• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vyšla vám predpoveď pohlavia z genetických testov?

24. septembra 2012 
a ci bude sediet vysledok uvidime onedlho :slight_smile: ale z testu vyslo, ze by to mala byt baba a aj gynekolog niekolkokrat podla utz potvrdil, ze je to jasna baba :slight_smile:
12. sep 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski
@cantharis Diki baby ja som si uz začínala mysliet že na mna zabudli:D
12. sep 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivonach inak teda ja som bola v stredu a mejlom mi to poslali v piatok o tyzden. a otvorila som prilohu a ani som nemusela citat, lebo pozadie papiera bolo ruzove :slight_smile:
@cantharis no snad to vyjde, ked napisali, ze 0,0% Y chromozom :slight_smile: - snad to nebude dievca v muzskom tele :grinning: :grinning:
12. sep 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski nestras! :slight_smile: uz sme vsetci pripraveni na babu, hlavne starsej dcerke by som tazko vysvetlila, ze kde je ta dlhoocakavana sestricka :slight_smile:
a aj mne to doslo v piatok skoro rano a tiez to kricalo ruzovym, tak som ani citat nemusela...
@ivonach neboj, zajtra vecer, alebo v piatok to mas v maily ;)
12. sep 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swarovski ja som bola v gynaexe. Cize nakoniec ktovie kolko to bude trvať u mna lebo vobec neviem že ked sa to robi mimo genetonu či mi aj tak posli mail alebo alebo mi zavolaju sestricky. 99,5 percenta je pravdepodobnost tak snad ziadny zenomuz:D :slight_smile:
12. sep 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, počuli ste o tom, že v oktobri budú robiť v genetone test na pohlavie zadarmo?
24. sep 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok