Ako vyhrať nad milenkou?

ismarela
3. júl 2024

Ahojte, nájdu sa tu mamičky ktoré si prešli partnerovou neverou a dokázali vzťah zachrániť? Potrebujem radu ako na to, resp nádej, že sa to dá. Ako sa hovorí, vždy sú na vine dvaja, no v tomto prípade som na vine viac ja ☹️ manžel ma už cca 2 roky nepritahoval, rok a pol som s nim nie že nespala, nedala som mu ani len pusu....pamatam si ako on veľmi chcel (nehu, lásku, sex) a ja som ho vždy iba odbila a priala si aby si našiel inú a dal mi pokoj....cize vzťah na bode 0....no a potom sa to stalo, nasla som mu správy od inej ženy ako ho veľmi ľúbi a chce aby od nás odišiel, že ved otcom zostane naďalej....boli to strašné mesiace plné plaču, neistoty, otázok ako ďalej....ja som si uvedomila, že ho stále ľúbim a chcem ho späť, no on už bol zaľúbený inde, nevedel sa ma ani dotknúť 😔 bolo to ako keby mal podviesť ju so mnou...ja som to nakoniec nechala tak, poslala som ho za ňou....nekomunikovali sme, iba ohľadom malého...no viac a viac sa začal ozývať a zaujímať sa aj o mňa nie iba o syna až sme sa dohodli ze nám dáme ešte šancu....bol aj sex párkrát, bolo to všetko pekné....no potom odišiel na týždeň na služobku a vrátil sa akokeby mysľou inde, úplne ochladol, v posteli ma neobjime, ležíme vedľa seba ako dve kamošky, mam strach ze spolu zase začali komunikovať, neviem co robiť, ako ešte zabojovať ☹️

bublinka1426
3. júl 2024

ma už cca 2 roky nepritahoval, rok a pol som s nim nie že nespala, nedala som mu ani len pusu..

a co si cakala? ked nie je doma, hlada inde. a teraz ides on bojovat?

zuzanita1609
3. júl 2024

Vieš ako sa vraví,dávaj si bacha čo si želáš,bo nastanú dve veci,keď sa ti to nesplní a potom, keď sa ti to splní 😏.

foxanda
3. júl 2024

Skúsim ti poradiť skrz pána Plzáka: Plzák hovorí, že keď v manželskom trojuholníku dá jedna žena ultimátum, spravidla boj o muža prehrá. Zvlášť ak to ultimátum dáva v zmysle, rozhodni sa hneď teraz. Plzák odporúča ženám nedávať ultimáta, udržiavať chod domácnosti, byť milá, milovať sa s mužom. Ak už chce manželka dať ultimátum, má dať dostatočne dlhý časový termín na ukončenie mileneckého vzťahu. Tento termín by mal byť aspoň rok od začatia mileneckého pomeru. Dôvod: milenecké vzťahy sú veľmi intenzívne a trvá aspoň šesť mesiacov, kým si človek prestane milenca/milenku aspoň trocha idealizovať. Po roku mileneckého vzťahu už milenecká vášeň vyprchá a muž sa spravidla /v 80 percentách prípadov/ vracia k rodine.
Poviem to takto, je to veľmi antifeministický názor ale niečo na tom bude, porozmýšľaj.

sevrin
3. júl 2024

pamätáš si ako on veľmi chcel (nehu, lásku, sex) a ty si ho vždy iba odbila a priala si aby si našiel inú a dal tebe pokoj....

Neviem či po tomto sa dá ešte nejako reagovať 😁

lucyluska
3. júl 2024

@ismarela
Chudák muž, si ho riadne vytrápila. Ako sa toto môže spraviť jednej milujucej osobe? Ty si nad čím rozmýšľala a co si si myslela?
Tvojmu mužovi prajem veľa lásky tam, kde si ho budú vážiť a ľúbiť.
Tebe by som už neverila.

zuzinka888
3. júl 2024

A to odtez ta zacne pritahovat a das mu kazdy den? Lebo ona ano- ved preto si ju nasiel.

tttbb
3. júl 2024

Ty si si neuvedomila, ze ho lubis, ty sa len bojis toho ze on bude znova s niekym stastny a Ty si ostala sama.. Keby si ho lubila, tak riesis situaciu hned a nie az ked sa to dostalo do krajnosti.

No ale k veci, sanca ze ho ziskas spat je mala, pravdepodobne je vas vztah uz vyrazne naruseny..Koho vinou to nevieme a je to vlastne jedno. Ano mozes cakat rok, rok a pol ci ho to neprejde ale stane sa z Teba kybel nervov za ten cas a mozno sa ani nikdy nevrati.. Najlepsia rada, je prijmy realitu, zi si svoj zivot a ak sa nahodou bude chciet vratit, ries situaciu potom.. Ak vobec nastane.

sissy27
3. júl 2024

@ismarela male decko. Chces hracku len preto, ze o nu prejavil zaujem niekto iny. Nebyt jej, tak muza nadalej odmietas a vyuzivas ho len ako sponzora.
Ja dufam, ze tvoj muz ma hrdost aj rozum a nezostane s tebou.

lucka_ke
3. júl 2024

nechaj ho ísť

matullienka
3. júl 2024

Veď máš čo si chcela, tak ho nechaj nech je šťastný a s niekým kto o neho stojí. Veď teba už nepritahoval tak na čo vo chceš? Aby si ho o rok mohla trápiť znova?

tttbb
3. júl 2024

prijmi s makkym i samozrejme ;))

januska12323
3. júl 2024

Nechaj ho ísť.

zuzubb007
3. júl 2024

Nechaj ho, nemá to žiadny význam

fido69
3. júl 2024

@ismarela napísala "manžel ma už cca 2 roky nepritahoval, rok a pol som s nim nie že nespala, nedala som mu ani len pusu.... priala si aby si našiel inú a dal mi pokoj....cize vzťah na bode 0...."

Koľko máte rokov? Prečo sa tvoj vzťah dostal na bod 0? Muselo to mať predsa príčinu.

jenny224
3. júl 2024

Tému si mala skôr zakladať, keď ťa prestal priťahovať. Prečo, čo sa stalo, že si nemala záujem o vlastného muža? Prečo ste o tom nekomunikovali, prečo si si želala, nech si radšej nájde inú? Pochybujem, že ho miluješ. Len nechceš byť sama a zľakla si sa

romi0310
3. júl 2024

@foxanda na toto by som sa nespoliehala. Poznam vela pripadov, kde ti muzi odisli od rodiny za milenkami nadobro. Niektori su spokojni, ini maju zas ine vztahy. Ono, ked raz nieco nefunguje a nepracuje sa na tom, tak tato situacia sa zopakuje znova. Ked to nebude ta dotycna milenka, skor, ci neskor to bude zas ina. Ja sama mam v okoli jeden par, kde zena muzovi odpustila neveru, on aj napriek tomu nadalej kontaktoval milenku. Az kym to tu milenku neprestalo bavit 🙂 ano, on ostal s nou, aj si postavili dom, ale stastni mi teda nepridu. Ona potratila, on chodi ako bez duse a na 100% sa im to skor, ci neskor rozpadne. Proste, niektorí ludia nemaju byt spolu, dokonca aj príroda to tak zariadi, ale hold, niekto sa ani za svet nevzda komfortu kvoli strachu. Pre mna radsej vytrpiet rok rozchod, ako trpieť roky rokuce strachom, ci ma neopusti

moonlight1210
3. júl 2024

Ak chces vyhrat, musis ponuknut nieco viac, lepsie. Inak to nepojde.

Takze ci sa ti to paci, ci nepaci, musis ist do tej neistoty a ponukat milotu, teply domaci krb, usmiatu tvar, zaujem, proste vsetko to, co kedysi.

Oplati sa vsak aj nadalej si stat za svojim. Neist zas uplne za svoje hranice a robit veci, co su ti proti srsti (hlavne v sexe), lebo ak zaberu, dlho to nevydrzis a zacnes sa proti nim burit. Alebo budes z nich frustrovana a zacnes by podrazdena a nervna, odmietava, ako kedysi. Zacnes riesit "Co z toho mam? Cim mi to opatuje? Nestaci mi, co mi za to ponuka, ved sa obetujem.".
A mas hned dalsiu krizu ako vymalovanu. V style: Naco ja sprosta som o teba tolko vlastne stala? Ze si radsej neodtiahol vtedy k tej druhej. Uz som to mohla mat odrevane a stastne si hladat ineho.

Takze, ak ho chces naspat, ale s tym, ze to ma vydrzat a vy najdete zas spolocnu rec, musis najst rovnovahu medzi tym, co mu budes ponukat (pohodu domova) a jasne definovane hranice, co uz neurobis, ani keby zajtra podal ziadost o rozvod.

Ver, ze ak to nad milenkou vyhras, tak oceni aj to, ze sa nepoddavas ako lacna handra, len aby ti milostivo dal svoj zaujem.

Proste ten kusok tvojej nedobytnosti a statim si za svojim tam musi ostat. Inak iskru nevykreses.

A ty si musis este urobit jasno, co potom, ked to vyhras. Aby si nasledne este vsetko neskazila nedoverou, vycitkami, scenami, vytahovanim minulosti pri kazdom probleme. Jednoducho naucit sa mu verit a neriesit, ze mozno zas podvedie.

Lebo teraz budes nabita emociami a zacielena na to, aby sa vratil. Ale po vyhre (ak sa zadari) a euforii z nej to vsetko opadne a pridu tieto pocity. Takze pozor na to. Je to zradna pasca.

foxanda
3. júl 2024

@romi0310 Lenže ja nepíšem, že je to môj názor, s ktorým sa úplne stotožňujem. Iba som napísala akoby sa to dalo zachrániť podľa pána Plzáka. Môže to zabrať ale aj nemusí.

mmoni89
3. júl 2024

No neviem,ale mozes si za to sama.chudak chlap,dva roky ssi o neho nezakopla ako sa asi citil.neviem ci toto sa este da zachranit

zuzanka.zuzu
3. júl 2024

a to sa stalo iba po týždni? mne ešte napadlo že tam skúsil tretiu alebo že tá druhá je tehotná 🤷

romi0310
3. júl 2024

@foxanda a ja zas len odpovedam, ze na tento nazor by som sa nespoliehala. Ono velakrat tito psychologovia, psychiatri maku sami problem udrzat si manzelstvo a uz vo viacerych podkastoch som pocuvala nazory, ze vlastne aj monogamia nie je prirodzena. A hovorili to presne studovani ludia 🙂 je dobre sa riadit podla nejakych odbornikov, ale nie vaerky vyroky brat, ako nieco svate
To len diskutujem, nevztahujem to na teba 🙂

minenkak
3. júl 2024

@ismarela nechaj ho ísť,nech je konečne šťastný a spokojný a hlavne ľúbený

foxanda
3. júl 2024

@romi0310 Jasné, chápem.
Ale aj tak autorka sama pozná svojho partnera najlepšie a iba ona vie ako to medzi nimi je a či to zachránia, to je už iba na nich dvoch.

domkakvet
3. júl 2024

@ismarela ked si nemala do teraz zaujem, uz ho dalej mat nemusis.

blonde_bella
3. júl 2024

Ja si myslím, že chce vyhrať len tvoje ego.
Ty ho vlastne ani nechceš, len si chces dokázať, že si lepšia ako milenka...že ťa neopustí? Ktovie čo vlastne...
Lebo keď ťa 2 roky nepriťahuje a nechceš ho, tak sa to zázračné nezmení....
Čiže za mňa, nechaj ho ísť....

vyrovnanaosoba
3. júl 2024

Nechcela si ho, tak ho chce iná. Už ho netráp.

danica2711
3. júl 2024

máš dobrého muža, splnil ti želanie - našiel si inú. Win-win situácia

minenkak
3. júl 2024

@ismarela mňa len zaráža táto sebeckosť

blacki12
3. júl 2024

@ismarela Keď dvaja prestanú spolu spávať, je len otázka času, kedy to medzi nimi skončí.
Keď žena úplne stratí chuť na chlapa, tiež to nie je bez príčiny.

blacki12
3. júl 2024

Za to, že s ním žena nespávala nie je žiadny martýr, ani dobrák.
Keby bol chlap, najskôr by sa rozišiel s manželkou a ukončil by nefunkčný vzťah a potom by riešil zasúvanie do druhých.
Ja by som o neho nebojovala. Evidentne ste boli ku koncu len spolubývajúci. Je to šanca aj pre teba nájsť si niekoho iného.

@ismarela