Vyšla vám predpoveď pohlavia z genetických testov?

renatkas
12. aug 2009

Ahojte,

som v 12tt a na buduci tyzden mi zavolaju ci bude nase dietatko chlapcek alebo dievcatko 😀
Nevedela som ze su uz taketo moznosti, lekara som sa pytala kedy sa to zhruba da zistit a povedal mi ze ked chcem tak hned, zobrali mi krv a genetik mi to zisti, zevraj uspesnost im zatial na pacientkach vysla na 100%.

Mate niekto s tymto skusenost a vyslo vam to?

Dakujem.

petuskaxfun
10. sep 2009

Ahojte vsetky maminky a nastavajuce maminky 🙂 .Dnes som bola v gynaexe na amer.namesti.boli tam velmi mili,zobrali mi hned krv a teraz mi neostava nic ine ako cakat 2tyzdne na vysledok.Som velmi zvedava ako nam to vyjde.Pretoze pri prvom dietatku som sa pohlavie dozvedela az tyzden pred porodom lebo sa nam nas maly nezbednik schovaval 😉 a je to este stale zadarmo 😉

sixtine
10. sep 2009

Ahojte baby, ja uz mam vysledok, tiez cez Gynaex a bude to dievcatko!!!! Velmi sa tesime. Vraj funguju s tymto testom dva roky a zatial vysli vsetky testy...

anajocka
12. sep 2009

Sixtine Ako to presne funguje? od kolkeho tyzdna ti zoberu krv v tom Gynaexe a ako rychlo su vysledky? aka je to firma, musim sa tam objednat, nemusim tam chodit ku gynekologovi? dakujem dakujem

anajocka
12. sep 2009

Petuskaxfun, ty tam tiez chodis ku gynekologovi? - do Gynaexu? alebo si sa len dohodla na odber a v ktorom tyzdni? diky

nanika
13. sep 2009

Uz sa plati cca 60 Eur :(

anajocka
13. sep 2009

v genetone som nasla ze sa tolko plati, aj v gynaexe?

sixtine
13. sep 2009

gynaex je sukromna gynekologicka ambulancia, oni tuto sluzbu poskytuju len sprostredkovane svojim pacientkam, pokial viem. Krv posielaju niekde inde, zrejme do gentonu. A mam to v cene ich nadstandardu. .

anajocka
13. sep 2009

jasne a ku komu chodis? a kolko bezne platis za rok alebo navstevu? ja uvazujem nad zmenou doktora... sixtine a posledny dotaz - v ktorom tyzdni ti to robili?

sixtine
14. sep 2009

anajocka, k Dr. Divekymu. Pri tehu poradni je to 35 eur za kazdu poradnu. Vyhoda je vsetko pod jednou strechou, lebo viem o babach, co behaju na rozne miesta na sono, dokonca na geneticke testy. Prvykrat mi robili test na pohlavie v 5tt, ale to bolo este velmi skoro, tak sice povedali, ze asi dievca, ale odporucili to opakovat, najlepsie po 10 tt. A opakovane testy v 12tt nam znovu potvrdili dievcatko.

anajocka
14. sep 2009

no aj ja tuzim po dievcatku 🙂) uz je to sice dane ale zvedava som aj tak

renatkas
autor
16. sep 2009

mne vysiel z genetickych testov chlapec a teraz mi to lekar aj potvrdil na sone 😀 takze mam to uz aj overene.
V Gynaexe sa za to neplati, ja chodim tiez k Dr.Divekymu a neviem si ho vynachvalit, stoji to za tie peniaze.

anajocka
16. sep 2009

Sixtine, zaujimave, ze vam to robili tak skoro po 5tt, ja som volala do genetonu, oni sice zoberu krv po 5tt, ale vysledky daju az po 12tt, predpokladam, ze kvoli tomu, aby si to zena nedala zobrat kvoli tomu, ze caka "nezelane" pohlavie, myslim ze interupcie su u nas do 12tt alebo taknejako, mozno aj u vas ked vam dali vysledky tak skoro povedali, ze to este nie je garantovane, aby sa opakovali odbery, v kazdom pripade my mame 2 chlapcov a jednu babu, chceli by sme dievca, ale keby to bol chlapec, urcite by som si to nedala zobrat, chlapcov mame uzasnych!!

myzma
16. sep 2009

ahojtie, zienky,

obdobnu temu som tu uz nasla, takze som cela zhava dnes volala do gynaexu, kde to este pred par dnami bolo zadarmo a asi kazdej babulke. zial, ma odmietli, nakolkonie som ich pacientka.

asi nas bolo v priebehu tyzdna viacej 😅

skusim este geneton. snad sa mi postasti.

na velkom ultrazvuku sa male dokonalo krylo, turecky sed/nohy do kriza riadne. dalsi ultrazvuk ma caka az v 30. tyzdni. je mi to velmi dlho... verim, ze chapete 😉 sa ozvem, ked zistim nieco nove v genetone 🙂

renatkas
autor
17. sep 2009

myzma skus zavolat napriklad zajtra, mozno tam bude ina sestricka. Teraz tam maju jednu novu, mozno preto ta odmietla 😉

supi
17. sep 2009

baby tak to toho gynaexu ma teoreticky na tie testy zoberu aj ked nie som ich pacientka?

renatkas
autor
17. sep 2009

ja som ich pacientka, takze ja som s tym problem nemala, ano doteraz tam brali aj tie ktore nie su ich pacientkami.... ale vidis myzma mala inu skusenost. treba vyskusat, viem ze hned este v ten den zobrali krv ako si tam kocky zavolali.

myzma
17. sep 2009

ahojte,

takze dnes som volala aj do genetonu. zobral mi to velmi mily pan, ale infomoval ma, ze tuto sluzbu uz maju spoplatnenu na 60 EUR, v pripade zaujmu posielam kontakt:

Geneton:
pani Vlkova, ktora ma tieto veci na starosti 0903 733 011

Gynaex:
0918 478 371

☹ 60 EUr je pre mna vela, takze budeme cakat na dalsi ultrazvuk o 2 mesiace ☹

opňtovne sa mi tam volat nechce, drzim vam place, ktora to skusi, ak budete vediet nieco nove, ozvite sa 🙂

sixtine
28. nov 2009

Len pre info, ohladne spolahlivosti - tento tyzden nam 4D utz definitivne potvrdil dievcatko, predtym aj morfo utz. Takze krvne testy sa trafili 🙂

paula58
26. sep 2010

ahojte baby a kde sa to robi tot zistenie s krvi dakujem za odpved 🙂 ja som z banskej bystrici

tikuska
12. okt 2010

Ahojte neviete mi poradiť či sú v Gynaexe ešte testy na pohlavie zadarmo? Som pacientka ale nie som si istá čo doktor hovoril. 😖

anet2212
12. okt 2010

@myzma ahoj, prosim ta a v akom meste sa to robi? dakujem 🙂

myzma
12. okt 2010

@anet2212 toto je v BA

froschka
12. okt 2010

ahojte, ja som prave nasla info o tom genetone a uplne uz horim zvedavostou, urcite si tam zajdem osobne, lebo som zo Senice a neviem kde to u nas na zahori robia....ak by sa chcel niekto tak za dva tt zviest budem rada ked nepojdem sama 😵 26.10 mam kontrolu na uzv tak v ten tyuden by som chcela ist do genetonu , ozvite sa niektora co ste z okolia SE

kincsem11
17. okt 2010

ahojte!!ja som bola na krvi vcera...tak teraz to cakanie...a tiez som za to platila 75 €,,som v 9 týždni... 😅 tak cakam a cakam 🙂

lukinkowa
17. okt 2010

jéééj, to je super..ja som zatiaľ počula a čítala len o inteligender teste, ktorý je podobný tehotenskému testu, aj som raz vykúšala pri druhom bábätku, ale či je spoľahlivý, som sa už dozvedieť nestihla 😔 ..Podľa mňa je to super nápad, lebo keď som čakala nášho Lukinka, do 7. mesiaca som ho volala ty naša malá princeznička 😉 Tak všetkým nedočkavým mamičkám želám úspešné a spoľahlivé výsledky 🙂

zabulik
20. nov 2010

ahojky zkoušeli jste test na určení po 🙂 hlaví?Vyšel vám?Zajímalo by mě jestli funguje 😉

kendra73
26. apr 2011

Cena za test v GENETONe je 59,50 EUR bez DPH, teda 71,40 EUR vrátane DPH (20%). Za test sa platí vopred, buď v hotovosti pri odbere krvi, alebo prostredníctvom bankového prevodu na základe faktúry s potrebnými údajmi.
Hned ma aj presla chut si to dat urobit.Pocula som ze je to zadarmo ale ako vidim nie.

ivonach
12. sep 2012

Baby za kolko dni ste vedeli výsledok? Na stránke genetone je 5 pracovnych dni. Ja mam dnes piaty a stale nic

swarovski
12. sep 2012

@ivonach mne poslali az na 9.
vraj to vyhodnocuju kazdy stvrtok, ja som bola na odbery v stredu a tak moje uz nestihli, az o tyzden. Ja som tam volala 🙂

cantharis
12. sep 2012

@ivonach mne to doslo asi za 3 dni (pracovne). do mailu, postou to trva dlhsie... ak si dobre pamatam, tak ten dr. co robi tie odbery vravel, ze to vyhodnocuje kazdy stvrtok a hned potom (bud este vecer, alebo na druhy den rano) tie vysledky posiela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre