Je hniezdo do postieľky zbytočnosť?

dolzinka
8. feb 2018

Dievcata, prosim vas, na co je dobre to hniezdo? Mantinelu do postielky rozumiem, ale hniezdu moc nie? Nie je to len zbytocnost? Dakujem

elmar
8. feb 2018

Dobry vecer,hniezdo niekto potrebuje a niekto to moze pokladat za zbytocnost.Ja ho vyuzivam od narodenia babatka,dokonca v porodnici som ho mala.V porodnici som bola na VIPke izbe,takze som tam mala manzelsku postel a vedla seba hniezdocko s malinkym a tak sme spolu vedla seba spali.Doma som ho mala v obyvacke,kde mi maly spaval,prebalovala som ho v nom cez den a pekne som si na neho videla z kuchyne do obyvacky,ked som varila,nemusela som ho chodit stale pozerat do spalne.Teraz je uz polrocny a mam hniezdo vedla seba v posteli a rano,ale aj poobede,ked sa toci a vrti v postielke a este by si aj pospal,len sa nevie ulozit,dam si ho k sebe do postele do hniezda,nebojim sa,ze ho buchnem,on ma pocit,ze spinka vedla mna a spime tak spolu pocas dna a aj rano dlhsie.Malinky je v nom uplne spokojny,pre mna uzasna pomocka.Ale pre inu maminu,to moze byt zbytocnost 🙂

ellemell
9. feb 2018

Ja by som si ho za normálnych okolností asi nekúpila ale dostala som ho darček od sestry keď sa malá narodila a celkom sa mi zišlo ako napríklad elmar spomínala, že v ňom tiež moja malá spávala veďľa mňa na posteli a podobne. Nevravím, že sa bez neho nedá prežiť ale myslím, že ak ho už máš tak ho využiješ 🙂

andulka126
9. feb 2018

Za mňa zbytočnosť, zaobišla som sa aj bez neho😊

svetlana35
9. feb 2018

ja ho mam a je super, v postielke sa citi istejsi a ak si ho prekladam ku mne do postele tak fajne, ze maleho neprilahnem. Pri starsom som ho nemala ale teraz si ho chvalim.

elviku11
9. feb 2018

tak isto mozes babatko oblozit zrolovanou dekou, oerinkou alebo plysakom, hocicim makkym a efekt je rovnaky... aspon potom nemusis niekde skladovat to hniezdo, lebo babatko z neho rychlo vyrastie a neskor ti bude iba zaberat miesto

zuzana111986
13. jan 2020

@elmar môžem sa spýtať, používali ste aj zavinovacka keď bol v hniezde?

elmar
13. jan 2020

@zuzana111986 zavinovačku len chvíľku, asi dva týždne kvôli udrziavaniu teploty, potom už stačilo len hniezdo a dečka 🙂