V ktorom týždni vám prezradili pohlavie dieťaťa?

marse
5. jan 2008

Ahojte tehulky aj mamulky cchem sa opytat ze v ktorom TT vam dr. prezradil pohlavie vasho babätka??? 🙂 Dakujem, a ak uz tu takato tema je tak sa ospravedlnujem a poprosim link 😉

katka76
26. jún 2008

pri prvom v 30tt, pri druhom sme to zistili az po narodeni, mala bola KP, chrbtom k pupku

lila794
26. jún 2008

Mne sa dalo zistit az v 36tt 😉

geegee
26. jún 2008

pri prvom tehu okolo 26tt, teraz v 16tt bol prvy tip a ten sa potvrdzoval

veracruz
26. jún 2008

mne v 16tt a vraj to je na 100%... mam doma aj fotecku 😵

sstani
26. jún 2008

Ahoj, mne to doktor vedel povedat uz v 16tt. Mal kvalitny ultrazvuk bolo to dobre vidiet.

xena22
26. jún 2008

SStani to som rada,lebo aj ja idem v 16tt na 3D,tak hadam to uvidi,ved vravia,ze na 3D sa vidi pohlavie uz od 12tt,len aby sa dr nesekol 😀

miskinadamko
26. jún 2008

mne uz v 15 tt 😀 , ale aj tak som si tym bolauz predtým ista ze tobude chlapec takze tolen potvrdil 😀

maso
8. aug 2008

mne v 16. tt. a odvtedy sa to len potvrdilo 😉

adetka
8. aug 2008

mne az v 30 tt... hambila sa ukazat... ale uz v 20 tt mi naznacili, ze to bude pravdepodobne dievca... lebo tie svoje pohlavie tak neukazuju... ako chlapci 😉

sakura77
8. aug 2008

az v 36-ale doma som uz mala modru vybavicku,proste od zaciatku som vedela ze je to chlapcek 🙂

kasis
8. aug 2008

V 20tt dievcatko, v 30tt dievcatko a pri porode, mi gratulovali k chlapcekovi, muz bol strasne raaad ja prekvapena, co idem s par ruzovymi vecami robit, nastatie som ich mala velmi malo 😉 .

dididi30
8. aug 2008

mne prezradili v 20tt a kamoske uz v jedenastom,ze jej syncekovi rastu gulky 😀

pensadorcallisto
8. aug 2008

Ahojky...

Mne to povedala lekarka v 18. tyzdni... Mam sukromnu lekarku, v ordinacii ma 3D/4D sono...
Najprv vravi: Bude to dievcatko... Ja cela vytesena, pytam sa jej, ci moze prist aj manzel. Ona, ze ano. Manzel prisiel, trocha sklamany z holky, ale ja cela happy...
Lekarka pozera, pozera a o 5 minut na to vravi, ze to bude asi chlapec... A potom sme to uz videli jasne. Mala palicka v strede medzi nozickami... 😀

pipka
8. aug 2008

nam povedali uz v 19tt ze s najvacsou pravdepodobnostou dievcatko, a potom mi to v 21tt amniocenteza potvrdila. Ale aj tak vela ruzovych veci nemame, skor take neutralne zlte, biele...ved co ked budeme mat druhe babo chlapceka...nech moze dedit 😀

juzinka
8. aug 2008

náM POVEDAL PRVá KRáT NA 4 d UZV v 20 tt, že dievčatko, potom nám to v 25 tt na 4 dečku potvrdil potom v 30 tt môj lekár , že ostanerme pri dievčatku a v 31 tt, keď kontroloval či priberá, tak hovorí, že je to chlapec a zapísal mi to aj do TK, presne ten čo mi povedal v 31 tt dievča, tak som z toho bola zmetená a šli sme ešte raz na 4 dečko v 33 tt, kde povedal, že teraz by sa aj on priklonik k chlapcovi. Tak ja počítam s chlapcom no aj tak to na 100 % budem vedieť až presne o 2 tt, keď sa preberiem po cisaráku 😉 . Možno bude prekvapko. Takže ja by som si už UZV nebola, taká istá.

zza
9. aug 2008

nam prvy krat povedali, ze ASI v 18tt na morfologickom ultrazvuku a definitivne potvrdili na 3D v 25.tt

pinco
10. aug 2008

juzinka, to fakt? 😀 No to je sranda... Uz si mala asi aj ruzove oblecko pokupene, co? 😅

Mne v 19tt na 3D povedal, ze dievcatko, potom na normalnom v 30 a 36tt tiez ze dievcatko (dalsi dvaja ini doktori), tak to tak vyzera, ze to bude baba 🙂 Prevaha ruzovych veci je jasna, ale mne by vobec nevadilo, keby to bol nakoniec chlapcek, aj ked ocino sa uz tesi na malu princeznicku 🙂

lencici
10. aug 2008

Tak mne to povedali asi tak v 34tt nepamätam si to presne ale viem že som bola nervozna lebo som to chcela vedieť..Ale od začiatku som dúfala že to bude baba..A bola 🙂))

juzinka 🙂 moja kamoška rodila 2 tyždne predo mnou a tej vždy hovorili že to bude chlapček doma mala všetko modré...A bum narodilo sa dievčatko pre každeho to bol šok len pre mamičku nie lebo ona chcela divčatko...

petka_s
10. aug 2008

no ja som bola tento tyzden a doki nevidela dobre tak mi nevedela povedat..ze asi dievcatko,lebo nevidi semeniky ale ze sa tam mozu aj objavit..no takze takto som ja na tom,ale o tyzden idem na 3D tak dufam ze tam uz budem vediet na 90% a sup na nakupy,uz sa neviem dockat 🙂

janca704
10. aug 2008

Nam uz v 15tt na 3D povedali, ze s velkou pravdepodobnostou chlapcek. Na morf. uzv v 19tt sa to potvrdilo a na uzv v 20tt bola jedna pani dr. sokovana, ze vraj, "jezis, to je chlap ako buk" (maly mal total roztiahnute nozky) 😀 😀 😀

mirka
10. aug 2008

v 27 tt, môj gynekológ nechce prezrádzať pohlavie, ale vlastne sme chceli prekvapko, až keď ma poslal do nemocky na sono, lebo sa mu zdalo, že je malé, nevydržali sme a spýtali sme sa 🙂 dr. nám povedala, že je to kávové zrnko 😀

gladriel
10. aug 2008

ahojte no kedze som isla na sono v 15tt tyzdni kvoli genetike tak nam povedal chlapca ze sa mu zda a nakoniec v 19tt nam povedakl ze keby to bol chalan tak mu nieco trci.dalej mi to bolo potvrdene v25tt a teraz v 29tt nam krasne ukazal kavove zrnko takze na 100% baba

pizicek
10. aug 2008

ahojte tak mne to zistili az v 33 tt tyzdni,ze to bude chlapcek a aj bol 🙂

ibi
11. aug 2008

nam to predbezne (na 60-70%) povedali v 16tt a vraj na 100% teraz v 20tt. tak uvidime 🙂)

martinaj
11. aug 2008

mne to nevedeli povedat vobec zo ziadneho ultrazvuku a to som ich absolvovala kazdu poradnu 😉

miskai
11. aug 2008

ahojte, tak ja sa tiež už neviem dočkať čo to bude, idem teraz v stedu na kotrolu tak hádam mi už povie čo čakáme, tak som hrozne zvedavá a tiež sa teším na nákupy.

ibi
12. aug 2008

ja som si stale myslela, ze ked ide tehulka na morfologicky utz a dokazu vidiet srdiecko zvnutra, tak aj vidia ci su tam vajecniky ci semenniky - tak len dufam, ze nam povedal Dr spravne, lebo uz zaciname chystat na dievcatko 🙂

stvura
12. aug 2008

No nam nebolo nic vidiet na ziadnom ultrazvuku, ja som sa uplne pripravovala na dievcatko {v rodine mame len same baby} a ked som videla vysledky amnio som skoro odpadla, lebo tam bolo cierne na bielom ze to bude chlapec. Moj muz i otec tak jasali ze to nebolo mozne..
Takze v tom 18tt. Ono potom na 4D bolo vsetko pekne vidiet v 23tt.

mishusha
12. aug 2008

ani nam sa dlho nechcelo drobatko ukazat... az ked sme isli na 3d v 25tt tak nam dr povedal, ze to vyzera na babu, a potom aj moja doktorka sa nejak tak vyjadrila v 29tt, ale na sto percent to nechce tvrdit nik 🙂

vejinka
12. aug 2008

do 35tt som zila v tom ze to bude baba..a v 35tt na ultrazvuku mi povedali ze to bude chlapec 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre