebo ani nie? akosi som sa zabudla opytat lekara a v pondelok uz idem na odber 😉 dakujem

vierab
24. nov 2007

Ja som bola na týchto testoch v 16 tt a mohla som sa pred nimi kludne najesť.

anamor
25. nov 2007

ja idem tento tyzden, ale tiez neviem. Ale akosi som sa nezamyslala, je to rano o siedmej odber krvi, takze ako pred kazdou krvou jest nebudem,takze to neriesim.

vierab
25. nov 2007

Ja som nevedela že práve v ten den mi budú brať krv na tripple testy, ráno pred odberom som mala kávu a dva rožky so šunkou. Sestričkami povedala že to s cukrom v krvi nemá nič spoločné a vobec to nevadí. Ak to nieje u každého dr. iné tak sa kludne naranajkujte. Ale testy sú hádam rovnaké u každého takže nevidím dovod aby ste tam išli nalačno. Mne napríklad brali krv o 10:30 a neviem ako by som to vydržala

anamor
25. nov 2007

mna na krv vzdy objednali rano,tak preto som sa nemala dovod nad tym zamysliet.Ale do 10,30bez jedla, to by som asi odpadla od hladu... 🙂

lucka0122
25. nov 2007

ahojte mne tiez vzdy krv brala kadejako nemusela som ist rano o siedmej....a jest som kludne mohla...

miriamka
25. nov 2007

Ja idem na tripple test 6.12,o 8mej rano,a mam prist nalacno.

lucka0122
25. nov 2007

a to iba raz vezme krv nie?

sandrika
28. nov 2007

áno len raz 🙂

veva1
28. nov 2007

na tie testy nemusite ist nalacno,mne ich robili poobede 😉

betka1
28. nov 2007

Ja som tam bola nalacno, ale povedali mi, ze som mohla kludne jest.

nika2
19. dec 2007

Ahojte, chcem sa spytat za aky cas su vysledky Tripple testu? Dva krat som mala test AFP zvyseny a zajtra idem do Bratislavy. Som v 17+5. Prvy test AFP v 16 tt som mala 89,900 a druhy v 17 tt bol 105.Tak som zvedava. nika

hellosona
19. dec 2007

nika: ja som mala vysledky za 10 dni... tu v ba, ale hodnoty neviem...
drzim ti palce, aby ste dobre dopadli, ale vraj su tie testy neni velmi presne...

anamor
20. dec 2007

kočky vám povedal, resp. zapísal do knižky lekár aj hodnoty, lebo ja tam mám napísané iba v norme a povedal, že to je v poriadku, ale niektoré určite viete aj svoje hodnoty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre