Zlý gynekológ?

Ahojte stalo sa vám toto? Idete na gyndu jeden den nič nevidí druhý den je tam už niečo vydno idete o 2 týždne a povie vám žwe je prázdny gestačný vačok že máte ísť na čistenie a potom povie no vidím že to dieťa chcete tak počkám ešte týžden ale nevyzerá to dobre a nepovie ani v ktorom týždni asi ste? Nie je to divné?
rubinka
23. nov 2009
Tak to je lekár na zabitie !!! =-) :-|
mirka80802autor
23. nov 2009
tak to máš pravdu už som s neho zúfalá pri prvom tehotenstve mi neskutočne pomáhal a teraz?
lenuska11
23. nov 2009
rozhodne by som odisla ]-(
mirka80802autor
23. nov 2009
aj ja o tom premýšlam ale jeden s mála má sono takže je možné že aj tak by som k nemu musela chodiť😞((((
lenuska11
23. nov 2009
Neboj sono sa najde aj niekde inde, ja by som sa s takymto prisupom dekovala, ze ak to dieta chcete 8-(
mirka80802autor
23. nov 2009
veľmi ho chceme o jedno sme už prišli tetno rok. vieš pohrávam sa ja s myšlienkou čo ak má pravdu a nechcem si to pripustiť?
lenuska11
23. nov 2009
Tak sa cudujem, ze sa k tebe takto sprava, ved by mal byt Dvakrat tak citlivy ]-( Takto by sa moj gynekolog nikdy nezachoval... Musis sa rozhodnut sama
mirka80802autor
23. nov 2009
počkám do pondelka uvidím čo mi povie ale ak tam naozaj nič neuvidí tak neviem sa asi zbláznim.
lenuska11
23. nov 2009
Drzim ti palceky a potom posli ip, ako si dopadla, budem na teba mysliet. Dobre to dopadne x-)
mirka80802autor
23. nov 2009
dakujem ti leni :-N
kovimiko
6. dec 2009
tak niečo podobné sa mi stalo pred 9,5 rokmi,keď som čakala druhé dieťa.Všetko bolo v poriadku-bruško sa už ukazovalo,bývalo mi zle a všetci na okolí už vedeli,že čakáme bábo.V 12.týždni som išla na sono a lekár mi povedal,že niečo nie je v poriadku a tak ma objednal na sono o 4.dni.To bol pondelok-prišla som a vraj tam nič nevidí a musím okamžite na vyšetrenie do nemocnice.Proste mi povedal,že takto končí každé piate tehotenstvo a basta fidli.V nemocnici sa to iba potvrdilo a muselo ísť von.Ale je fakt,že by sa to dalo povedať aj vľúdnejšie.Lekára som nevymenila-o 6 mesiacov som bola znova v tom ale od vtedy čakám až do sona v 12.t či je všetko v poriadku.Treba cez to prejsť a poučiť sa.Dúfam,že Tebe to vyšlo a všetko je v poriadku. 😉