Ultrazvuk u MUDr. Holáňa - primára Medifera Aupark

veriaca
16. jan 2014

morfologicky ultrazvuk sa robi okolo 21. tyzdna. Trva cca 45. min. Ultrazvukom plodu neskodite, ide len o to, ze pokial absolvujete morfologicky ultrazvuk aj u Vasho gynekologa aj u nas, jeden z tychto ultrazvukov si budete musiet uhradit, pretoze zdravotna poistovna preplaca len jeden.
Pokial mate zaujem o objednanie prosim poslite mi na seba:
Meno a Priezvisko, prip. Titul:
Datum narodenia:
Adresu a PSC:

Kolko plodova gravidita? (1 plod, dvojicky,...):

S doporucenim (vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 2D : 29Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 81Eur

Bez doporucenia (bez vymenneho listka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 97Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 124Eur

USG Foto 7Eur

veriaca
autor
16. jan 2014

podľa mňa hrozné ceny- čo vy nato?

luba28
16. jan 2014

@veriaca strasidelneeee ceny,.....

gagik
16. jan 2014

tak tam nechod, keď na to nemaš peniaze. Načo to tu riešiš, nie je to povinné.

sissy27
16. jan 2014

@veriaca no asi toľko, že je to súkromné medicínske centrum a nikto ťa nenúti tam ísť, hlavne to určite nie je jediný takýto UZV v BA... pozri si ceny zubára v schill dental, to ešte len padneš na zadok 😀 ale takisto, nikto ťa nenúti tam chodiť, máš na výber... ale očividne sa nájde dosť ľudí, ktorí sú ochotní im to platiť, inak by už asi nefungovali...

anuskaaprazko
16. jan 2014

@veriaca no mozes ist aj zadarmo na antolsku a bude to trvat 2 minuty aj s vyzlecenim a lahnutim na lehatko, nerataj ze babo uvidis... U holana 45 minut, mas pred sebou velku plochu obrazovku, partner kreslo a pozerate a kochate sa 🙂 zazitok... Plus Holan je velky odbornik... ALe kazdeho vec 🙂

Ked som ja bola (pred rokom a nieco) tak to stalo s vymennym listkom 10 eur...

slavinkas
16. jan 2014

Ja som UZV u Holana absolvovala pred rokom. Ceny su vysoke, ale stalo mi to za to, je to rozhodne odbornik. Pri dalsom dietatku tiez pojdem na morfo UZV k Holanovi. Detailne porozpraval vsetko, co vidi, vysvetlil, spickova organova diagnostika. U mna nasiel dvojcievny pupocnik, co vela lekarov ani "neobjavi"... nastastie sa jednalo len o ojedinelu anomaliu, nic ine k tomu pridruzene nebolo a mala je v poriadku. V kazdom pripade kedze pupocnik je dolezity pre vyzivu babatka, bolo ma potrebne najma neskor viac sledovat a sledovat pravidelne aj prietoky...

majusqa77
16. jan 2014

@veriaca ja som tam bola par mesiacov dozadu na morfo. ako klient pro-care som neplatila nic. a suhlasim s nazormi, ze MUDr. Holan je odbornik, ktory vsetko podrobne skontroloval a vysvetlil. pre nas to bol obrovsky zazitok a svojim sposobom aj istota, ze je babo v poriadku... ..a taktiez - mozes ist aj kdekolvek inde na morfo, tak neviem preco vobec takyto prispevok. su aj lacnejsie UZV, aj drahsie, zalezi len od teba, co si vyberies...

soniamalinik
16. jan 2014

Ja som bola u MUDr. Holana v 21 a 30 tyzdni, mala som to zadarmo ako klient Pro-Care. Treba sa objednat mesiac dopredu. Bola som aj s mamou. Vysetrenie trvala trochu dlho na moj vskus - az 30 minut, no snazil sa skontrolovat vsetko.
Bola som objednana na 2D ultrazvuk, aby som uz nic viac neodplacala, no v ramci toho robil aj 3D-4D ultrazvuk, fotku mi dal tiez zadarmo.

Ak mas okuliare dioptricke, si ich zober, lebo mi fukala klima do oci a strasne som slzila.

bradik
20. jan 2014

Ahojte dievcata a kde prosim Vas MUDr. Holan robi, v Auparku? A ako sa k nemu objednat? Dakujem

dominikane
13. mar 2014

@bradik Ahoj, ja mam info, ze robi v Centrali:
PROSANUS a.s - Ambulancia prenatálnej diagnostiky a detskej kardiológie Poliklinika ProCare
Centrál, 3.posch. ; Jelačičova 7,Trnavské mýto, 821 08, Bratislava.

Co sa tyka ceny vysetrenia:
S doporucenim (vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 2D : 0Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 52Eur ; Bez doporucenia (bez vymenneho listka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 68Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 95Eur ;
USG Foto 7Eur

Skus sa objednat na cisle: 0907 888 999

bradik
13. mar 2014

Ahoj,dakujem za info, ale uz som sa davno objednala a ideme tam buducu stredu... Tak som zvedava

bradik
13. mar 2014

@dominikane PRepac, vid prispevok vyssie... A ceny platia tieto uz:
S doporucenim (vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 2D : 29Eur,  morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 81Eur

Bez doporucenia (bez vymenneho listka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 97Eur,  morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 124Eur

USG Foto 7Eur

dominikane
13. mar 2014

@bradik tak to je zvlastne, lebo mne poslali prave dnes tieto ceny..

funy
13. mar 2014

mne poslali zaciatkom tyzdna tie co uvadza domiňikane a dost pochybujem ze mi moj lekar da vymenny listok lebo aj on robi toto vyšetrenie a takto by si len odohnal klienta takze pekne 124

bradik
13. mar 2014

@dominikane To fakt? To je cudne, mne to posielali dva mesiace dozadu ked som sa objednavala... Tak uvidim v stredu,ktore platia 🙂
@funy My chceme ist iba na 2D diagnostiku a zajtra idem k mojmu lekarovi,ze mi da vymenny listok. Som teda zvedava ake ceny budu platit... Ale ak vam to posielali teraz, tak asi tieto, i ked sa mi zda cudne, ze takto casto menia cennik, ale pokial ceny znizuju 😉

funy
13. mar 2014

pardon zle som napisala meno tej ktore ceny su aktualne. takze cennik plati uvadza bradik

dominikane
25. mar 2014

@bradik ako to dopadlo? kolko si nakoniec platila? 🙂

bradik
25. mar 2014

Ahoj, dopadli sme vyborne, krpcek je uplne v poriadku a pan doktorbje fakt mily clovek, vsetko pekne vysvetlil. No a platili sme tych 29 Eur + 7 evri za tri foteckyv 😉

bradik
25. mar 2014

@dominikane vid prispevok vyssie

dominikane
26. mar 2014

@bradik dakujem

mabliss
26. mar 2014

Ja by som len chcela k tejto diskusii dodať,že dr Holáň je skvelý človek a odborník. Bola som u neho 2x a neľutujem ani cent. 🙂

denisafono
26. mar 2014

ja chodim ku gynekologovi do ProCare {pocas tehotenstva este Medifera} 2x ma poslal na morfologicky USG k Holanovi, mam po dve foto 3D a neplatila som ani cent, ale to preto ze som klientom ProCaru. USG trval 45min a bola som max spokojna s dr. Holanom. Je to odbornik na morfologiu a detsku kardio.

1denisa1
15. máj 2014

Dobry deň , surne by som vas chcela poprosiť o kontakt na Dr. Holana kvoli morfo.ultrazvuku . Mam uz syna žial ZŤP a tak potrebujem pri tomto druhom babe aby ma pozrel pan Dr Holan . Mam k nemu plnu dôveru kedže o nom viem este z čias keď robil v detskej fakultnej nemocnici na kardiu .
Neviem ale najsť konkretny telefonny kontakt alebo email ako sa k nemu objednať.
Tak prosim všetky žienky ktore boli teraz uňho pošlite mi prosim konkretny a aktualny kontakt ako ste sa k nemu objednali.
ĎAKUJEM !!! 🙂

majka99999
15. máj 2014

@1denisa1 napis sem fliegova.anna@procare.sk
to je sestricka, co objednava.

1denisa1
16. máj 2014

majka99999 ďakujem veľmi pekne za rychlu odpoved - si zlata !!!

majka99999
16. máj 2014

@1denisa1 nie je zac 🙂 ale termin urcite skor ako v polke juna nezozenies...

1denisa1
17. máj 2014

Pisala som ale bohužiaľ dostala som odpoveď že je dlhodobo PN a dala mi iny kontakt ale žiadna odpoveď .... :(
Neexistuje aj nejaky telefonicky kontakt majka99999 ????

celasapremenim
17. máj 2014

chod do kocha ku feldmarovi, alebo k cunderlikovi k horskemu parku, ak holan nemoze
@1denisa1

zabinkalenka
22. máj 2014

@1denisa1 dlhodobo PN?? To snad nie?! Od 25.3. Som objednana na zajtra, 23.5.... Uz sa neviem dockat! Nik mi nevolal, cislo na mna maju, tak snad to bude OK :(

1denisa1
22. máj 2014

zabinkalenka neboj to len sestricka co objednavala na uzv je PN !!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre