V ktorom týždni vám prezradili pohlavie dieťaťa?

marse
5. jan 2008

Ahojte tehulky aj mamulky cchem sa opytat ze v ktorom TT vam dr. prezradil pohlavie vasho babätka??? 🙂 Dakujem, a ak uz tu takato tema je tak sa ospravedlnujem a poprosim link 😉

evittam
15. mar 2016

@reni1512 Ako som už písala ani tam ti to nemusí lekár povedať - ak bude dieťa zle otočené a neuvidí pohlavné orgány. 😉 Jediná istota sú tie krvné testy al.amniocentéza.

cokololadka
15. mar 2016

Mne pri prvej dcerke povovedali na 3D v 20 tt ze to bude dievcatko,a vyslo im to. Pri synovi moja dr odhadom povedala v asi 18 tt ze vyzera to na chlapca,na 3D v 22 tt nic nebolo vidno, v 24 tt zas dr povedala ze to pravdepodobne bude dievcatko. V nemocnici v 38 tt uz zase nic nevideli . No tak sme mali prekvapenie 🙂 A bol to chlapec. 😉

googwife
15. mar 2016

No ja som sa dozvedela že čakám chlapca v deň príjmu 11.3 a 12.3 som porodila dovtedy sa nechcel nikomu ukázať 😊

katuliena82
15. mar 2016

V 16.tom a bolo to fakt dobre vidiet, predosly lekar mal zle sono a vzdy sa rozzuril ked sa niekto opytal. Tento novy mal nove kvalitne sono 🙂

barbi_modrykonik
25. mar 2016

da sa zistis spolahlivo krvnym testom od 10teho tyzdna tehotenstva. robia ho napriklad v interkliniku v ba, ak nie ste z ba, poslu vam skumavku na odber krvi - odoberie akykolvek lekar. babygen.sk

stacinka69
26. máj 2016

Mne povedali 2x chlapec a potom už na 3D že chlapec to nieje ale baba.A to isté mi povedali aj pri prvej 😉

stacinka69
26. máj 2016

Vôbec nieje pravda či spicate brucho alebo väčšie prsia.Vraj pri dievčatách sú veľké prsia žena oskaredie a je ako kombajn. Mala som spicate bruško žiadne prsia a opeknela som....dokonca som sa neholila celé tehotenstvo lebo mi vypadli chlpy 😀a zhustli vlasy 😉

veronikanellka171
21. júl 2016

Ahojte 🙂 o dva tyzdne idem na poradnu a prave vtedy bude medzi 16-17tt.. Chcela by som uz velmi vediet pohlavie drobca nakolko moja vybavicka musi obsahovat ruzovu alebo modru farbu 🙂 co myslite, ak mi spravy 3D uz mi povie? A oplati sa robit 3D v 16-17tt?

cammeronka
21. júl 2016

@veronikanellka171 mne na klasickom utz v 16tt povedala pohlavie, na 3D som bola v 20tt

moni73
21. júl 2016

@veronikanellka171 uplne chapem. Aj ja som sa dr hned pytala: ruzovu alebo modru. Vraj by neriskoval, tak som po utz kupila kolotoc. Ale, ked mi pohlavie nepovedali ani pri dalsich a ja som skratka musela, tak som sa rozhodla pre ruzovu. Spravila som dobre 😄

ludmilik13
21. júl 2016

mna to este len caka ale kamaratke povedali zas v 17tt.... myslim ze to je plus minus jeden tyzden na krasne odhalenie 🙂

veronikanellka171
21. júl 2016

Dakujem 🙂 neviem sa dockat, strasne citim ze je to princezna, aj mi to vsetci hovoria.. Uprimne mi je aj jedno co to bude len uz to chcem vediet 🙂 mam jeden komplet neutralnej farby ale to neni ono (isto viete o com hovorim) 🙂

denisa172
21. júl 2016

@veronikanellka171 v 16tt mi povedali dievča a v 20tt to uz bol chlapec. 😊 Nespoliehala by som sa na to pohlavie v tak nízkom týždni.

luculik86
12. sep 2016

Ahojte maminky
Ja idem v stredu na kontrolu a sme v 15tyzdni. Cakame dve dvojvajcene uzliky. Co ked sme uz nedockavy ze co to bude. Najlepsie ked som sa ho spytala,ze ci mi vie povedat,ze co to bude povedal,ze babatko. A potom o par sekund,ze sakra ono je tam aj druhe 🙂 dovtedy bolo len jedno. Tak to bol taky prijemny sok aj prenho aj pre mna 🙂

michala.s
12. sep 2016

21tt na morfologickom ultrazvuku aj pri Leovi aj teraz pri malej žabke

migrificka
30. mar 2017

V 13-tom týždni nám povedali že chlapec takže som zvedavá či to bude pravda,alebo sa čosi zmení.

mily7
30. mar 2017

V 37tt 😁

fantinka
30. mar 2017

V 16tt mala dr. tip na chlapca a v 20t na morfologii sa potvrdil 😊.

moosh
30. mar 2017

Nam povedali tento tyzden a to som v 19tt..bude to chlapcek 💗

julia204
30. mar 2017

Mne doktor v 20.tyzdni oznamil ma to dve vajicka a hadika tak asi viete co to bude, ci ste nechceli vediet co to bude? 🙂

enusamt
30. mar 2017

mne v 20tt na morfologii... ale závisí to aj od toho či sa malé rado ukazuje alebo nie... lebo niektoré nevedia ani do 36tt 🙂

sonulka8
30. mar 2017

@marse ahoj,mne na 4D povedali v 15tt a na normalnom utz okolo 20tt...obidvaja videli dievcatko a aj tak bolo🙂

limetka55
30. mar 2017

V 17tt chlapec a v 19tt to uz bolo dievcatko 🙂 Odvtedy to velakrat potvrdili, takze snad sa to uz nezmeni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre