Určenie pohlavia bábätka

cetera
25. máj 2009

Je pravda, ze sa da urcit pohlavie len pocas 5 a 6 mesiaca? Da sa to aj neskor alebo to uz nebude vidiet? My to este nevieme, teda minule nebolo vidiet a teraz mi utz nerobili a najblizsie idem az o mesiac....manzel vravi ze to uz neskor nebude vidiet....

helenkasabinka
25. máj 2009

preco by nebolo?to som este take nepocula.mne vedeli aj v osmom mesiaci velmi dobre povedat pohlavie

zuzitka
25. máj 2009

ja tiež nechápem, prečo by to nemalo byť potom vidieť ... 😕

denisa87
25. máj 2009

cetera ja som bola minuly tyzden u dokiho a zas mi vravel ze je to chlapcek a to som uz bola 35tt....

cetera
autor
25. máj 2009

neviem preco nie, ze vraj bude vacsie a nebude uz vidno....pretoo sa radsej pytam....jemu to niekto povedal a stale to omieľa......mne by to vobec nevadilo nevediet az kym sa nenarodi ale vsetci s tym otravuju lebo to chcu vediet.....vravim si ze ked nebude vidno tak ci tak to budu vediet az ked sa narodi......takze to nie je pravda a staci pockat do dalsej kontroly?

zuzitka
25. máj 2009

zaleží, ako bude miminko otočené pri ultrazvuku ... možno bude otočené vždy chrbátikom, takže sa neukáže 😀
a ked ťa všetci otravujú ... jednoducho povedz, že nevieš

natashkaa
25. máj 2009

Ja som v 39tt a na ultrazvuku je to vidno perfektne

alicenka
25. máj 2009

Ja si tiez myslim, ze od toho 20tt by to malo byt pekne vidno, aj ked ako pise zuzitka, ak sa Ti drobec vzdy pri ultrazvuku otoci chrbtom, tak mas smolu 🙂 Na otravnych zvedavcov by som sa vykaslala 😎 Ja by som sa tiez nechala prekvapit, ale ako sa poznam, tak to pri najblizsej kontrole nevydzrim 😀

katy2
25. máj 2009

ja som bola na uzv aj minuly tyzden - teda v 36tt a Dr. mi znova povedal, ze je to dievcatko, ze je to uz neodskriepitelne..... 😉

cetera
autor
25. máj 2009

dakujem vam....

mneme
25. máj 2009

cetera, uz tu sice mas dost ubezpecovaciek, ale mozem sa pridat - ja som bola na utz naposledy v 38tt a pohlavie mi opat potvrdili. ale napr. ked som bola 1x na prietokoch, doki mi hovoril, ze to uz nie je tak dobre vidno ako okolo toho 20-25tt, lebo je babo vacsie. myslim, ze okrem toho, ako je babo otocene, trochu zavisi aj od ochoty lekara - na 100% to je totiz fakt az ked je mimi vonku 😉

cetera
autor
27. máj 2009

co to tie prietoky?

zuzenka
4. apr 2011

Mne na 3 d povedali že to bude dievčatko a dnes na poradni v 39 týždni doktorka povedala že to vidí na chlapca. Je to možné? Už mám nakúpené všetko ružové, stretli ste sa s tým niekto?

tigrica182
13. apr 2011

ja som bola na ulz v 33.tt a krasne to bolo vidno a to este mame aj diagnozu, ze mame velmi velke babatko ... takze nech pan manzel nepocuva hluposti od vsetkovediacich "okoloiducich" 😉

klincek
13. apr 2011

@cetera, ako sa tu pise, vidno aj neskor, ak sa babo neotoci tak, ze predsa len nevidno🙂.
aj nas kazdy otravuje s pohlavim a menami, a my hovorime, ze nevieme, lebo nechceme, a hotovo. ak vy s M chcete mat prekvapenie, tak nechapem, co ostatnych do toho. vobec by som sa s nimi o tom nebavila. ked bude cas, dozvedia sa. argumenty typu "ako vyberies vybavu ci kocik" su uplne od veci, a koniec koncov, tiez to je len vasa starost. alebo sa vam niekto ponukol kupit komplet vybavu? v tom pripade urob vynimku..😀

lutricia
14. apr 2011

Ahojte baby, nemate niektora skusenosti s testami z lekarne na urcenie pohlavia? Ja som si vcera kupila woman secret, je to uplne ruzove (huraaa), len neviem, ci je to fakt spolahlive na 99 percent, ako pisu. Neviete niečo o tom?

mio23
12. feb 2012

Za par centov si viete kupit aplikaciu na vypocet pohlavia, a vypocty su neobmedzene... napriklad tu som nasiel zaujimavy link v slovenskom jazyku: http://itunes.apple.com/sk/app/baby-calculator/...
😝

veronikahaukova
25. nov 2022

@cetera ostatny to chcu vediet len preto?nas tiez otravuju tak kazdemu poviem ze to bude nase babo..a neako to s partnerom neriesime hlavne nech to je zdrave🥰😇

cetera
autor
26. nov 2022

@lutricia co vám vyšlo? Dievca chlapec?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre