Vyšla vám predpoveď pohlavia z genetických testov?

renatkas
12. aug 2009

Ahojte,

som v 12tt a na buduci tyzden mi zavolaju ci bude nase dietatko chlapcek alebo dievcatko 😀
Nevedela som ze su uz taketo moznosti, lekara som sa pytala kedy sa to zhruba da zistit a povedal mi ze ked chcem tak hned, zobrali mi krv a genetik mi to zisti, zevraj uspesnost im zatial na pacientkach vysla na 100%.

Mate niekto s tymto skusenost a vyslo vam to?

Dakujem.

cantharis
12. sep 2012

a ci bude sediet vysledok uvidime onedlho 🙂 ale z testu vyslo, ze by to mala byt baba a aj gynekolog niekolkokrat podla utz potvrdil, ze je to jasna baba 🙂

ivonach
12. sep 2012

@swarovski
@cantharis Diki baby ja som si uz začínala mysliet že na mna zabudli:D

swarovski
12. sep 2012

@ivonach inak teda ja som bola v stredu a mejlom mi to poslali v piatok o tyzden. a otvorila som prilohu a ani som nemusela citat, lebo pozadie papiera bolo ruzove 🙂
@cantharis no snad to vyjde, ked napisali, ze 0,0% Y chromozom 🙂 - snad to nebude dievca v muzskom tele 😀 😀

cantharis
12. sep 2012

@swarovski nestras! 🙂 uz sme vsetci pripraveni na babu, hlavne starsej dcerke by som tazko vysvetlila, ze kde je ta dlhoocakavana sestricka 🙂
a aj mne to doslo v piatok skoro rano a tiez to kricalo ruzovym, tak som ani citat nemusela...
@ivonach neboj, zajtra vecer, alebo v piatok to mas v maily ;)

ivonach
12. sep 2012

@swarovski ja som bola v gynaexe. Cize nakoniec ktovie kolko to bude trvať u mna lebo vobec neviem že ked sa to robi mimo genetonu či mi aj tak posli mail alebo alebo mi zavolaju sestricky. 99,5 percenta je pravdepodobnost tak snad ziadny zenomuz:D 🙂

stojdulka
24. sep 2012

ahojte baby, počuli ste o tom, že v oktobri budú robiť v genetone test na pohlavie zadarmo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre