V ktorom týždni vám prezradili pohlavie dieťaťa?

marse
5. jan 2008

Ahojte tehulky aj mamulky cchem sa opytat ze v ktorom TT vam dr. prezradil pohlavie vasho babätka??? 🙂 Dakujem, a ak uz tu takato tema je tak sa ospravedlnujem a poprosim link 😉

chulieta
13. jan 2009

ahojte mne povedal lekar az 6 tyzdnov pred porodom, lebo sa mi nechcela ukazat zakryvala si pohlavie, hanbliva uz od mala 🙂

saskarisko
13. jan 2009

Munu - no to ja netusim, som sa ho nepytala. ale on si robi vyskum, a pohlavie vie urcit uz v 13. tyzdni. 😉

traktor
1. feb 2009

🙂

fodorka33
1. feb 2009

mne povedali v 19tt ze to bude chlapcek a odvtedy mi to len niekolkokrat potvrdili🙂

medeana
2. feb 2009

nam povedali na 3D v 22tt ze to bude chalanisko, skor to nechcel ukazat hamblivec maly 🙂

geegee
2. feb 2009

Pri prvom tehotenstve to bolo az na 3D sone, okolo 27tt. Pri druhom, to bolo hned v 16tt 🙂

nikollette
2. feb 2009

Vidim ze asi som sa to dozvedela najsor, co je v 12tt 😀 ale ajtak som to vedela, citila, tusila, uz ked som bola mala som vedela ze raz budem mat chlapca, aj sa vyplnilo..no este nie tak celkom, ale to pohlavie, ked mi na 3D povedali, som ani nebola prekvapena, bo od zaciatku, sem nakupovali chlapcenske vecicky.. 🙂

bastika
2. feb 2009

no nika tak to si dobra hlavne ked je fakt ze pohlavie dietata ovplyvni XX alebo XY muza. 😅

gabika25
2. feb 2009

ahojte. Mne povedali asi v cca 22tt, ze to budu 2 baby. Teraz sme boli na 3D a tam povedali, ze je to jeden chlapec a jedno dievca. Akosi uz prestavam verit a pockam kym sa narodia. To by uz malo byt iste 😀

janka0
2. feb 2009

ahojte mne povedali 21 tt ze to bude na isto chlapec v 30tt som sa pytala este raz a ze je to isto chlapec a teraz mi to aj v nemocnici potvrdili pa drzte sa
🙂 😅 😉

sisinka5
2. feb 2009

v 20.tyz.

sisinka5
2. feb 2009

prve babo ,teraz druhe sa otocilo zadockom

lante
2. feb 2009

Viliamka v 23tt a teraz som už v 23tt a ešte stále neviem. No 13.2. idem na KO, tak tajne dúfam, že už sa dozvieme.......aj keď si myslím, že to bude o5 chlapček 😀

zajkka
3. feb 2009

Ahojte.Stalo sa uz niektorej z vas,ze Vam dost skuseny lekar povedal najskor chlapcek a bolo dievcatko nakoniec?Mne sa tos talo naopak,ze skuseny lekar mi povedal dievcatko a mali sme chlapceka.Tak sme boli prekvapeny.Povedal mi to v 22tt.

silviamt
3. feb 2009

.............. my ani nevieme co to bude, bolo zle otocene.... isto to utz v 30tt a mam tusaka ze to bude prekvapko az do konca 😀

ditka1
3. feb 2009

stalo sa pravdaze aj nam 2x povedal skuseny lekar ze baba a je to chalan. 🙂
v 18t a v 22t tvrdil,ze dievca a v 26t chlapec a odvtedy sa to nezmenilo

muriel293
3. feb 2009

ditka
a boli ste aj na 3 alebo 4d???
Lebo my sme boli tak hádamže tam už ke´d povedia pohlavie tak je to viac ako sto percentné! 😖

lante
4. feb 2009

mne doki povedal, že pokiaľ si on n ie je na 100% istý tak mi pohlavie nepovie.....lebo, že hádať a tipovať môžem aj ja...

maajka83
4. feb 2009

mne dr povedal pohlavie dietatka v 17tt -chlapec a odvtedy pri kazdom sone nam potvrdili chlapca.

fedra
4. feb 2009

mne v 19tt doktor na utz povedal pohlavie .... aj ked dievcatko tak s otaznikom. No 21tt na morfologickom to potvrdili 😎

muriel293
4. feb 2009

mne môj doktor najprv nechcel povedať lebo si nebol istý,vraj niečo je medzi nožkami ale neni isté či je to šnúra alebo pindík a potom sa to tiež potvrdilo na morfo že je to pindík a následne aj na tom 4d tak dúfam že už to je dvestopercentý chalan lebo som chcela moc moc dievčatko a som to dlho predýchavala a teraz už som si zvykla že to má byť chlapček! 😀 😀 😀

alicka2
4. feb 2009

ahojte, mne pri oboch detoch v 20. týždni presne prvé dievčatko a druhý chlapček 😀

zuz11
18. feb 2009

sisa1987 • Dnes o 22:26
Dobry vecer.Som v 7tyzdni tehotenstva a je to moje prve babetko.Chcela by som sa spytat vedel by mi tu niekto povedat v kolkom mesiaci vam najskorej mozu prezradit pohlavie dietatka alebo v kolkom mesiaci uz je to badatelne...som v zahranici a chcela by som si tu nakupit vybavicku pre mimi..no sme tu len do zaciatku 5mesiaca tak neviem ci sa to da urcit aj takto skoro..dakujem za odpoved

janka1874 • 1d • Dnes o 22:28
no v niekorých prípadoch to nie je jasné do pôrodu ale dá sa to badateľne vidieť od 20 týždňa dovtedy aj keď vidia môže sa to ešte zmeniť
u nás to nebolo jasné do pôrodu 😀

cikyta • 31tt • Dnes o 22:29
Stane sa,že už aj v 16tt to je vidieť niektorým výnimkám. 😉

cikyta • 31tt • Dnes o 22:30
Ale väčšinou v 20tt je to vidieť.

juja • 26tt • Dnes o 22:44
Ahojky....tak ako kočky píšu väčšinou v 20tt pri morfologickom ultrazvuku, alebo pri 4D....my sme síce vedeli už 13tt, že to bude chlapec na 85-90% , ale absolvovali sme skríningové vyšetrenia v Olomouci.

Cikytka júúúj tebe sa to už kráti 😵 ...ja ti závidím (v dobrom), že už to máte "za pár" a ja ešte do mája musím vydržať "pokope" 😀 ...už sa cítim ako menší slon 😝 ...A inak ako sa cítiš? Všetko je dúfam OK. Držím palce, nech všetko dopadne na jednotku a želám čo najmenej bolestivý pôrod...držte sa baby 🙂

cikyta • 31tt • Dnes o 22:50
My sme vedeli,že to bude dievčatko,ešte mi ju ani nedali do bruška,len si plávala v skumavke 😀 Ale to bol len taký tušák a hned sme utekali kupiť plavky-dievčenske.Tie,čo mám v albume 😀 Ale ved sranda musí byť-a napokon nám to aj na 99% potvrdili v 20tt a aj dnes.
Cítim sa tak rôzne.Otrasne ma páli záha,trápi zlatá žila,krčové žily a riedim si krv injekciami.Už veru fučím aj ja a v tomto snehu je otras ísť po vonku 😝
Fakt je najkrajší 2.trimester. V 1.ti je zle 😝 a v 2.už nevládzeš 😅
Aj ja držím palce a držkaj sa aj ty Juja! 😉

slnecnica11 • 26tt • Dnes o 22:51
Cau Sisa,myslim,ze do piateho mesiaca by si to uz hadam mohla vediet.Ako pisu kocky,uz v 16-tom tyzdni sa da urcit pohlavie.A to si tak zakladas na tych vecickach ze si ich musis kupit v zahranici?Neboj,vratis sa domov a to nakupovanie este len zacne.... 🙂

cikyta • 31tt • Dnes o 22:52
OPRAVA-v 3.trimestry už nevládzeš

tanity
19. feb 2009

nam prave teraz v pondelok na uzv 😵 cize v 18tt 😉 velmi jasne sme videli vajka a pipika, tak sme sa nasmiali, lebo sa to nedalo pomylit s nicim inym 😀 ale neboli by nam to povedali, keby sme sa sami nepytali, inac ze hovoria na tom velkom uzv, v 20-22tt.

leri
19. feb 2009

ahojte baby, tak ja som bola vcera na sone. som iba v 14tt a doktor povedal ze s najvacsou pravdepodobnostou je to chlapec a ja som to tiez videla (bolo to uplne ocividne, bol perfektne otoceny). pupocna snura to nebola, lebo tu videl jasne inde. myslite ze mu mozem verit? u nas sa vsetci velmi tesia, lebo chlapec je asi vymodleny, len by som nechcela potom zazit nejake sklamanie (nie z mojej strany, lebo mne je to jedno, hlavne ze bude babatko zdrave) 🙂

katy2
20. feb 2009

nam v 16tt povedali, ze na 70% to je dievcatko a na 3D v 21tt nam to na 100% potvrdili 🙂

dicinka1
21. feb 2009

baby...ja uz som v 26 tt a stale to nevieme...asi sa doky nechce zmylit alebo co..ale uz mi to lezie na nervy..uz iba 3 mesiaciky a babo je von..tak uz je nacase,nie? 😠 ☹ 😀 😀 😀

ivanka821
21. feb 2009

V 20 tyzdni sme sa dozvedeli, ze cakame dievcatko. Aj ked nam vsetci hovorili, ze to bude chlapec ako namalovany..... 😀

celine
21. feb 2009

dicinka1-mozno budete mat prekvapko do konca 😉 Ja by som tiez asi bola nedockava... Na velky uzv v 20tt som isla trosku nervozna, len aby bolo babatko uplne v poriadku a ked bolo vsetko ako ma byt, tak som sa nesmelo opytala, ci je rozoznat pohlavie...a doktor uplne bez zavahania vyhlasil, ze je to chlapec 🙂

mata2
21. feb 2009

pri tomaskovi som to nevedela do 37 tyzdna. 😲 potom dr povedala,ze nevidi pipik,tak je to dievcatko 😅 .
pri bubovi mi povedal dr v 20t ze je to chlapec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre