Manžel nechce so mnou spávať

illiana
26. júl 2013

Od kedy sa nam narodila dcerka / teraz ma 2 roky/, nas intimny zivot je na bode mrazu.., sex musim stale iniciovat ja, chcem druhe babatko, no mojho manzela musim do toho nutit, on je stale unaveny a ja uz stracam trpezlivost a uz sa nechcem tak ponizovat... odmieta akekolvek sexualne praktiky, lahne si na chrbat a ja mam "makat"... je mi to velmi ponizujuce, aj ja chcem zazit trochu vzrusenia. Stale sa vyhovara ze je velmi unaveny a mam pockat... ale dokedy? milenku urcite nema, je dost pracovne vytazeny,,, pokusam sa s nim o tom aj rozpravat, ale on to nepovazuje za dolezite... ako dalej?

lubkam
26. júl 2013

@illiana ak je tak pracovne vyťažení, čo tak skúsiť dovolenku, prípadne dať dcérku starým rodičom na noc a spraviť si nejakú romantiku?

sissy27
26. júl 2013

@illiana ty chceš druhé dieťa, a čo on? aj on ho chce? alebo má pocit, že narodením dcéry sa mu komplet zmenil život, a po druhom dieťati netúži a teda sa logicky aj vyhýba aktivitám, ktoré s tým súvisia? chceš sex len preto, aby si mala druhé dieťa alebo ti ide o nehu, blízkosť toho druhého? vyhýba sa len sexu alebo intímnostiach celkovo? objíme ťa, pohladí, pobozká len tak?

alena16
26. júl 2013

Ako ďalej? Nijako. Skús tomu dať čas, možno sa to ešte zmení. Ale je prevdepodobnejšie, že sa to nezmení a buď sa s tým zmeiriš alebo nie a rozídete sa.
Som zvedavá, kedy sa tu objaví "super rada", že máte dať deti k starým rodičom, ísť na večeru pri sviečkach a otvoriť si víno. 😝 😀

betuska22
26. júl 2013

Aj u nas je to tak ☹ az na to ze mame deti dve Ale sex raz za rok 😀 ani mna to uz nebavi ☹ a ani Sa ho nepýtam ci chce ci nie bo odpoved poZnam ☹

hradnapani
26. júl 2013

@illiana no neviem. Asi by som mu povedala, ze muzov neznasilnujem... 😒
My to tu asi neporiesime, skoc za poradit za nejakym sexuologom alebo psychologom, urcite uz vedia ako na takychto ludi a co s nimi... toto asi nevyriesi ani dovolenka, ani sviecky

illiana
autor
26. júl 2013

@sissy27 aj on chce druhe dieta, ale neviem ci si mysli ze ho prinesie bocian.... uz budem mat 34 a je najvyssi cas, nechcem dlhsie cakat, tuzim aj po objatiach, pohladeniach... on velmi neprejavuje svoje city, ale obcas ma objime...

zkutnikova
26. júl 2013

JOJ ZIENKY NEZAVIDIM VAM:( ☹

pralinkaaa
26. júl 2013

Co je s tymi chlapmi nebyvalo to opacne?

tatko_bebe
26. júl 2013

Boze Vy zeny.... on druhe dieta nechce a boji sa Ti to povedat a ked je uz teraz vystaveny tak ma z toho vs nervy...

illiana
autor
26. júl 2013

@tatko_bebe on chce druhe dieta, aspon mi to tvrdi, no mam pocit ze ma z toho strach, lebo to jedno je velmi akcne a dava mu zabrat.. no mne uz dochadza trpezlivost cakat na to, ked on bude mat "chut"... ved co poznam tak takmer kazdy chlap je ten iniciator, iba ten moj nie 😒

sissy27
26. júl 2013

@illiana no neviem, či sa takto správa muž, ktorý chce druhé dieťa... skôr si myslím, že nechce a bojí sa ti to povedať, pretože ak by naozaj chcel, tak by problém nechutenstva na sex riešil... poľavil by v práci, zobral by si pár dní voľna, prípadne vyhľadal odborníka... ale to by musel chcieť... neviem si predstaviť, ako ti hovorí "strašne by som chcel druhé bábo, ale nič pre to nespravím, ok?"
ja by som naňho prestala tlačiť, sú veci, ktoré sa proste vynútiť nedajú... alebo teda dajú, a potom to tak aj vyzerá ☹

tatko_bebe
26. júl 2013

mam sa opakovat nie nechce pocujes to od muza tak tomu konecne uver 😀

simca06022011
26. júl 2013

nevynutis si to nijak, ak sa s tym nezmieris a neurobis si to tak, aby ti TEBE vyhovovalo, s nim nepohnes... ked nechce tak nechce... ja mam to iste doma, dopadlo to tak, ze posledny krat to bolo ked som otehotnela s malou :P cize davno... nebudem sa ponizovat a prosit sa niekoho aby si ma vobec vsimol, ked sa chce zodrat v praci, tak nech sa mu paci... ;) vela ludi povie, ze chlap bez sexu nevydrzi a bla bla a musi mat milenku atd... ale nie je to tak, proste su taki ktorym to nechyba, su zeny ktorym to tiez nechyba... a je to len na tom ako sa zariadime.

tatko_bebe
26. júl 2013

@simca06022011 zase na druhej strane zeny kt. nechcu ok mozno su, muza kt nechce nepoznam- iba ak je v takychto srackach ze mu hrozi dalsi potomok a on ho nechce 🙂

zuzulienka1973
26. júl 2013

@illiana Poziciam ti mojho.Ten nech je akokolvek unaveny sexuje jedna radost.Prepac ze srandujem.Ja by som totiz niekedy brala tvoj pripad 🙂

tatko_bebe
26. júl 2013

@zuzulienka1973 zaujal ma Tvoj odzmolkovac :D pouzi holiaci storjcek tvojho sexujuceho 😉

malediva
26. júl 2013

Ojojój, ahoj, to celé záleží od situácie akú máte doma, ako žijete, koľko zarábate, aké je to prvé bábo/spinká, je mrzuté, bývate sami ?/ , ono najviac je to o komunikácii medzi dvomi !!! Pokiaľ si nevyjasníte ako ďalej chcete pokračovať, tak to je o ničom, ani jeden z Vás nesmie byť pasívny v žiadnom bode rozhovoru, či už o dieťatku, alebo dovolenke, alebo o hocičom inom /mama, svokra/. Vždy je potreba , aby ste si to vyrozprávali aj keby si jeden z vás myslel, že nejako sa to už len vyrieši. Niekedy je treba použiť aj donucovacie prostriedky/ veď ženy vedia čo myslím/ aby sa dvaja dorozumeli, no bohužiaľ bez debaty to nejde. Veľa šťastia a nech Vám to vyjde aj bez mojich múdrych rád!

tatko_bebe
26. júl 2013

@malediva ake donucovacie prostriedky pouzivate? 😨

zuzulienka1973
26. júl 2013

@tatko_bebe nemaaaa.Holi sa ziletkami.Ale kupim mu pod stromcek a potom vyskusam 😀

mamavera
26. júl 2013

@illiana ja mám pocit, že si je tebou príliš istý, máte spolu dieťa, chceš druhé, už sa nemusí o nič snažiť. Rozhovor asi už veľa nezmôže, ale každý normálny muž hádam chápe, že bez intímneho života vzťah bude asi ťažko fungovať. ☹ Určite by som sa teraz nesnažila o druhé dieťatko, ani by som o tom nerozprávala. Neviem, či medzi vami nie sú žiadne nežnosti - objatia, pohladenia, pritúlenia...tam sa totiž ťažko na únavu vyhovorí. Buď na neho milá, ale správaj sa k nemu ako k bratovi - žiadne intímnosti a už vôbec nie také niečo, že ty si poskytovateľ, on prijímateľ, ale naopak nič. 😠 Začni sa výraznejšie líčiť, zmeň účes, farbu vlasov, sem-tam vypadni na dámsku jazdu a chystaj sa na ňu ako na prvé rande. Mal by spozornieť, ak to ním ani nepohne, neváhala by som s návštevou psychológa, najskôr sama, ak sa ti nepodarí ním pohnúť, tak mu daj najavo, že takéto spolužitie je pre teba naďalej neprijateľné.

malediva
26. júl 2013

Ahoj, tak to som myslela obrazne, no pozri sa na to zo svojej strany, ak máte dosť "starostí s prvým bábom " tak či nebude predsa lepšie nechať na chvíľku manžela vychladnúť, a nejako to potom zahrať do autu, to znamená doslovne nespať s ním nejaký ten čas a potom ak bude chvíľa, tak snáď už budeš vedieť kedy máš svoje dni a pekne po čase /keď nemá dlhšiu dobu sex/ napr. týždeň, máš toho akože veľa na práci, verím že to nejako uhráš/ tak pekne ho zvedieš, /a nemusí to byť práve večer v posteli/ môžeš aj pri šporáku, práve, keď vôbec nebude myslieť na to, či sa práve pracuje na druhom bábätku, ale bude si myslieť že práve v tom okamžiku po ňom túžiš. Najlepšie je, keď poniektorí chlapi o ničom ani len netušia. Veľa šťastia a krásne leto.

tatko_bebe
26. júl 2013

@malediva Jezis neee Vy zeny sa nikdy nezmenite 🙂

ematko29
27. júl 2013

@tatko_bebe čítala som tú tému môjmu manželovi,len tému ,príspevky nie a povedal presne to čo píšeš ty.asi by sa ženy mali v podobných témach pýtať ,že:Opýtajte sa svojich manželoch,alebo partneroch to ato... 😀

katieg85
27. júl 2013

@simca06022011 no to je smutne ze ty veris chlapovi ze to tak nepotrebuje,nijaky chlap neodmietne sex,iba v pripade ze ho ma inde 😒

chiccco
27. júl 2013

@illiana tiez si myslim ze druhe bejby nechce a nevie Ako ti to povedat,aby ta neranil,tak sa aspon vyhyba sexuu aby sa nedajboze cosi nestalo

tanja0808
27. júl 2013

@malediva boze to je super rada, oklamat ho akoze a potom bude tehotna, pohadaju sa a co potom. No chudak chlap, toto by som nikdy neurobila takto klamat alebo si nieco vynucovat. Na dieta, vztah atd maju byt vzdy dvaja

maruska24
27. júl 2013

veď píše že ona sama iniciuje sex a on nevyvýja žiadnu aktivitu. Keby tak veľmi nechcel to dieťa, resp. by ho žena nepriťahovala tak sa mui ani nepostaví, či? chlap sa podla mňa znásilniť nedá. Celé je to divné. Nie je to náhodou tak, že mu partnerka vkuse omiela túžbu po druhom dietati a aj prízvukuje svoj vek?

bucino
27. júl 2013

Čo tu maturuješ,nájdi si milenca...

stanislavao
27. júl 2013

@illiana neverim tomu, ze vas manzel nema milenku. pracovne je vytazeny a popri tom stiha zrejme aj milenku a preto nema chut na sex doma. a naco s nim chcete dalsie dieta, ked o vas zrejme ani nestoji a zrejme ani to dieta vobec nechce? neponizujte sa stale a vykaslite sa na to sa stale doprosovat. a urcite sa treba o tom rozpravat. to, ze je unaveny nieje ospravedlnenie. lebo ked aj 1-2x je unaveny, ale tak je aj vikend, dovolenka, sviatky, a pod.

sorciera24
27. júl 2013

@illiana to moze byt hocico, to my tu nezsitime, to ty sa musis s nim o tom porozpravat! ak vztah spravne funguje, nemoze nastat toto, co u vas...... vy sa spolu nerozpravate? ak aj hej, asi to moc o uprimnosti nebude.....(zas vidim chybu v komunikacii).....co ekd ma nejake zdravot. problemy?.....tvrdis, ze chce dieta, ale enchce s tebou spat.....neexist......asi ho naozaj nechce .....ale o tom sa treba porozpravat, ekdy je ten spravny cas na dieta a kto to ako citi.....a nestaci, ze to citis len ty, ze chces dieta.....a v poseldnom rade mu treba jasne povedat, ze potrebujes sex s chlapom a nie babkou, skus sa ho opytat, ci ams haldat inde? alebo dat nejaky ziarlivostny popud......mozno sa hned preberie..... v kazdom priapde.....musite byt k sebe otvoreni a je jedno, co ten druhy ti povie (aj ekd sa ti to pacit mozno nebude)....treba sa snazit ho pochopit....vela stastia!