V ktorom týždni vám prezradili pohlavie dieťaťa?

marse
5. jan 2008

Ahojte tehulky aj mamulky cchem sa opytat ze v ktorom TT vam dr. prezradil pohlavie vasho babätka??? 🙂 Dakujem, a ak uz tu takato tema je tak sa ospravedlnujem a poprosim link 😉

daducha
12. aug 2008

ahojte,
pri prvom tehotenstve v 20 tt a bolo to pekne viediet,aj ked ja som to tusila hadam od zaciatku,bol to chlapcek,aj ked som nesmierne tuzila po dievcatku..
teraz pri druhom som bola v poradni dnes 15+4 tt a velmi neisto sa vyjadril,ze asi chlapcek,ale nevedel to s istotou..mne sa ale zdalo, ze tam ziadneho pipinka nevidim, prve ze nieco ako tvar kavoveho zrnka..tak neviem,stale vsak dufam, ze na druhy krat to vyslo a bude to dievcatko 😉 ..stalo sa niekomu,ze im povedali ze to je chlapcek a zrazu z toho bolo dievcatko?..ono je to v podstate jedno, hlavne nech je zdrave,no nie ? 🙂

zuzana76
12. aug 2008

v 31 tt mi to lekar potvrdil ze je to chlapcek, ale my s manzelom sme tam videli pipika uz v 20 tt, ale lekar si nebol isty

estella
12. aug 2008

ahojte mne prvy krat povedali chlapca uz v 16tt...apotom mi to potvrdil doktor v 21tt a to som uz aj sama videla ze je to fakt chlapec....a to som tam dovtedy nevidela skoro nic na sone 😖

val01
12. aug 2008

ahojky,

my sme to vedeli v 13tt, co nam az nechceli verit, ale lekar sa vobec nemylil 🙂 a potom nam to potvrdil v 22tt 😉

asitka
15. aug 2008

18tom týždni mi to lekár povedal...a fakt, že sa nemýlil 😀 teda pri dcére...pri synovi som nevedela...ani som sa nepýtala ...bolo mi to jedno...veď bolo prvééééé...ale cítila som, že to bude chlapček...

darlinka
15. aug 2008

Tak mne Dr. povedal uz v 13tt, ze to vyzera na chlapca... v 17tt to iny lekar potrdil (vraj to kraaasne vidiet - aj ked ja som z toho nevidela vobec nic... 😀 ), no a vysledky z genetiky nam to neskor potvrdili na 100%.
Takze po dlhej dlhej dobe sa v nasej rodine (z mojej strany) konecne podaril aj chlapec...... 😵 😵. Comu sa asi najviac potesila moja mamina, ktora tuzila mat samych synov a ma tri dcery... 😀 😀 😀

darlinka
15. aug 2008

...este som zabudla.... ma tri dcery a styri vnucky... 😀 ...a teraz konecne prveho vnuka 🙂 .

livka299
15. aug 2008

Obidve deticky v 20 tt 😉

slavica2
16. aug 2008

v 20 t 🙂

m.a.r.t.i.n.a
16. aug 2008

V 19tt nám ukázali na UTZ prvý krát čiaročku s tým, že to bude chlapček a v 30tt to znovu potvrdili 🙂

dominka11
17. aug 2008

v 21.tt

majandra
9. okt 2008

mne v 31.tt

mamamima
9. okt 2008

no mne pri prvom teh. v 30tt a teraz v 20tt

denisaap
9. okt 2008

Prve tehotenstvo v 30tt a teraz v 19tt. 🙂

sonulik1
10. okt 2008

nam sa nasa malinka uspesne ukryvala cele tehotenstvo takze sme si museli pockat az na porod aby sme zistili co sa narodi 🙂))

adinam
11. okt 2008

V 17tt 😉

jankamamka
12. okt 2008

V 30 TT

adrolka
12. okt 2008

v 19tt -dve baby 😵 😵

diddi
12. okt 2008

v 13tt????? 😨 😨 😨
v 30tt zostupuju chlapcom vajka 😉

wladka
12. okt 2008

31tt neiste

37tt - 100% - dievca 😀

diddi
12. okt 2008

nam v 20tt...ale Mia bola neista este den pred porodom 🙂 ...lekarka hovorila, ze to moze byt este Mio 😀 ...ale na 3D v 20tt nam lekar na Ellu povedal,ze urcite dievca a po dlhsom prezerani aj na Miu...ale najprv si tiez nebol isty

emjee
12. jan 2009

adka12 • 15tt • Včera o 16:34
Ahojte, v koľkom týždni už vie doktor povedať, či bude dieťatko chlapček alebo dievčatko.

ingulik • 15tt • Včera o 16:39
adka ahoj..myslim ze niekedy v 20tt a vyssie

adka12 • 15tt • Včera o 16:42
Pýtam sa preto, lebo v jednej knižke čítam, že sa dá určiť od 16tt. O týždeň idem na kontrolu a celkom by som sa aj potešila, keby som sa už dozvedela,kto sa v brušku skrýva

lante • 1d, 19tt • Včera o 16:45
Dadka, len málo ktorá má to šťastie že to podľa UZV dozvie tak skoro.....a to mi povedal doki. U mňa to nebolo vidieť. A pri Vilkovi som to vedela až v 23tt.

bastika • Včera o 16:46
ahoj tak ja akurat koncim 16 tyzden v 20 idem na urcovnie pohlavia, mamka mi robi ultrazvuk pomerne casto ale nevidi este nic aj ona vravi ze od 20 tyzdna.ale ked budete mat hanblivku a neotoci sa, bude prekvapko az ked vyjde z bruska.ale da sa to urcit aj genet. vysetrenim a to je iste

lante • 1d, 19tt • Včera o 16:49
Hej, hej kamoška chcela vedieť pohlavie ale mimčo sa neukázalo za celý čas.....tak mali nakoniec prekvapčo až pri pôrode.

ingulik • 15tt • Včera o 16:49
no ani na utz sa spoliehat neda, najistejsie su fakt geneticke testy...ale je to snad zbytocne...hlavne aby boli zdravucke tie nase babatka... ja idem tiez v 20tt na 3d utz, tak snad tam nico uvidime, a ked nie neva idem aj teraz 19.1. do poradne, ale neverim, ze tam nieco uvidim...

petusaaa • 1d • Včera o 17:41
adka, ved sa objednaj na 3D UTZ. tam je ovela vacsia sanca, ze tam nieco zbada a budes mat krasnu pamiatku

veronika81 • 31tt • Včera o 17:42
Mne povedali v 17tt na 99% chlapčeka, potom v 21tt to iný doktor potvrdil a ešte do tretice potvrdené na 3D sone v 24tt, tam už to bolo úplne jasné, malý sa predvádzal
Ale aj v tom 17tt mi dr. urobil najprv fotku a dal mi ju do ruky, že sa mám sama pozrieť a uvidím. A veru celom jasne som videla "pipíka"
Záleží to ozaj od toho, ako je bábätko natočené.

petusaaa • 1d • Včera o 17:44
veronika a neboli to skor gulky? to akeho cassanovu budes mat?

monkula • 2d • Včera o 17:44
no, jarko sa ukázal okolo 20. mesiaca a Chiarka sa tajila až do siedmeho mesiaca

elri • 2d • Včera o 17:48
dcerka sa ukazala len v 8 mesiaci a maly tiez uz okolo 20 mesiaca ukazal svoje naradicko

petusaaa • 1d • Včera o 17:49
baby, to kolko ste tehotne? 20 mesiacov?
inak zevraj baby su hanblive. moj maly sa rozkrocil hned na 3D

elri • 2d • Včera o 17:50
petusaaa, jaaaj 20tt

bastika • Včera o 17:51
jasne len ukazat a ukazat uz v bruchu su nanho hrdi

elri • 2d • Včera o 17:51
neviem si predstavit byt tehotna 20 mesiacov

monkula • 2d • Včera o 17:53
jasné, že 20. týždňa...

monkula • 2d • Včera o 17:53
že v 20. týždni so mcchela napísať

veronika81 • 31tt • Včera o 18:00
petusa, no aj guľky ale aj takého malinkatého pipíka
Aj by som to vložila do albumu, ale neviem prečo mi to nejde

adka12 • 15tt • Včera o 18:00
A kedy je najlepšie ísť na 3D sono? Som čítala na stránke zvolenskej nemocnice, že 15 - 20 tt

petusaaa • 1d • Včera o 18:14
adka, podla toho, ako moc si zvedava. ja som bola v 21tt, keby som pockala este par tyzdnov, tak som mohla mat krajsie fotky. ale pre mna to bolo najuzasnejsie, co som dovtedy videla. aj mi manzel hovoril, ze ak smrtak (samozrejme srandoval) ono az od 20tt babatko pribera a ma podkozny tuk. ale ja som chcela vediet pohlavieeee inak fokty mam v albume, ak chces vediet, ako vyzeral v 21tt a objednat sa musis aj mesiac dopredu, lebo su plne terminy. aspon u nas

veronika, ja som tam stale hladala susulku a moj muz hovori ze jaky pipik tak preto som tam nic nevidiela

petusaaa • 1d • Včera o 18:15
ze aky smrtak

petusaaa • 1d • Včera o 18:15
a este aj ET mu hovoril. a teraz hovori, ze ako sa nam take krasne babo mohlo podarit mu hovorim, ze po maminke predsa

chymenitta33 • 1d • Včera o 18:16
Ahojky

je to 20tt+

lante • 1d, 19tt • Včera o 18:49
Mne doki povedal, že okolo 25tt. Lebo že je ešte dostatočne malé aby sa zmestilo na obrazovku ale už má viacej podkožného tuku, takže je lepšie vidieť črty tváre.

petra1985 • 30tt • Včera o 20:52
v 20tt a vyssie, ale su mamicky co sa to nedozvedia vobec az pri porode vdaka tomu, ze ich mimi je zle otocene

tehula • 18tt • Včera o 21:39
no mne povedali posl den 13tt, ale neberem to smerodajne, pomylit sa mohli
Na dalsom ultrazvuku, posl den 16tt ukazalo len ritku, takze nic nemam potvrdene. Uz sa neviem dockat morfologie a velkeho ultr, alebo potom 3D

akejka
12. jan 2009

v 20.TT mi pohlavie povedali s 80% úspešnosťou
v 30.TT na základe 3D UZV to potvrdili na 100% 🙂

roasha
12. jan 2009

mne dr.povedal v 16tt-presne. 🙂

anxuska
12. jan 2009

no, my sme to nevedeli do 33t, a to mi sono robili často, , no nechcel sa ukázať.A dovtedy som bola presvedčená, že bude dievča.

fodorka33
12. jan 2009

mne povedal doktor v 19tt a to tvrdil na 100%ze chlapec a odvtedy mi to potvrdzuje na kazdom uzv 😀

gabika25
13. jan 2009

Ahojte, nam az dnes oznamili, ze cakame 2 baby 🙂 😀 . Som v 24.tt a bola som nervozna, lebo doteraz mi to moj doktor nechcel povedat. Ale dnes som bola u ineho a ten povedal, ze na 100% baby. Tak sa teraz s manzelikom vytesujeme, aj ked je trosku smutny, ze tam nie je ani jeden chalan, lebo uz chcel kupovat auticka s ktorymi by sa hral aj on. 😀

munu
13. jan 2009

mne povedali, ze cakame chlapceka v 20.tyzdni...tak dufam, ze sa nemylili 😉

saskarisko
13. jan 2009

ahojte,
pri prvom tehu v 20 tt - tvrdili, ze cakame dievcatko, ale doktor sa netrafil, tak v 30 tt ho upresnil na spravne a mame chlapca
pri druhom tehu v 14+5 - iny doktor na 95 % potvrdil dievcatko (vychadzal aj z merania stehennej kosticky), nasledujuci tyzden nam dievcatko potvrdil uz na 99 %.

munu
13. jan 2009

saskarisko = ako to myslis, ze vychadzal z merania stehennej kosticky? Dievcatko ma kratsiu alebo ako? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre