Tripple testy v 32 rokoch a 16tt. Mám ich v poriadku?

rebelocka
31. máj 2007

ahojte robili mi tripple testy, mám 32 rokov , robili mi ho v 16tt na kramároch
hodnoty vyšli afp 1.02 Mom, HCG 1.37 Mom, Anti-GAD 0.10 U/ml

ultrazvuk sedí na 22tt , hodnoty sa rozchadzaju v rozmedzi 2 tyzdne na jednotlivých častiach tela. Jena je na 19tt a ostatne na 21tt a 22tt + niekolko dni
babetko má 380 g

rebelocka
autor
31. máj 2007

katrin tam som nic nenašla k mojim hodnotam

tari
31. máj 2007

rebelocka a čo ti povedal Dr? 😕 sa predsa musel vyjadriť 😕

rebelocka
autor
31. máj 2007

tari on len ze ok, ale on na vsetko povie ok.

tari
31. máj 2007

rebelocka som si istá že keby to nebolo ok, tak by ok nepovedal 😉
tak=to veci sa predsa neberú na ľahkú váhu 😕

buď len rada že na všetko hovrí ok, to znamená že si zdravá a aj bábatko 😉 nerob si zbytočné stresy 😉

rebelocka
autor
31. máj 2007

no kamarátke tiež hovorili, že je všetko dobre a narodilo sa jej postihnuté dieťa, dokonca afp v poriadku a bola aj na 3d a kadečom

tari
31. máj 2007

doktori málo kedy vysvetľujú podrobne odborné veci pacientkám laičkám - ktoré tým hodnotám aj tak nerozumejú - stačí keď povie že je všetko v poriadku a my im predsa musíme veriť, na to sú tu 😉

tari
31. máj 2007

rebelocka tak to ma mrzí ☹

elliana
31. máj 2007

rebelocka, vysledky nehovoria o istotach, len o zvysenom riziku...mne vysli zvysene hodnoty AFP, posielalo sa to potom na nejake dovysetrovanie, tam sa konkretne uvadzala vaha, vyska, vek matky a potom to bolo ok. Ale aj tak ti nikto nezaruci, ze ked mas dobre vysledky, dieta bude zrave a naopak.

rebelocka
autor
31. máj 2007

ved z toho mam nervy, niekedy mam pocit, ze to nezvladam, ten strach o dietatko.

elliana
31. máj 2007

rebelocka, viem si predstavit, aky strach prezivas, ja som na tom bola podobne...tiez som prvy trimester brala duomox a pomerne dlho...Ale nech uz je dietatko na tom akokolvek, stresom mu nepomozes, a ak ma nieco prist, tak pride, niektore veci uz neovplyvnis, nech by si sa akokolvek snazila...
A ked lekari hovoria, ze je to ok, tak asi ano. A co sa tyka toho sona a Cunderlika, /tusim si to pisala v druhej teme/citala som o nom na tomto fore len same pozitiva

tari
31. máj 2007

Rebelocka nerob zbytočnú paniku - ubližuješ sebe aj bábatku - a naozaj zbytočne. Práve tými stresmi si môžeš privodiť nejaké problémy.
Keď máš výsledky dobré, užívaj si tehotenstvo a nemysli na zlé veci 😉
veď je to také krásne, nekaz si to 😉

elliana
31. máj 2007

ups, asi som ten prispevok mala hodit do tej druhej temy, co zalozila rebelocka 😝

nika251
31. máj 2007

Ahoj- pozri sa na http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i... prezri si celu stranu- mozno tam najdes odpovede.

emjee
12. jún 2007

nativa • Dnes o 09:30
ahojte robili mi tripple testy, mám 32 rokov , robili mi ho v 16tt na kramároch
hodnoty vyšli afp 1.02 Mom, HCG 1.37 Mom, Anti-GAD 0.10 U/ml

ultrazvuk sedí na 22tt , hodnoty sa rozchadzaju v rozmedzi 2 tyzdne na jednotlivých častiach tela. Jena je na 19tt a ostatne na 21tt a 22tt + niekolko dni
babetko má 380

BPD 54.1 22+3
HC 192.9 21+4 tt
AC 161.5 21+2 tt
FL 34.5 20+6 tt
HL 35.9 22+3 tt
Foot 38,6 22+1 tt
Binoc D 35.4 22+4 tt
TCD 22.1
Nuchal T 3.2
LVW 5.6

UMA 3.60 S/D

danu • 38tt • Dnes o 09:50
nativa skus napisat na forum mamaaja tam ti odpovie priamo doktor do 3 dni 😉

tinni • 1d • Dnes o 09:59
nativa-hodnoty sa mozu rozchadzat + - 2 tt.-mne to tam tiez tak vselijak skakalo 😉

hedunecka • 27tt • Dnes o 13:55
nativa no my sme tu neni doktori ale keby bolo nieco zle urcite ti to povedia..napis ceskemu odbotnikovi na stranku www.gennet.cz

anka • 7tt • Dnes o 14:04
ja som nasla zopar skratiek ktore mas uvedene aj na tejto stranke, tas sup sup
http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre