Partner chodí na zoznamku

ulalaa
13. okt 2016

Ahojte, hanbím sa o tom hovorit,tak to píšem anonymne sem. S priateľom som sa spoznala na zoznamke, všetko doteraz klapalo super, ľúbim ho. Nedávno som sa dozvedela, ze zase chodí na zoznamku. Písal si tam s jednou babou asi hodinu (pritom mňa odbavil za 10 minút na whataapp). Potom jej napísal pred spaním, ze bude strašne rád, ak ostanú v kontakte. Ona mu odpisala, ze tam nechodí každý deň, tak jej navrhol, ze si môžu vymeniť čísla a písať si na whatsapp. Nato sa ho opýtala, ci je single. On, ze samozrejme, ináč by tam nebol. Nato mu napísala, ze pozná jeho frajerku Lenku. On jej na to, ze nevie o čom hovorí, ze keďže nemá žiadnu priateľku. Tak na neho rovno vyhodila, ze naozaj pozna Lenku (mňa) a že presne z takých chlapov ako on sa jej chce vracať... nakoniec sa jej teda priznal, ze áno, je zadany a je s Lenkou šťastný, je to super žena (a podobné omacky) a že tam chodí len preto, lebo si chce pomasirovat ego a opäť podobné omacky. Nakoniec celá konveriazia skončila s tým, ze mu moja kamarátka napísala, ze mu neveri ani slovo a ma ma pozdravovat alebo to urobí sama. Nato sa už priateľ dost vylakal a prosil ju, nech mi nič nehovorí, ze ma naozaj miluje a prizná sa mi sam. Priatel sa mi naozaj priznal (pred casom mi ale klamal, keď som sa ho opýtala, ci ešte chodí na zoznamku). Že spravil blbosť, ze ho to strašne mrzí, ze miluje iba mňa a chodí si tam iba popísať a zvýšiť si ego, ze je stále mačo. Keď som mu povedala, ze mu neverím ani slovo, rozreval sa pri mne ako male dieťa, ze ma nechce stratiť a co ma spraviť, aby dostal druhu šancu. Popravde, neviem, co mám spraviť. Strašne ho ľúbim, no dôvera bola rozbitá a na zoznamke spoznal aj mňa. Ja necítim potrebu tam viac chodiť... Minulý týždeň mi navrhol, aby sme spolu začali bývať a teraz toto... podľa mňa, keby ho nevymakla moja kamarátka, tak si veselo zháňa telefonne čísla a bohvie, co robí potom. Cítim sa ako podvedena najivka.
Tiež sa ospravedlňujem, ze som príspevok nevedela napísať kratší, no ak máte podobné skúsenosti, budem rada, keď mi dáte koment 🙂 ďakujem

tajka1986
13. okt 2016

@ulalaa rozreval sa len preto,ze mu tvoja kamoska na to prisla a musel sa ti priznat. Podla mna s nim stracas cas. Nebude to nabuduce tvoja kamoska,bude to ina a ....

ulalaa
autor
13. okt 2016

@tajka1986 bohužiaľ mám ten istý pocit ako ty. Akurát mi je to strašne luto

lumma
13. okt 2016

Presne tak, tiež som si niečím podobným prešla a viem, že keď to chlap spraví raz, bude to robiť aj naďalej a tak to samozrejme aj bolo. Takže ak Ti môžem poradiť ukonči to s ním. Aj tak Ťa to už bude mátať a nebudeš mať pokoj.

janinah
13. okt 2016

prepáč,ale aký poklad si čakala že nájdeš na zoznamke?a aký ešte ďalší dôkaz o jeho ne/spoľahlivosti potrebuješ?...vycúvaj z kratšej cesty,kým nie sú záväzky,deti....

sissy27
13. okt 2016

@ulalaa je ti treba žiť so zakomplexovaným chudáčikom? Lebo do tejto pozície sa postavil on sám...
Ak mu k zdravému sebavedomiu nestačí fakt, že má vedľa seba ženu ako si ty, ak on nepozná svoju cenu, tak ako si ho máš vážiť ty?? A ešte slzavé teátro a sebaľútosť?? Letel by tak rýchlo, že by bol rád, ak by si stihol dvere otvoriť...
A ty máš v živote na viac.

petulda333
13. okt 2016

@janinah ja som na zoznamke poklad nasla,a mam ho uz vyse 7r
Nie vsetci su hajzli,no ten tvoj nim bohuzial je

jeennyv
13. okt 2016

@ulalaa zoznamka diskoteka a podobne nie su miesta, kde hladat chlapa, v prvom rade tam je v zasade kazdy akoze nezadany a nemas sancu to zistit, ak si nepise ci nie je konkretne jeho obet nejaka tvoja kamoska ci znama....proste to nie je o egu, su typy ktore nie su jednoducho monogamne a nevadi im mat doma zenu ci rodinu a balamutit ine a potom povedat, ze ako tu svoju lubia...nulova perspektiva...robit to bude vzdy....

ulalaa
autor
13. okt 2016

Viem, ze vsetky máte pravdu. Akurát je to veľmi ťažké skončiť to s niekým, koho lubite. Ale uľavilo sa mi, keď som to dala von zo seba aspoň tu...
Ináč, v živote som takto nevidela chlapa revat. Môj otec plakal na pohrebe svojej mamy menej, ako bolo toto.

liz_lemon
14. okt 2016

@jeennyv na sposobe zoznamenia nezalezi, vzdy mozes stretnut nejakeho debila, ktory sa casom prejavi
a dnes je zial doba, ze sa ludia skor zoznamuju cez net, ako na ulici

@ulalaa zrejme je to dobry herec, ked tak plakal, alebo si predstavil, ze sa mu bude zoznamovat tazsie, ked nebude mat teba v zalohe

dori92
14. okt 2016

@ulalaa podla mna sa chlapec zlakol ked si pisal s tvojou kamoskou, preto ta aj neskor priznal lebo co ak ti to da precitat, tak ta vychvalil aka si skvela... keby to nebola tvoja kamoska tak ta bude popierat donemoty... potom ked videl ze mu prihara tak sa snazil zo vsetkeho vycuvat a este aj teatro zahral pred tebou, aby ti ho nakoniec bolo luto.. ale poviem ti... toto sa nezmeni, urcite to bude robit aj dalej, bohuzial hovorim z vlastnej skusenosti.. takze Utekaj co najdalej mozes, kym nieje neskoro! 🙂 a neboj sa najdes si niekoho koho by ani nenapadlo robit take hovadiny... hlavu hore

monika2012
14. okt 2016

@ulalaa Podľa mňa Tvojho priateľa buď Váš vzťah nenapĺňa, alebo si Ťa neváži. Oba tieto dôvody by Ťa mali prinútiť aspoň sa zamyslieť nad rozchodom. Ešte môžeš, ešte nemáte deti... Radšej sa niekedy treba vrátiť z polovičnej cesty, ako potom celý život banovať. Na mňa váš spoločný vzťah vôbec nepôsobí ako vzťah na celý život. Žiaľ.

charity
14. okt 2016

@ulalaa Budes podvedena naivka, ak to s nim neukoncis. Chlap co sa zahrava so srdciami zien, nestoji za nic. Rozchod je to najrozumnejsie, co mozes pre seba spravit.

charity
14. okt 2016

@ulalaa Mimochodom to spolocne byvanie je u Teba?

emka530
14. okt 2016

@ulalaa ja som svoj poklad našla tiež na pokeci. I napriek tomu že normálny slušný človek tam je jeden z 1000 😀 Každý má právo spraviť chybu či omyl, byť na tvojom mieste, šancu mu ešte dám, ale s tým, že už by som bola opatrná, a musel by sa veľmi snažiť. Myslím že tento problem by sa u vás vyriešil tak, že si obaja na soc.siete dáte spoločnú fotografiu do profilu. A tak ti dokáže že to s tebou myslí úprimne. Neviem koľko máte rokov, ale problémy ľudí zocelujú, urobia ich silnejšími. Možno toto bola jeho slabosť a poučil sa z nej...čas ukáže či to myslel vážne. Dala by som mu ešte šancu ale s tým, že ešte jeden jediný krát podobný incident, a je koniec. A buď si to bude vážiť, alebo je to nanič chlap do života.

esther03
14. okt 2016

co mas spravit? Vyhladaj na nete cislo do cinohry SND a spytaj sa, ci by tvojho frajera niekto neangazoval 😝

timea7
14. okt 2016

@ulalaa pošli ho do čerta, nemá zmysel s ním strácať čas. Čo ti je ľúto? Buď rada, že si na to prišla teraz, nie pri troch deťoch a desiatich rokoch manželstva. Je to chuj.

timea7
14. okt 2016

@ulalaa ha ha ha, nevidela si takto chlapa revať? No zrejme si ešte nevidela chlapa, ktorý sa len veľmi nerád vzdáva výhod pravidelného sexu, full servisu a ešte možnosti oblbovať iné. Ja sa len čudujem, že to sem vôbec píšeš, že už si to dávno neukončila. Mimochodom, čo na ňom miluješ? Že ťa má natoľko na háku, že sa ani nenamáha zahladiť za sebou stopy komunikácie s inou? Alebo že je natoľko primitív, že ťa pred ňou zatajil? Máš 14? Ak nie, správaj sa ako dospelá žena a začni si vážiť sama seba, inak bude ďalší partner taký istý bulo ako tento.

emikika
14. okt 2016

Klame ti zapiera ta a potom ked prisiel na to ze je to tvoja kamaratka priznal sa...boze toto som mala aj ja....je to este CHLAPEC a kym dozrie na CHLAPA bude mat dlhu cestu...chvilu sa potrapis su to city no uvazuj rozumom...cloveka ktory miluje by ani nenapadlo chodit na zoznamku pre pomasirovanie ega...si len MOZNOST pokial si nenajde prepac no lepsiu pre neho...

natalym
14. okt 2016

@ulalaa Mala by si aj Ty chodiť, a ešte mu to aj ukazovať.
Aha tento je celkom dobrý. 😉

carrot_apple
14. okt 2016

@ulalaa neviem, to je ťažké, nikto nechce byť sám, len tak niekoho nechať...no...a ty si nikdy nepomyslela, ísť len tak na diskotéku a zoznámiť sa s neakým chlapcom s krásnym úsmevom, čo super tancuje a má 6 tehličiek na bruchu a jemne si zaflirtovať?ja sa priznám, že som so svojim partnerom vyše 10 rokov a mala som možnosť a páčilo sa mi keď ma obletovali, je to taký super pocit, že som stále žiadaná...a to môj partner je super, varí, nakupuje, stará sa o dieťa, pracuje, zarába výborne, má svoje muchy, ale je skvelý a nemenila by som, no, ja si myslím, že každý niede hlboko v kútiku toho srdca chce byť atraktívny aj pre iných a chce to vyskúšať..ja na tom nevidím nič zlé, tiež mám hociaké čísla a nevolám im, len ich proste mám, aj môj partner sa mi priznal, že má stále číslo od bývalej a keď som nástojila na to aby si ho vymazal tak sa ma pýtal, a prečo ho nemôžem mať? vieš, len tak, nič pred tebou neskrývam..len tak....

dkethe
14. okt 2016

My sme sa s muzom na badoo spoznali. Potom sa uz ani jeden z nas neprihlasil :D to len tak na okraj.

adusko123456
14. okt 2016

Ten pocit poznam velmi dobre.Stalo sa mi to iste pred tyzdnom a keby ho ja sama nenajdem nahodou ,lebo son potrebovala volat z jeho mobilu on s nim zaspal a zabudol vypnut stranky.Videla som ,ze pokec atd.Reku tak si kuknem no zistila som len nick ,ked som sa ho na to pytala ,odpoved bola,ze ja ho vkuse sledujem tak si vytvoril novy (mal jeden o ktorom som vedela a neprekazalo mi to) no toto ma dost zarmutilo,kedze uz mame spolu pomaly druhe dieta.No nechala som to takpred casom mi povedal,ze to zrusil tie konta,ale dajako mu neverim.Ani neviem ako to mam roesit a ci vobec sa mi to oplati.

slniecko1989
14. okt 2016

Ahoj, mala som muža, čo si tiež potreboval zvysit ego, že je stále žiadaný, chodil na zoznamky, vypisoval a telefonoval s cudzími ženami. Počas celého vzťahu som na to neprišla, zo zámienkou že ide s chalanmi na pivo chodil do podnikov baliť baby. Dnes ked to všetko viem, je mi z neho na grc. Rok chodi teraz s babou, ktorá je verna kópia mňa, len aby mne dokázal, ze on je vysporiadany s našim rozchodom. Pri každej príležitosti mi počas tohto obdobia povie, ze ma miluje a prídem ho prosiť, ze budeme spolu. Aj keby na kolenách klacal, už mu neverim, keďže do dnešného dna je na tých zoznamkach, na badoo, na whatsup a podobne. Ma teraz vzťah, dokáže mne ako bývalej vypisovať a ešte aj baliť ďalšie. Ak máš pochybnosti chod od neho, mne trvalo rok a pol, aby som ho prestala lubit, prestala na neho myslieť, nakoľko sme zazili krasny vzťah. 😊

tinuskamartinuska
14. okt 2016

čooo do riti sa dnes deje s tými chlapmi a zoznamkami????? ! !!! čo im načisto jebe či čo ? každý to robí ?či čo ?? a pochybujem, že ide o masirovanie ega, to je niečo ovela horšie !! ako sa na prvý pohlad zda, neni to take nevinne, ze pomasirovanie ega...oni tak robia vselijake uchylarny...a chce sa mi z nich vracat !! kam toto speje preboha...tak naco maju baby ??

liz_lemon
14. okt 2016

@tinuskamartinuska aj ja si tiez myslim, ze tu nejde o masirovanie ega, ale skor o to, ze mu zrejme sucasna partnerka nevyhovuje, a tak hlada dalej, kym ju ma v zalohe, ak by nenasiel

emilia25
14. okt 2016

Nebyvate spolu hypo nemate deti nemate.tak je naozaj lahsie odist z takejto cesty ako potom pri dietati plakat to uz sa moc tazko odchadza ked uz sa treba starat a vyzivovat dietatko.radsej teraz chvilu to bude boliet ale potom pride ked to nebudes cakat ten princ na bielom koni.a co sa tyka tych diskotek alebo barov ja som si tam nasla mojho princa a sme spolu skoro 11rokov a presne pred nedavnom sme na to spominali ako sme sa vtom bare zoznamili a o par dni budem zase spominat pri veceri ako sme sa na diskoteke dali do kopy.a sme manzelia 8 rokov a krasne 4 deti.takze aj v bare sa da najst princa otca s velkym o kamarata s velkym k a milenca s velkym m.

zirafka86
14. okt 2016

@ulalaa poviem ti, že keby som bola na tvojom mieste, rozidem sa s nim....a ber to tak, ze mala si stastie ze "natrafil" na tvoju kamosku, lebo keby to bola nejaká neznáma žienka, ktovie či by už nebol v jej nohavičkach a s tým by sa ti isto nepochvalil :/ takže zober si to z tejto stránky...nedavala by som mu dalsiu sancu, lebo to moze urobit znova a znova :/ a nech ta to vobec nemrzi, kazda zena, ktora ma svoju hrdost by sa tak zachovala...hadam sa nechces o neho delit s dalsimi :/

salfusco
14. okt 2016

@ulalaa oki,presiel som si rovnakym scenarom pred 5 rokmi,moja blbosť..odvtedy som sa poučil,žial prisiel som o babu,ktoru som lubil,aj ked vacsina z vas ma moze hejtovať a mysliet si co chce.Nevedela sa cez to preniest,co prakticky aj chapem.Tolko k tomuto.

liz_lemon
14. okt 2016

@salfusco tak by si mozno mohol povedat, ake dovody ta viedli k hladaniu na zoznamke, ked si mal babu, ktoru si lubil

zooeynka
14. okt 2016

@ulalaa Dievca zlate, tu plati jednoducha rovnica, ak by ta lubil nechodil by na zoznamku. To ze sa rozplace neznamena ze ta miluje. Len ta potreboval nejak spracovat. Vaz si samu seba, ak ti robi taketo veci uz teraz, co myslis ze bude neskor? Zazrak a zrazu z neho bude milujuci muz? No nebude...kopni ho do zadku co najskor, nech ti moze do zivota vstupit normalny muz.