V ktorom týždni vám prezradili pohlavie dieťaťa?

marse
5. jan 2008

Ahojte tehulky aj mamulky cchem sa opytat ze v ktorom TT vam dr. prezradil pohlavie vasho babätka??? 🙂 Dakujem, a ak uz tu takato tema je tak sa ospravedlnujem a poprosim link 😉

arabeska
8. jan 2008

pri prvom v 36tt
a pri druhom v 20tt ale ja som to tusila u obox 😵 🙂

smary
8. jan 2008

mne tiez v 16tt 😉

jastericka
9. jan 2008

Mne nebolo vidno pohlavie na normálnom ultrazvuku, dozvedeli sme sa to až na 3D v 20tt 🙂

glorita
9. jan 2008

nam to povedal lekar v 17tt-inak u chlapcov by to malo byt na 100 % iste ze sa nemyli 😀 aj ked nikdy nic nie je iste,ze?....... 😀 😎

pampuliacik
9. jan 2008

vsetkym vam to povedali tak neskoro? stale "dumem" ci sa skor neda- na jednej mudrej stranke o tehotenstve pisu, ze pohlavie je uz jasne v 12. tyzdni a moja svagrina ma presviedca, ze im to povedlai v 10.tt (to je podla mna hlupost, teda aspon podla toho co pisu na roznych strankach- teda ze vtedy este pohlavne organy nie su plne vyvinute a neda sa to urcit). takze ziadnej to nepovedali v 12. ci 13.tt? lebo my sa chystame na usg na konci 13. tt a tak som tajne dufala, ze ak babo "dovoli" 😀 tak sa mozno aj dozvieme... 😉

anamor
9. jan 2008

pampuliacik, ja som bola na utz naposledy v 18tt a nevideli sme teda ozaj nič. Tak neviem.

catrin1
9. jan 2008

ahojte..Mne moj doktor v 14 tt povedal ze to vyzera na chlapeceka...Maly bol pekne otoceny...a v 18 tt mi to potvrdil... 😉

warholette
9. jan 2008

jaj, ako vam zavidim 😝 moje "neposlusne" ditko ukazuje ritku a chrbatik a to je tak vsetko. tak sa na tom smejeme, ze v porodnici to bude ako v starych filmoch, doktor len zakrici - mate chlapceka/dievcatko!! 😀 😀 ale co uz, bude to o to krajsie prekvapko 😉

catrin1
9. jan 2008

No to bude krasne..aj ja som chcela prekvapko ale nevydrzalo by som to..mozno pri druhom sa nechame prekvapit. 😉

angua27
10. jan 2008

u mňa doki pozeral na uzv už od 16 tt, ale malý bol vždy zle otočený, alebo mal prekrížené nohy. takže prekvapko bolo odhalené až v 20tt na morfologickom uzv v nemocnici. no a odvtedy už pri každom uzv mal nožičky roztiahnuté a ukazoval sa nám v plnej kráse. 😀

elenita
10. jan 2008

Ahojte! Ja som sa chcela od zaciatku nechat prekvapit, ale teraz som uz dost zvedava...... 😉 ved mame tolko moznosti....ale obavam sa, ze to budu dvaja chalosi 😀

emita
16. jan 2008

Och, ženy, vy ste šťastné 🙂 . My sme už mysleli že sa to nedozvieme, ale predsa - včera v 38.tt 😉 . A sme hrozne happy že konečne sme mohli kúpiť aj nejaké modré dupačky 😀

drobcek2007
16. jan 2008

nam az v 31tt 😠

aviril
17. jan 2008

Ahojte.
No ja som už v 13tt zbadala čosi medzi nôžkami - bolo perfektne otočené a aj doki pozeral, že či to má bimbíka alebo pupočník. A v 20tt sa nechcel ukázať, ale potom sa trochu potočil a dokimu sa zdalo, že predsalen to budú guľky. Ale nie je to ešte isté, ale ja sa už zmierujem s tým, že spolu s mojim manželom to budú 4 chlapi na 1 ženu. Hlavne nech je zdravé...

dorotelka
17. jan 2008

v 22. tt

susik77
17. jan 2008

v 20.tt a vyslo to 😉

andrea78
17. jan 2008

až v 36tt 😠

no v 24ttmi dr tvrdil, že tam nič nevidí a preto to asi bude dievča 😅

pri dcére v 24tt- aj správne 😉

luciaakubko
18. jan 2008

moje bejby bolo oslovovane jakubko, az kym mi doktor v 19. tyzdni nepovedal, ze tie tri ciarky budu pravdepodobne patrit barborke 😉

veva1
18. jan 2008

v 20tt ale my sme to vedeli uz od zaciatku 😀

num7976
1. feb 2008

tak mne to povedali presne vcera: 15 tt + 5 ze na 80 % to je dievcatko a pritom som bola silne presvedcena ze nosim chlapceka 😅

barny
1. feb 2008

ja to neviem doteraz, moj dr to nechce hovorit takmer vobec, ked to povie tak pred koncom tehotenstva, tak ideme na 3D 14.2. tak dufam ze tam sa to dozvieme 😉

miriamka
1. feb 2008

Num...radsej opatrne,vela babam v 16tt povedali dievcatko a potom po 20tt sa z toho vyklul chlapcek 😀

anamor
1. feb 2008

mne v 20tt, pritom som lekara poziadala, ze len ak vidi dobre, v 24 tt na 3D nam to potvrdili

majcik
1. feb 2008

My este stale nevieme pohlavie ... kamoska ma termin o 2 tyzdne a doteraz sa nedozvedela, co caka, babo nechce zradit 😀

loss
1. feb 2008

mne v 18tt,odvtedy nam to uz 3x potvrdili 🙂

ajkabezka
2. feb 2008

nám doky tipnul ve 20tt a 3D to potvrdilo ve 23tt- kluk jak buk 😉 🙂

bystricanka
2. feb 2008

ja som to chcela vedieť v 13 tt, ale doktor ma vysmial, že to tak skoro ešte neuvidí. Tak som sa to dozvedela v 20 tt.

andrea.m
2. feb 2008

v 24tt 🙂

elenita
5. feb 2008

Tak som sa pytala, ked sme boli na UZV v 18tt, velkostou boli obidve baba na 20tt, ale vraj sa to este neda vidiet, ze su este malinke......... 😒

milhaus
5. feb 2008

neviem ktory tyžden ale zda sa mi že to bol 5. mesiac, asi 23 - 24 tt. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre