• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V ktorom týždni vám prezradili pohlavie dieťaťa?

12. septembra 2016 
@reni1512 Ako som už písala ani tam ti to nemusí lekár povedať - ak bude dieťa zle otočené a neuvidí pohlavné orgány. :wink: Jediná istota sú tie krvné testy al.amniocentéza.
15. mar 2016 o 15:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne pri prvej dcerke povovedali na 3D v 20 tt ze to bude dievcatko,a vyslo im to. Pri synovi moja dr odhadom povedala v asi 18 tt ze vyzera to na chlapca,na 3D v 22 tt nic nebolo vidno, v 24 tt zas dr povedala ze to pravdepodobne bude dievcatko. V nemocnici v 38 tt uz zase nic nevideli . No tak sme mali prekvapenie :slight_smile: A bol to chlapec. :wink:
15. mar 2016 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som sa dozvedela že čakám chlapca v deň príjmu 11.3 a 12.3 som porodila dovtedy sa nechcel nikomu ukázať :blush:
15. mar 2016 o 16:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V 16.tom a bolo to fakt dobre vidiet, predosly lekar mal zle sono a vzdy sa rozzuril ked sa niekto opytal. Tento novy mal nove kvalitne sono :slight_smile:
15. mar 2016 o 16:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa zistis spolahlivo krvnym testom od 10teho tyzdna tehotenstva. robia ho napriklad v interkliniku v ba, ak nie ste z ba, poslu vam skumavku na odber krvi - odoberie akykolvek lekar. babygen.sk
25. mar 2016 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne povedali 2x chlapec a potom už na 3D že chlapec to nieje ale baba.A to isté mi povedali aj pri prvej :wink:
26. máj 2016 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vôbec nieje pravda či spicate brucho alebo väčšie prsia.Vraj pri dievčatách sú veľké prsia žena oskaredie a je ako kombajn. Mala som spicate bruško žiadne prsia a opeknela som....dokonca som sa neholila celé tehotenstvo lebo mi vypadli chlpy :grinning:a zhustli vlasy :wink:
26. máj 2016 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: o dva tyzdne idem na poradnu a prave vtedy bude medzi 16-17tt.. Chcela by som uz velmi vediet pohlavie drobca nakolko moja vybavicka musi obsahovat ruzovu alebo modru farbu :slight_smile: co myslite, ak mi spravy 3D uz mi povie? A oplati sa robit 3D v 16-17tt?
21. júl 2016 o 08:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronikanellka171 mne na klasickom utz v 16tt povedala pohlavie, na 3D som bola v 20tt
21. júl 2016 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronikanellka171 uplne chapem. Aj ja som sa dr hned pytala: ruzovu alebo modru. Vraj by neriskoval, tak som po utz kupila kolotoc. Ale, ked mi pohlavie nepovedali ani pri dalsich a ja som skratka musela, tak som sa rozhodla pre ruzovu. Spravila som dobre :smile:
21. júl 2016 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna to este len caka ale kamaratke povedali zas v 17tt.... myslim ze to je plus minus jeden tyzden na krasne odhalenie :slight_smile:
21. júl 2016 o 08:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :slight_smile: neviem sa dockat, strasne citim ze je to princezna, aj mi to vsetci hovoria.. Uprimne mi je aj jedno co to bude len uz to chcem vediet :slight_smile: mam jeden komplet neutralnej farby ale to neni ono (isto viete o com hovorim) :slight_smile:
21. júl 2016 o 09:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronikanellka171 v 16tt mi povedali dievča a v 20tt to uz bol chlapec. :blush: Nespoliehala by som sa na to pohlavie v tak nízkom týždni.
21. júl 2016 o 18:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky
Ja idem v stredu na kontrolu a sme v 15tyzdni. Cakame dve dvojvajcene uzliky. Co ked sme uz nedockavy ze co to bude. Najlepsie ked som sa ho spytala,ze ci mi vie povedat,ze co to bude povedal,ze babatko. A potom o par sekund,ze sakra ono je tam aj druhe :slight_smile: dovtedy bolo len jedno. Tak to bol taky prijemny sok aj prenho aj pre mna :slight_smile:
12. sep 2016 o 15:23  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (43. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21tt na morfologickom ultrazvuku aj pri Leovi aj teraz pri malej žabke
12. sep 2016 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok