V ktorom týždni vám prezradili pohlavie dieťaťa?

marse
5. jan 2008

Ahojte tehulky aj mamulky cchem sa opytat ze v ktorom TT vam dr. prezradil pohlavie vasho babätka??? 🙂 Dakujem, a ak uz tu takato tema je tak sa ospravedlnujem a poprosim link 😉

anjelicek26
3. júl 2010

Pri dcerke v 20.tt a pri syncekovi v 13.tyzdni - 12tt+4. Na 3D to bolo pekne vidno 😎

sisi30
3. júl 2010

My sme sa to dozvedeli v18tt mal pekne roztiahnuté nožičky 😀

marcelkatt
3. júl 2010

My v 16tt teraz.

veronika89
3. júl 2010

mne to pan doktor oznamil tiez v 16tt

barbora87
3. júl 2010

Ja musim cakat uz len 11dni...tak uvidime...

stojdulka
15. júl 2010

a ja stále čakám...ešte ani jeden pokus sa nevydaril...budúcu stredu idem na sono tak možno 29tt bude tým šťastným 😉

barbora87
15. júl 2010

No mne robili sono minuly tyzden a mimi sedelo na tom a dnes som bola a mimi prekrizilo nozicky tak dufam ze do porodu to budem vediet 🙂

kvetinqa
15. júl 2010

v 13. tt, ale mala som test z krvi

berus222
15. júl 2010

v 19.

slavicita
15. júl 2010

mne v 20 tt nebolo na normálnom sone vidieť nič lebo malo pupočnú šnúru medzi nohami 😀 ale v 26 tt som bola na 3Dsone a tam to bolo krásne vidieť... 🙂 chapec ako vyšitý...

stojdulka
2. aug 2010

tak ja stále nemám šťastie a nevieme čo čakáme, až 11.8. idem na sono tak uvidíme a už som sa rozhodla že ked sa nám neukáže tak sa vzdám a počkám až do pôrodu ved už to nebude dlho trvať 😉

lucia20
2. aug 2010

pri prvej 12.tt - taky tichy odhad, ale potvrdil sa, pri druhej 16.tt, pri tretej 15.tt

kevama
3. aug 2010

mne na konci 15 tyzdna povedali ze nikde nevidno gulky ani pindura tak to bude asi dievcatko a v 20 tyzdni nam dievcatko definitivne potvrdili na morfologickom ultrazvuku.

janulka80
5. aug 2010

Nam to povedal doktor v 20tt. Budeme mat chlapceka 🙂

mata_murkova
18. aug 2010

mne povedali tiez v 20tt. ze to bude dievcatko avsak trosku mam obavy, lebo sa stava, ze to este na poslednu chvilu zmenia a to som zvedava kto bude to ruzove nosit:D

dari
18. aug 2010

v 14tt to videl na chlapca, v 20tt na 97% chlapec, no a v 30tt to bolo 100% dievca 🙂

katkas1
20. aug 2010

mne az v 33 tydni povedali ze to bude dievcatko, do vtedy bola vzdy tak otocena ze sa nedalo nic vidiet

adetka
20. aug 2010

Mne v 20 tt. i 30 tt. lekar tipoval dievcatko... nechcela ukazat... vraj dievcatka menej ukazuju 🙂 ...ako spravne damy .... kamaratka vedela uz v 20 tt., ze bude mat chlapca... povedala "mal nohy nasiroko ako jeho otec" 🙂

williamjozef
22. aug 2010

ahojte,nam pri prvom povedali v 16 tyzdni ze chlapcek a narodil sa chlapcek a teraz mi povedali v 14 tyzdni ze chlapcek a potvrdia to naisto o 2 tyzdne na dalsom sone 😉

dzudka
22. aug 2010

pri dcere mi povedala lekarka v 17tyzdni ze dievcatko bolo pekne vidiet 🙂
a teraz pri malom mi povedali na 3D usg v 16tyzdni ze chlapec aj pipika pekne ukazoval....rozkrocene nozicky a uvidime teda zatial chlapec ale asi sa nezmeni ked tam ma pipicka 🙂

alexandrah
24. aug 2010

mne az v 22t.

neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stojdulka
25. aug 2010

tak mi sme už jasné 33tt... do rodiny pribudne dalšia baba, tatík tým neni veľmi nadšený no čo už, bude si musieť zvyknúť

luciaalex
31. aug 2010

mne dr. povedal, ze vajka zostupuju az okolo 24 tt, tak neviem, niektore baby pisu ze "mali" gulky uz v nejakom 13tt. 😒 preto vraj neradi lekari hovoria pohlavie (aby nevyzerali, ze nevedia zhodnotit usg 😀 lebo pipik sa schova, mamina nakupi ruzove a potom sa cuduje 🙂
kazdopadne mne dr. povedal aj prve aj druhe babo ze je chlapec, v 20 tt (ale len opatrne, gulky este neboli zostupene). prve babo curacik (aj je, uz ma 5 rokov) a druhe uvidime. ale ja uz to davno viem, tak ako pri prvom, 😉, ze je to zas pipik 🙂

katecameron
31. aug 2010

unas v 28 tt vyzera to na dievcatko povedala MUDr.,druhe babo v 21tt na 100 percent chlapec a tretie sme nevedeli skoro do porodu vsetci nas upodozrievali ze tajime ze nechceme povedat kamoska ma presvedcila ze ked sa nechce ukazat ze bude baba 🙂 a v 36tt sa konecne baba ukazala ze ma pindika 😀

medyna
31. aug 2010

na sono v 20. tt bolo krasne vidiet susulku, takze baba. Ale kamosky mi rozpravali zazitky so schovanym pindikom a tak, tak som normalne zacala pochybovat. V 30 tt mi opatovne na sone povedali, ze dievcatko, tak to dufam, ze by pindik aj vajka uz boli viditelne, keby nieco.... 😉
Aj ked, uvidime o par dni, co sa to vlasne narodi 🙂

katkamak
2. sep 2010

my sme v 31 tt a pred týždňom nám pani doktorka povedala, že dievčatko na 1000%, sme dolu hlavičkou od začiatku, takže ritulku som pekne videla a teraz aj pipinku. prvý krát mi povedala, že dievčatko v 20 tt. tak tiež dúfam, že tam nebudú žiadne gulky, ked sa narodíme 😀

alerka
13. sep 2010

1. krat v 18 tom.. potom v 20. som bola na beznom ultrazvuku to tiez lekar potvrdil pohlavie.. a v 21. som bola na 3D kedy bolo potvrdene pohlavie vraj na 100% 🙂

pami2
16. nov 2010

@kvetinqa prosim ta ako sa zistuje pohlavie z krvi? mne brali krv na NT meraniach, ze by sa to z toho dalo vycitat?

kvetinqa
16. nov 2010

@pami2 ahoj, nie. bezne sa z krvi nezistuje pohlavie. mne ho zistovali vo firme geneton. najdi si web stranku a tam mas info.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre