• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvýšené HCG po tripple teste

1. mája 2015 
Ahojte,
ja som mala vysoke HCG po tripple testoch. Riziko DS 1:160. Nakolko dovtedy bolo vsetko v poriadku, vratane NT, amnio som jednoznacne odmietla. Pride mi to ako prilis velky risk, pokial "zle" vysla iba jedna jedina hodnota a naviac v teste, ktory vsetci oznacuju ako znacne nespolahlivy.
Miesto toho som isla na geneticky UZ, kde bolo uplne vsetko v poriadku a este na prenascan - krvny test na DS (robia ho uz aj na par miestach na Slovensku). Aj ten vysiel dobre. Spatne som velmi rada, ze som sa na amnio nedala prehovorit.
5. jún 2013 o 12:46  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každý se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně cenné zkušenosti. :slight_smile:

Právě v knihovničce přibyl článek o Tripple testu a ráda bych Vás poprosila, kdybyste mohly k tomuto článku o Tripple testu napsat svou zkušenost s ním a vložit ji zde http://www.modrykonik.cz/tripple-test .

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě prožívají to stejné a nebo je teprve čeká.

Děkuji Vám a přeji krásný den :slight_smile:
Janča
9. aug 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tytana a babo je ok? Ja mam tiez len hcg vysoke...
8. dec 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabika Ano, maly je uplne v poriadku
8. dec 2014 o 11:40  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tytana paradicka :slight_smile: dik za expresnu odpoved :wink:
8. dec 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabika nie je zac:slight_smile: ono geneticky uz + prenascan davaju uz velmi dobru presnost, aj vyssiu ako amniocenteza. Takze ja som uz potom bola kludna. Ale je mi jasne, ze na 100% to nie je nikdy a som vdacna za zdrave babo
8. dec 2014 o 12:16  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tytana idem zajtra na prenascan a pre istotu na dva rozne morfo utz, nech viem na com som...snad to dopadne dobre.
8. dec 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babo sa narodilo zdrave :wink:
1. máj 2015 o 04:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok