Mám odísť od partnera, keď som tehotná?

liana2001
25. mar 2021

Ahojte idem sa sem len vyrozprávať...s mojím priateľom sme spolu 4roky máme spolu dcérku a ďalšie bábo je na ceste no vec sa má tak že prvé 2roky sa ku mne choval veľmi pekne mali sme priam ukážkový vzťah no neviem teraz ako začať ...začalo to tým že mi začal postupom času zakazovať celú moju rodinu s mamou som sa nevidela 3 roky skrz neho keďže odišla od otca tak ani jeho a ďalších mojich 5tich súrodencov vďaka nemu má všetci odpísali chová sa ku mne veľmi zle fyzicky aj psychicky má veľmi týra 😟😟 keď príde k nám jeho mater a spol na návštevu ponižuje má pred nimi strašne mi nadáva a povyšuje sa nadomnou kdo je on ..Vie že nemám kam ísť zaňho !!! Pokazil mi celý život svoje detičky neľutujem a nikdy ani nebudem ale keby môžem vrátiť čas nikdy by som oňho nezakopla ..Ja viem že je neskoro keď už máme deti ale ja už neviem ako ďalej z malou mi absolútne nepomáha vo všetkom mi len rozkazuje peniaze si míňa len pre svoju potrebu na nás kašle 😟 ja už neviem ako ďalej nemám kam ísť nemám nikoho kvôli nemu a on to vie 😭😭 už som zo všetkého na dne 😟😟

liana2001
autor
25. mar 2021

@littlebubble ja viem že som sprostá krava ale tak čo už ..

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liana2001
autor
25. mar 2021

V prvom rade si budem musieť niečo nasporiť aspoň na živobitie a potom môžem konať ..čo som mala nasporené taksom ich aj minula na malú keďže on mi do ničoho neprispieva ...len aj keby niekam chcem ísť tak neviem kam keďže je teraz tento Covid

motylik47
25. mar 2021

@liana2001 halooo, dievca zlate... to co to tu pises, precitaj za sebou vsetko. Je to normalne? Nie je! Preboha živého, nasilu? Nechces, aby siel inde? A ty si co, hovno vysrate? Ci zena?
Vies o tom, ze pokial sa hned nepozbieras, tvoja dcera skončí takisto? Ci chces aby zbil aj ju? Ty uz rob co chces, ale tvoja dcera ma zivot pred sebou, zatial este nie je naprd skazený, tak aspon kvoli nej ti vravim prác sa od toho chuja prec, lebo to nie on, to ty sa ponizujes. On to len využíva, lebo mu to dovolíš.
Ty prva sa musis pozbierať; nie je on na vine. Dobre, ze si si uvedomila, ze to nie je ok, tak hlavne si to niekde vytetuj, ked to budes vzdy vidiet a nesklopis usi pri prvej prilezitosti ked on pojde okolo.
Fuj, az mi zle prislo.
Daj do Googlu krízové centrum a chod. Doteraz si nerobila nic, tak uz nieco urob!!!! Si zena, nie kus handry!!! Nema ničí zivot vacsiu ani menšiu hodnotu ako ten tvoj! Tak si to uz dalej neser, a rozhýb sa! Kurnik tu!

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natyreggae
25. mar 2021

Každý sme strojcom vlastného šťastia... tak je len a len na tebe že či budeš zo seba stále nechávať robiť chuderu a vylievať tu srdce alebo skúsiť sa zmieriť s mamkou alebo tie krízové centrá... 🙂len treba chcieť

natyreggae
25. mar 2021

@beata_k presne tak...
Autorka : a z čoho chceš nasporiť keď vravíš že všetky nasporené si minula na dcéru lebo on ti neprispieva.. a teraz myslíš že začne prispievať aby ty si si mohla nasporiť? Minieš aj toto na dcéru tak na nič nečakaj a zajtra bal kufre..UŽ VČERA BOLO NESKORO

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misickaa4
25. mar 2021

@liana2001 preco?

sissy27
25. mar 2021

@liana2001 ešte raz sa pýtam - prečo si nebola sebestačná predtým ako si ho stretla? Teraz si ho mohla len vyhodiť, vymeniť zámky a spokojne žiť s deťmi... či aj za to môže on, čo bolo predtým ako ste sa stretli? On je zlý, jeho rodina je zlá, len ty si v tom chudinka nevinne a za nič nemôžeš, že? Tabletky-teliesko-krúžok-kondom-pena to určite všetko zo zdravotných dôvodov ako antikoncepciu nemôžeš...
Je mi ťa svojim spôsobom ľúto, nikto by nemal takto žiť, hlavne nie deti... ale nevyhováraj sa na druhých, na koronu, na postavenie planét, tvoje šťastie a šťastie tvojich detí je naozaj len v tvojich rukách ...

77daniela77
25. mar 2021

@liana2001 Chod za mamou,priznaj chybu,olutuj ze si sa tak spravala,poplac si,bud uprimna,vyzaluj sa jej,uvidis ze ta prijme a pomoze ti.Vykasli sa na toho idiota,neznic si cely zivot.

kitycat
25. mar 2021

5 surodencov, mama a otec ti boli nicim... Ale kretenovi si dala a niekolkokrat... Tak olutuj a zavolaj im ak si si ich cisla nezmazala alebo krizove alebo sa tam umoris... Nechapem...na co cakas? Tolko hlupych zufalych zien je na SK... 😢

any_soj
25. mar 2021

@liana2001 v centre konkrétnej pomoci Femina ti určite pomôžu. https://centrumfemina.sk/

littlebubble
26. mar 2021

@liana2001 Tak čo už? Ničíš život nie len sebe, ale aj deťom.To čo vidia doma pre nich bude normálne ak máš (budeš mať dcéru) tak si nájde presne takého exota.
Musíš odísť.Kamkoľvek.

123456lk
26. mar 2021

@liana2001 on je alkoholik ? Ak sa mozem spýtať.

katkami123
26. mar 2021

Ty si typicky prípad týranej ženy, presne toto sme riešili aj so sociálnou pracovníčkou, keď sme babku dávali do domova. Sama mi povedala, že tie zeny sú už natoľko zdeptané (ako aj ty), že si myslia, že už iný život ako trpieť neexistuje. A preto ostávajú aj naveky v takýchto vzťahoch, lebo sa zmieria s osudom. Prosím ťa, neskončí tak aj ty.

Na jednej strane sa ľutuješ, že nemáš nikoho, ale čo si ty sama urobila na záchranu rodinných vzťahov TERAZ? Nerobíš nič, len sa ako typická tyrana žena ľutuješ. Zeny ti tu tú ľútosť poskytnú, tebe to na chvíľu postačí, ze si u niekoho ľútosť našla a opäť budeš fungovať pri psychopatovi, pokým si opäť nepôjdeš ku niekomu po ďalšiu dávku ľútosti. Najviac netrpíš ty, ale tvoje deti, ktoré musia v tomto chorom prostredí vyrastať. Ale na ne akosi zabúdaš. Začni už namiesto najáňania ľútosti vo svojom živote KONAŤ a ozvi sa všetkým súrodencom aj rodicom. Možno na teba majú tažké srdce a majú ťa plne zuby, ale určite budú mať súcit minimálne s tými deťmi, aby nevyrastali v takých podmienkach a budú sa ti snažiť pomôcť (čo by ťa malo najviac trápiť). Ale to ty musíš urobiť prvý krok, nie oni.

katkami123
26. mar 2021

@kitycat
Jej ide len o to, aby ju niekto poľutoval. Lebo doma to nemá, hľadá to na fóre. Ona ani nerieši deti, čo tie chúďatá musia prežívať. Primárne ako opisuje sa všetko utrpenie točí okolo nej. Tiež je to sebec, dobrá matka by toto deťom nedopustila.

stanulienkat
26. mar 2021

@katkami123 to nie je typicky priklad tyranej zeny. To je typicky priklad hlupej zeny. Teraz sa bude odhodlavat az do dalsieho tehotenstva. A neverim,ze 2 roky bol idealny. To si len autorka vyfantazirovala.

katkami123
26. mar 2021

@stanulienkat
Môže byt. Ja sama som tomu nechápala, vysvetľovala mi to sociálna pracovníčka v domove, kde majú kopu takých žien, ktoré tak žili cely život. Jednoducho ako autorka si povedia, že im už nič iné v živote neostáva ako len trpieť. Pre nás neskutočne hlúpe a odvolali by sme ešte v ten deň všetky krízové centra a celu rodinu, len aby sme sa z tej situácie dostali, niekto to zase berie už zdeptaný tými rokmi ako niečo normálne a už možno ani sama nevládze bojovať. No najhoršie to majú potom deti z tychto rodín, nesú si so sebou mnohé psychické diagnózy. Jednoducho psychika je mocná čarodejka.

kratucka
26. mar 2021

vždy je podľa mňa nejaké riešenie a aj sa nájde niekto, kto ti pomôže, aby si sa mohla od neho tak povediac odpútať. neboj nič ono to chce len silnú vôľu odhodlanie a povzbudenie

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janynyna
2. apr 2021

Prepáč ale aby som kvôli nejakému chujovi odpísala rodinu. Raz by mi partner zakázal stretávať sa s mojou rodinou a už by ma nevidel.

sashka22
11. máj 2021

@liana2001 posunula si svoj život novým smerom?