• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zlý gynekológ?

6. decembra 2009 
Ahojte stalo sa vám toto? Idete na gyndu jeden den nič nevidí druhý den je tam už niečo vydno idete o 2 týždne a povie vám žwe je prázdny gestačný vačok že máte ísť na čistenie a potom povie no vidím že to dieťa chcete tak počkám ešte týžden ale nevyzerá to dobre a nepovie ani v ktorom týždni asi ste? Nie je to divné?
23. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je lekár na zabitie !!! :confused: :unamused:
23. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to máš pravdu už som s neho zúfalá pri prvom tehotenstve mi neskutočne pomáhal a teraz?
23. nov 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozhodne by som odisla :angry:
23. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja o tom premýšlam ale jeden s mála má sono takže je možné že aj tak by som k nemu musela chodiť:(((((
23. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj sono sa najde aj niekde inde, ja by som sa s takymto prisupom dekovala, ze ak to dieta chcete :rolling_eyes:
23. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veľmi ho chceme o jedno sme už prišli tetno rok. vieš pohrávam sa ja s myšlienkou čo ak má pravdu a nechcem si to pripustiť?
23. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa cudujem, ze sa k tebe takto sprava, ved by mal byt Dvakrat tak citlivy :angry: Takto by sa moj gynekolog nikdy nezachoval... Musis sa rozhodnut sama
23. nov 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
počkám do pondelka uvidím čo mi povie ale ak tam naozaj nič neuvidí tak neviem sa asi zbláznim.
23. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drzim ti palceky a potom posli ip, ako si dopadla, budem na teba mysliet. Dobre to dopadne :dizzy_face:
23. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem ti leni :sweat_smile:
23. nov 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak niečo podobné sa mi stalo pred 9,5 rokmi,keď som čakala druhé dieťa.Všetko bolo v poriadku-bruško sa už ukazovalo,bývalo mi zle a všetci na okolí už vedeli,že čakáme bábo.V 12.týždni som išla na sono a lekár mi povedal,že niečo nie je v poriadku a tak ma objednal na sono o 4.dni.To bol pondelok-prišla som a vraj tam nič nevidí a musím okamžite na vyšetrenie do nemocnice.Proste mi povedal,že takto končí každé piate tehotenstvo a basta fidli.V nemocnici sa to iba potvrdilo a muselo ísť von.Ale je fakt,že by sa to dalo povedať aj vľúdnejšie.Lekára som nevymenila-o 6 mesiacov som bola znova v tom ale od vtedy čakám až do sona v 12.t či je všetko v poriadku.Treba cez to prejsť a poučiť sa.Dúfam,že Tebe to vyšlo a všetko je v poriadku. :wink:
6. dec 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok