V ktorom týždni vám prezradili pohlavie dieťaťa?

marse
5. jan 2008

Ahojte tehulky aj mamulky cchem sa opytat ze v ktorom TT vam dr. prezradil pohlavie vasho babätka??? 🙂 Dakujem, a ak uz tu takato tema je tak sa ospravedlnujem a poprosim link 😉

dinduska
21. feb 2009

ja som zistila,ze to bude dievcatko v 20tt lebioo som bola na amniocenteze ☹ a na sone to bolo vidiet az v 24tt

ninkaa89
12. jan 2010

neviete niekto kde sa daju spravit taketo geneticke testy na urcenie pohlavia aj v ZILINE? 😕

vefi89
12. jan 2010

náš drobec sa ukázal v 30tt, ale ja som tušila, že to bude chlap od začiatku 😀 😀 😀

gaby21
12. jan 2010

Mne 12+5 pri NT merani -chlapec, odvtedy dvakrat potvrdene! 😉

isabelah
12. jan 2010

Pri prvom dieťatku mi každý mesiac hovorila Dr. niečo iné, takže sme až do konca vlastne nevedeli, nakoniec je to chlapček. Teraz čakám druhé, chodím už k inému Dr. so super UZV a ten mi v 13.tg povedal, že je to dievčatko a odvtedy mi to potvrdil 4x, takže tomu verím 😎 .

slovakia13
12. jan 2010

ja v 20tt z amniocentezy dievcatko a aj sa narodila Mia 😉 😵

sabiatko
12. jan 2010

ja som pozerala dokument, ze pohlavie babatka vyzera na zaciatku rovnako, az od 16 tt sa da rozoznat. ale moj doki povedal, ze pockame do 20 tt a to mi povedal s istotou, ze chlapcek. tyzden nato sme sli na 3D a ten doki tiez potvrdil chlapceka. aj sme videli s mm na vlastne oci, je to jasna sprava 😎

mirinda10
12. jan 2010

mne na utz v 16tt povedali, ze dievca a amnio to potvrdilo, takze mame na 100% babu 🙂

danaja
12. jan 2010

Pri dcere mi to doktor povedal zhruba v 25tt a potom mi to v 31tt na 4D potvrdili na 100% a teraz mi doktor povedal v 18tt, ze to bude chlapec, zase pojdem na 4D, tak uvidim, ci mi to potvrdia

mirip
12. jan 2010

v 20tt ale že na 100% to povedať nevedia a to sme boli na morfologickom a sa tak vrtela že na 100% nepovedal a potom v 33tt sa už neukázalo vlastne mojmu gynekologovi aj ked mi robil aj viackrát uZV ako sa má sa neukázala vobec, vždy bola otočená zadkom 😀

brisilda
12. jan 2010

kocky mne tiez povedali na zaciatku 21 tt ze to bude chalan 😉 na 100% foto predsa neklame 😀

renatkas
12. jan 2010

v 10 alebo 12tt uz ani neviem z krvy mi povedali ze chlapec, v 16tt na ultrazvuku sa uz lekar nebal povedat ze je to chlapec, ale len preto ze som mala tie vysledky z krvy a potom uz v kazdej poradni mi to len potvrdil. A teraz to ine byt ani nemoze, mame zostupene semenniky 😀

ada73
13. jan 2010

v 12 tt, malý sa predvádzal 🙂

zuzkagonos
13. jan 2010

v 20 tt - je to dievčatko 🙂

mici111
13. jan 2010

ahojte, no mne dnes lekarka hovorila ze asi dievcatko, ze gulky tam nevidi, ale ze to nie je na stopercent..tak uvidim.. 🙂

janulka182
13. jan 2010

Nam oznamili, ze cakame dievcatko az v 30 tt. Mala sa nechcela skor ani za svet ukazat 😠 .

zblnka21
13. jan 2010

ahojte...no my sme museli pockat az do 24 tt...na 3d nam ukazalo ze je chlapec🙂)

fecka24
21. jan 2010

Ahojte mne to povedali vcera na poradni ze to bude chlapcek, ale videl len vajicka tak neviem a to som uz 28 tyzdni 🙂 uvidime ale tesime sa ci na chlapceka tak na dievcatko 🙂

majuska81
21. jan 2010

Ahojte baby, ja som to vedela pri ET po umelom oplodneni hned, lebo sme museli podstupit geneticke vysetrenie...to si predstavte!! este v skumavke a uz sme mali na papieri 🙂

anya01
21. jan 2010

Pohlavie dieťatka sa dá presnejšie určiť až od 20 týž.

luciamk
29. jan 2010

Nám to na 100% povedali na morfologickom vyšetrení v 20tt. Bol to krásny šok, lebo dovtedy sme si hovorili, že to bude dievčatko, ale doki nám povedal že je to chlapec 😉

tea333
29. jan 2010

Snad sa to dozvieme do zaciatku 13.tt, uz som objednana do genetonu 🙂

aktiz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lili213
30. jan 2010

22 tt na 3D ultrazvuku 🙂

ameanda
30. jan 2010

ja to viem od 16teho tyzdna

dalusa
8. feb 2010

my sme si nedali zistit ani pri prvom, ani pri druhom, obe boli baby, n 🙂 o a pri tretom uvidime.
😎
mozno.

liluu
9. feb 2010

mne včera doki včera otočil monitor a sa ma pýta, že čo si myslím, čo to bude a ja som od radosti tak vykríkla, že chlapček. Som si povedala, ked mi povie pohlavie tak mu ešte nebudem veriť. Ale to to je jasné ako facka. takže ja to viem od 17 tt

janina.m
23. feb 2010

No my sme sa to dozvedeli dnes - v 20tt. Doki sa pytal, ze ci chceme vediet pohlavie. No a to sme chceli. A on sucho skonstatoval, ze to je chlapec. Manzel sa chcel pokusit o vtip a poopravil dokiho, ze zatial chlapec. No a ten s odmeranym tonom v hlase na to, ze: povedal som, ze je to chlapec. 😎

sweetmelody
23. feb 2010

ženy ako je to s tou novinkou pohlavie od 7.tt?kolko stoji a či je to testovanie pohlavia bežne dostupne?

vladkaz1
23. feb 2010

nam od 16 . teho TT

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre