Ultrazvuk u MUDr. Holáňa - primára Medifera Aupark

veriaca
16. jan 2014

morfologicky ultrazvuk sa robi okolo 21. tyzdna. Trva cca 45. min. Ultrazvukom plodu neskodite, ide len o to, ze pokial absolvujete morfologicky ultrazvuk aj u Vasho gynekologa aj u nas, jeden z tychto ultrazvukov si budete musiet uhradit, pretoze zdravotna poistovna preplaca len jeden.
Pokial mate zaujem o objednanie prosim poslite mi na seba:
Meno a Priezvisko, prip. Titul:
Datum narodenia:
Adresu a PSC:

Kolko plodova gravidita? (1 plod, dvojicky,...):

S doporucenim (vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 2D : 29Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 81Eur

Bez doporucenia (bez vymenneho listka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 97Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 124Eur

USG Foto 7Eur

lelyl
29. dec 2018

Baby vedeli by ste mi niektorá napísať kontakt mailový na objednanie sa k Holanovi?

frederica955
29. dec 2018

@lelyl páči sa 🙂 prenatal@procare.sk

lelyl
29. dec 2018

@frederica955 dakujem

lelyl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisdenis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisdenis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mary2506
29. jan 2019

Prosim vas vie mi niekto dat kontakt na pana doktora Holana? Na online objednavku neodpovedali . Dakujem

lelyl
29. jan 2019

@mary2506 treba i opatovne napisat u mna tiez neodpovedali az na dalsi pokus

happyfrog80
10. mar 2019

@leeshka prosim vas a pri 3D sone kaze dr kazdej pacientke dat dole nohavicky dopol stehien ako kazal hned mne?Pride mi to trocha uchylne kedte sa to robi nie vaginalne ale na bruchu.

leeshka
10. mar 2019

@happyfrog80 do pol stehien som nemala az ale dost dole kedze to sono robil aj tak zo sameho spodku akoby, myslim ze krcok tak pozeral

happyfrog80
10. mar 2019

@leeshka mne povedal hned ze mam do pol stehien dat dole nohavicky nez mi siel robit 3D sono.Potom mi povedal ze krcok nam skrateny ,v ten den som sa vracaka do Yuk a povedal neodporuca letiet,akoze neviem preco 😀,ale ignotovala som to.Letela som.No ale este spat ,ked zustil krcok bol sjrateny,zobral ma vedka na kozu a rucne mi to pozrel.A o tyzden v Uk mi pocedali ze vsetko je ok.Tak neviem ci nezneuzil to ze idem zo Sk lebo ja som ziadny problem necitila a vystresoval ma a uz ori prvej vete som sa citila nesvoja ked mi kazal nohavicky dat dole.Sak vaginalne 3D sa nerobi sakra ,som si myslela.

leeshka
10. mar 2019

@happyfrog80 mozno preto povedal ze dat dole lebo napr ja som si na x krat posuvala nizsie spodne pradlo, tak mozno rovno uz povie ze do pol stehien aby nemusel kazdej hovorit ze a este nizsie a este a este...skracovanie krcka nie je citit, na to by si neprisla...a to ze v UK povedali ze ok, no nvm sa k tomu vyjadrit...mozno u nas a v Uk maju ine parametre na zaklade ktorych to hodnotia, a co je niekde ok uz inde nie je, fakt nvm

evaachesa
21. mar 2019

Ahojte, doktor Holan robi aktualne v Procare v Centrali? Pozeram ze predtym bol v auparku. Ak k nemu pojdem len na sono, budem spisovat s procare nejaku zmluvu? Kolko dopredu sa treba objednat? Riesili ste morfo sono u svojho gyn a nasledne inde? Odpprucaju sa 2 ultrazvuky po sebe v 20tt? Chodim k dr Millymu ale neviem ci je taky odbornik ako dr Holan, aspon co som citala v mnohych diskusiach. Vopred dakujem 🙂

blondina85
9. apr 2020

Dobry den chcella by som sa objednat u pana dr Holana a neviem ako nevieete my poradit

evaachesa
9. apr 2020

@blondina85 objednaj sa mailom: prenatal@procare.sk

kajabartal
25. okt 2020

@veriaca ceny sú ôk vzhľadom na vysokú odbornosť MUDr Holaňa. Skúste pozrieť ceny iných gynekológovi bez takej odbornosti

happyfrog80
26. okt 2020

@kajabartal vysokú odbornosť aj úchylnost.Nie ďakujem ,už nikdy k nemu nejdem.

leeshka
26. okt 2020

@happyfrog80 mozes prosim napisat co sa stalo?

happyfrog80
26. okt 2020

@leeshka ja nie som zvyknuta si vyzliejat pri 3D nohavicky do pol stehien ako mi nakazal.To ani v Martine nevyzaduje.Isla som na 3D a este na poslalna kozu aby ma prehliadol rukami vnutri a nalakal ze mi neodporuca letiet.Mala som za 5 hodin letiet do Uk.Ze mam skrateny krcok.Bezdovodne ma vystrasil.O tyzden mi midwife povedala v Uk ze mam vsetko ok .Myslim ze sa takto sprava len k tehotnym co si neplatia poistovnu,ako som zistila este od dalsej vyzadoval z Uk si vyzliect nohavicky.Ale aj kamoska ktora je na Sk isla k nemu na 3D a tiez potcrdila to iste ,toto mi pride uchylstvo.V Martine to nerobi.On uz je tento Holan starsi a oni si idu po svojom ,chyba mu vidiet kazda pussy.On uz vie koho moze takto zneuzit.Je nechutny.

leeshka
26. okt 2020

@happyfrog80 sa pytam lebo som unho bola, ja som si mala dat dole cca po spodnu stranu bedier, zdalo sa mi to moc ale tak je fakt ze ked kukal babo tak sz tam uplne dole bol aj so sonom...co ma prekvapilo ze aby donutil babo sa otocit tak mi tak stlacal brucho ze to brutal bolelo a cely den ma potom bolelo brucho este...so mnou tam bol aj manzel...je mozne ze ak tam ide zena sama ziada aj ine veci 😔 ale inak z vysetrenia som mala dobry pocit, vysvetloval vsetko dopodrobna...bola som unho na morfologickom

happyfrog80
27. okt 2020

@leeshka morfologicke je čo?Lebo ja som bola na 3D a aby podrobne pozrel ci je plod ok.Samoplatca.Moj tam bol tiez .Ja som sa ani neholila takze som nola prekvapena .Nikde nechcu nohavicky dole len unho.Na Slovensku si ulahcuju vsetci doktori,v Uk dbaju na pacientovo sukromie este sj obrusok mi daju aby som si daka na ohanbie ked mi idu robit vaginalne sono.Uplne iny pocit .

niza
4. jan 2021

@leeshka dobry den ajnja mam ist na morfologicke 2d sono mam výmenný lístok.platili ste ešte niečo navyše okrem tých 33 eur ktoré sa platia proceru? Pripadne ,spravi fotografiu plodu za príplatok?

leeshka
4. jan 2021

@niza teraz sa uz plati 89e, lebo zmenili.programy a ten najnizsi uz neni 3dnovy za 33 ale 7dnovy za 89
A vtedy okrem 33 som neplatila nic dalsie a spravil 2 obrazky zadarmo

evaachesa
4. jan 2021

@niza ja som pred 2ma rokmi platila cca 90e spolu aj za registráciu ...fotky mi neurobil lebo dieťa nespolupracovalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre