V ktorom týždni vám prezradili pohlavie dieťaťa?

marse
5. jan 2008

Ahojte tehulky aj mamulky cchem sa opytat ze v ktorom TT vam dr. prezradil pohlavie vasho babätka??? 🙂 Dakujem, a ak uz tu takato tema je tak sa ospravedlnujem a poprosim link 😉

stojdulka
16. máj 2010

baby tak ja nemám stále šťastie, ten môj drobec má pupočník medzi nôžkami a nič nevidno, normálne som z toho na nervy...teraz pôjdem 2.6. na 4D tak dúfam že to už budeme mať viac šťastia 😉

abbey1
16. máj 2010

Držím päste.My vieme od 16tt morfologický upresnil dievčatko.Odvtedy máme kopu super fotiek všetkého,len tváričku nám neukázala ani raz.Musíme sa nechať prekvapiť.

dahra
16. máj 2010

Ahojte,
my sme sa dozvedeli v 27tt, pocas 4D utz. Pri morfologickom utz este nebolo vidno.

krivka5
17. máj 2010

my sme sa to dozvedeli pri morfologickom UTZ v 20tt ,maly bol dobre otoceny 🙂

samuelkas
19. máj 2010

Baby-mne sa vobec babetko neukazalo ani na jednom sone-takze vobec neviem co to bnude.

zuziqu
19. máj 2010

ahojte. Ja som sa v 19.tt.dozvedela , že budem mať štvrté dievčatko.Takže zasa nám to vyšlo. 😀

aleangela
21. máj 2010

ahojte ja som bola v 20tt na ultazvuk, ma to byt asi chlapec tak som zvedava.....🙂)))

lucinka83
22. máj 2010

MY sme boli na velkom ultrazvuku v 19 tt a vtedy nam povewdali, ze cakame chlapceka, co som tusila od zaciatku 🙂)))

nibiru
27. máj 2010

ja som v 31tt a stale nevieme doktor ktoremu chodim na ultrazvuk ma dovolenku no ale 1.6.ideme na ultrazvuk tak dufam ze by sme mohli vediet 😀

nibiru
1. jún 2010

tak nevieme male sa nam nechcelo ani za svet ukazat asi bude prekvapko 😀 alebo az v 36tt v poradni v porodnici 🙂

zuzanka.h
1. jún 2010

Mne povedali v 16tt , že to bude chlapček a je 😀

stojdulka
16. jún 2010

tak ja mám dnes za sebou už štvrtý usg a stále nevieme čo čakáme aj na 4D v 21tt sme boli a nič nebolo vidieť...tak to vyzerá že zákon schválnosti zariadi, kedže veľmi chceme vedieť tak sa dozvieme až ked sa narodí 😒

cathuska
16. jún 2010

nam povedali v 16tt, ze to bude diavcatko a je 🙂

cathuska
16. jún 2010

dievcatko

veronikapp
16. jún 2010

obidve až v 38tt 😖

nonika1979
16. jún 2010

awojky tak nam uz v 22tt lebo babenko teda malinky bol pekne otoceny 🙂 🙂 🙂

lucialen
17. jún 2010

Ja som sa to dozvedela uz v 15tt, gulky boli jasne 😀 A ostali nadalej 😉

nibiru
24. jún 2010

no ja som uz 35tt a este stale nevieme pohlavie vzdy sa male otoci tak ze neni nic vidiet takze asi bude prekvapko.o)) 😀

janzurka
25. jún 2010

Nam okolo 20-teho tyzdna a potvrdilo sa to v 22tt na 3D.

ada73
26. jún 2010

mne uz v 12tt. Maly sa predvadzal cele tehotenstvo 🙂

awalancha3
26. jún 2010

v 18tt mi lekar povedal že je to baba ako hrom, a dal mi fotku z UZV kde je to že vraj excelentne vidieť, ale ja som tam videla žirafu, chrobáka, vianočný stromček, proste všetko možné, len nie to čo videl on, chi chi chi, ale za 2 týždne to budem z plodovej vody vedieť naisto------dievčatko sme si tak velmi želali, mám doma už syna (ale je to skoro rúhanie, vyberať si pohlavie, ked je človek rád, že vobec otehotnel) 😉

barbora87
26. jún 2010

Jeee tak ako vidim miminka to niekedy neulahcuju🙂))ja si hrozne prajem dievcatko a v 15.7.idem na utz to budem v 18.tt tak myslite ze ked sa babo ukaze tak mi dr povie?ja by som to asi do porodu neprezila nevediet co to bude🙂ja som strasne zvedava

nibiru
2. júl 2010

ja som 36tt a opat nebolo nic videt takze mam extremne hamblive babatko a masi to bude prekvapko 🙂

barbora87
2. júl 2010

@nibiru To vazne???joj tak to bude prekvapko riadne 🙂

nibiru
2. júl 2010

hej hej kazdy ultrazvuk som sa tesila a furt nic

barbora87
2. júl 2010

@nibiru No ale si teda trpezliva🙂 ja by som to asi neprezila nevediet do porodu co to bude...ale pockaj aj mne sa to lahko moze stat🙂))

nibiru
2. júl 2010

no to hej ja som si myslela ze v 20tt mi to bez problemou povedia a kolegina co ma temnin tyzden po mne je na tom tak isto babatko dole hlavickou ale tak ze nic neni vidiet ale hlavne nech je zdrave 😀

barbora87
2. júl 2010

@nibiru Jeee tak to je nahoda!no ja sa uz teraz neviem dockat...za2tyzdne idem na utz tak som zvedavaaaa

bibione
3. júl 2010

v 20tt

zuzkap2
3. júl 2010

prve a druhe v 30tt
tretie v 21tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre