Vyšli niekomu z vás zlé výsledky amniocentézy?

tanaja
9. feb 2009

Ahojte vsetky,

urcite je vas mozno par, ale predsa sa opytam. vysli niektorej z vas po amniocenteze zle vysledky?? podla lekarov cakame dieta s DS. teraz som v 20tt, ale ani nas s manzelom nenapadlo si to dat vziat.

dakujem 😲

nikollette
1. júl 2009

Baby gratulujem vám!!!!!!!!

Tanaja maly je teda riadny valibuk 😀 😀 hlavne nech ste zdravučký a všetko dobré prajem... a rodila si normálne??? Potom nahod fotky.. inakmysella som a teba 😉 😉 😉

nikollette
1. júl 2009

Cica kukám dávidkove fotky...
perfetný je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
3. júl 2009

Baby nemate nejake info o Tanajke?????

anna181
3. júl 2009

Ano, je este v nemocnici s malym, ale maju sa dobre 🙂

narcisa
3. júl 2009

ahojte

davno som tu nebola....

chcem vam len oznamit ze sa nam narodila ZDRAVA MARIANNKA a to v nedelu 21.06.2009 o 8.25h, sme s muzikom velmi stastni...bolo to nase vytuzene babo, nastastie je zdrave ateraz sa uz len tesime z nasich dievcatiek!

vsetkym prajeme zdrave babenka a hlavne aby verili ze ich deticky su zdrave napriek blbym testom! chcem len povedat ze vdaka triple testu som takmer cele tehu preplakala a svoje som si vytrpela aj na sale .... najviac som sa bala prvych 3sekund, co mi povie detska doktorka....nikomu neprajem take stresy....

marione74
3. júl 2009

narciska, blahozelam k Marianke 🙂
ja napriek pravdepodobnosti postihu 1:7 verim ze mimik je zdravy. A keby nedajboze nie, tak verim, ze sa s tym nejak vyrovnam.

babulka123
3. júl 2009

narcisa.. gratulujem.. uz som ta tu hladala.. parada.. velmi sa tesim , tak poriadne vyobimaj Marianku.. mimochdom kraaasne meno..

nikollette
3. júl 2009

Narcisa gratulujem 🙂 🙂 🙂
Marione tebe držím palce 😉

slovakia13
3. júl 2009

marione ja som tiez mala risk na ds 1:7 preplakala som tyzden ,ale nastastie amnio potvrdila zdrave dievcatko 😀

slovakia13
3. júl 2009

tiez som bola rozhodnuta drobca si nechat v kazdom pripade!!!! na amnio som isla iba koli tomu aby som sa vedela pripravit na babo s DS!

kvietocek7
3. júl 2009

narcisa SRDECNE GRATULUJEM a velmi sa tesim spolu s vami 🙂 zelam vsetko dobre hlavne vela zdravia 🙂

nikollette
6. júl 2009

tanajka kde si, ešte v nemocke stále???

tanaja
autor
8. júl 2009

Caute, 😀 dakujem Mary sestre, ze oznamila prichod nasho drobca...aj ked, je pekny tucko {musela som mu do prodnice priniest vlastne dupacky, zo vsetkeho tam vyrastol}
mame sa dobre, lezali sme tam 3tyzdne, same testy a vysetrenia...hrozne, hlavne na psychiku 😒mame chore srdiecko, co sme vedeli aj predtym, len som si myslela, ze nebudeme tak dlho behat po dr.
konecne nas dnes prepustili s jednej nemocnice, no Kubika prevazaju do Kardiocentra na Kramare, uvidime, kedy nas pustia domov... malo by to byt len vysetrenie 😖
tiez sa pripajam a gratulujem novopecenym maminam 😎

perla200
8. júl 2009

ahoj tanaja.....malinký je fakt tučko🙂 je krásny, mrzí ma, že musíte absolvovať také vselijaké vysetrenia.....ale veríme, že sa vám bude moc dariť...držte sa...

nikollette
8. júl 2009

Tanaja malý je staršne zlatýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀
tak by som ho vystískala že až 😀 😅
A kde si rodila??? Teraz ste na kramároch?? a odkial píšeš?
Držim Kubíkovi palce, aby všetko dobre dopadlo, on bude šikovný, a silný, ved je riadny valibuk 😅
Budem na Vás myslieť 🙂
držte sa

zuzuxx
9. júl 2009

ahojte babule, precitala som si vas cele... Obdivujem vase odhodlanie. Mne sa dnes dostali do ruk vysledky z afp testov, bohuzial 1:10, som z toho strasne nestastna a len dufam, ze to bude omyl ako u vacsiny. Mame ist na geneticke vysetrenia na kramare, neviete nahodou, co to zahrna?

gudulo
9. júl 2009

narcisa, aj ja sa pripajam a blahozelam k Mariannke

hathor1231
9. júl 2009

tanaja, som rada,ze ste to tak krasne zvladli 😉 prajem vam,aby ste boli stastna rodinka. kubik ma statocnu maminu,klobuk dole,tani 😵 je krasnucky a riadny chlapisko 😅
my sa uz pomalicky tiez chystame na nas den D 😵

nikollette
13. júl 2009

Tanajka, ako ??? Co je s vami...? kasles na nás... 🙂

anna181
13. júl 2009

Ahojte moje.
Tanajka sa ma ok, asi nestiha, ale maju sa dobre. Kubik je buclos krasnucky 🙂
Ozi Narcisa ja Ti strasne blahozelam..prajem len to naj...

tanaja
autor
13. júl 2009

Ahojte, no nekaslem...ja som len nejaka nemozna, mam babo ako vy, ale som si este nestihla urobit denny harmonogram. to v podstate nic neurobim...ja neviem 😉 mne teraz ten cas tak leti, ze si oddychnem, az ked pridem manzel. 😅
dufam, ze sa na mna Anet nehneva 😢
niki, ty to ako zvladas s malym? ako ti papa a spi? trapi vas nieco...my mame zapalene ocko a asi sme zapeceny-

nikollette
15. júl 2009

Tanaja zapene ocko, no nie celkom zapalene ale slzilo, nám, aj hnisalo...od porodu sme mu davali septnex kvapky pre male deti, aj septonex masticku obcas...no nepomahalo.. cakali sme asi do 3 mesiacov, dali nam na to antibiotika, nepomohli vobec, tak sme mali ist na preplach ☹ no ja som povedala ze maleho nechcem trápit, nesli sme a ked som uz povedala ze na ten preplach pojdeme, hnisanie prestalo 😅 a uz od hnisaveho ocka mame vyse mesiaca pokoj.. klop, klop... spravilo sa to samé 😉
Myslis ze tvoj maly ma koliku?? nevie sa vykakat???
Hm v tom ti neporadím, nas kakal od ,alicka aj 3x denne 😀

nikollette
15. júl 2009

Tani, zmen si udaje v pase, neni ti vidno kolko má malý 😉

marione74
15. júl 2009

zuzuxx, my mame riziko 1:7 po druhom kole testov ale ja tiez verim ze mimik je zdravy.
Genetikou sa asi zisti, ci mate nejake chromozomy, ktore by teoreticky mohli sposobit ze vas mimik bude chorucky.
My sme boli na genetike este davnejsie aj s muzikom a mali sme vysledky v poriadku.

Tanajka, maly je fakt chutnucky 😉 drzte sa

anna181
15. júl 2009

Ahojte.
Tanajka samozrejme ze sa nehnevam 😉
Dufam, ze ocko uz mate ok, my sme tiez mali trosku zapalene, ale preslo to cca mesiac po narodeni, do dlho sa to tahalo veru.
Marione, dufam, ze bude vsetko ok, drzim palce.

nikollette
16. júl 2009

Anna Dominik je nádherný chlapček, akurát som okukla tvoj albumík 😉

tanaja
autor
18. júl 2009

Marione drzim vam palce, ved nadej umiera posledna.

niki, ocko nas stale trapi. uz aj my mame tu masticku, ale ked si uz myslim, ze to bude ok...tak tam zase mame hnis. tiez nam dr.vravela, ze ked to neprejde, pravdepodobne ma zapaleny ocny kanalik a musi ist na preplach. to sa ako robi? neviem si to predstavit. niki aj ty mas krasne chlapisko 😝

nikollette
18. júl 2009

Tanajka ten prepalch neni nic moc teda.. ihli do ocneho kanlaika, atd 😢 ja so mto nechcela, amalemu to preslo same sice az po 3mesiacoch ale preslo 😉

ginepra
20. júl 2009

narcisa... tak to je super sprava... velmi sa tesim a blahozelam

kuspitka
20. júl 2009

Ahojte poradte mi prosim som velmi zufala uz.
ja mam zle vysledky dozvedela som sa to dnes ,ze mam zvysene hodnoty kvoli aj tomu ,ze som cakala dvojicky uz cakame len jedno.
Neviete co zname ked lekar povie,ze su zvysene amniocentezie...???
dakujem za pomoc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre