Aké máte spoločné záľuby s partnerom?

5. aug 2022

Napíšte, rada sa inšpirujem 🙂 My toho moc nemáme a chceli by sme to napraviť.

elizabet173
5. aug 2022

sport, hudba, priroda

sona96
5. aug 2022

Sledovanie snookru, hubarcenie, turistika a spoločenské hry

vsauce_
5. aug 2022

Cestovanie, turistika, spoločenské hry, históriu, literatúru, umenie. Radi dokonca navštevujeme rôzne miesta len kvôli návšteve galérie 😀 Ale radi ochutnávame aj nové jedlo 🙂  Môžete začať nejakými malými výletmi po Slovensku a hladať nejaké zaujímavosti, ktoré máte radi. Alebo existuje taká tá stieracia mapa slovenských miest, ktoré keď navštívite, môžete si ho zotrieť 🙂

dennynkoo13
5. aug 2022

Bicykle, hudba, motorky, zvieratá

sense
5. aug 2022

Sport, turistika, spoločenské hry a ten istý zamestnávateľ (takže vždy je o com hovoriť)

tenerifka
5. aug 2022

Jedlo, vino, plaz, spolocna praca(podnikanie), ktorou doslova zijeme a okolo ktorej sa vsetko toci

janewithane
5. aug 2022

Prechadzky, turistika,obcas beh, cestovanie, umenie, dobre jedlo, varenie, kavickovanie, obcas ideme na kviz.. Radi pozyvame priatelov k nam..

lindous
5. aug 2022

Keďže sme spolu študovali veľa sme sa spolu učili 😅 ale inak chodíme spolu cvičiť a plávať, máme rovnaký filmový vkus, často spolu skúšame uvariť nejakú novú špecialitu a máme spoločných priateľov, takže aj stretávanie s nimi 😊 a občas "donútime" jeden druhého aj na takú aktivitu, ktorú bežne robí iba jeden z nás a toho druhého to až tak nebaví - napr. ja ho vezmem do divadla, on mňa na stand up 😄

bajka16
5. aug 2022

Gaučing 😆 úplne odlišné dva svety, ale i tak to klape 👌😉

laura164
5. aug 2022

@bajka16 aj my tak isto 🙈

bajka16
5. aug 2022

@laura164 my sme dôkaz že to ide aj bez záľub 👍😀

viestta
5. aug 2022

Áno aj nie. Vieme stráviť voľný čas spolu, ale aj každý zvlášť pri svojich konickoch.

simsalabim
5. aug 2022

Plavanie, bicyklovanie, prechadzky, pozrieme si spolu film, cestovanie, rodina.

melanta
5. aug 2022

Chodíme na inline korčule, do kina a divadla, elektro bike, na prechádzky a pikniky, na wellness a masáže pravidelne, občas si zahráme žolíka a scrable. Do fitka chodíme zvlášť, pretože tam každý máme svojich známych, ja raz za mesiac s kamoškou večer na drink a on s kamarátom tak raz za 1-2 mesiace.

marcellka32
5. aug 2022

Muž je taký Sagan a ja bicykel nemam moc rada 🙂 ale wellness, spoločenské hry aj s 2 pubertakmi aby sme ich odtrhli od mobilov a Pc🙂, muž rád pečie koláče, ale potrebuje moju asistenciu, čiže sedím v kuchyni za stolom a trošku mu pomáham aj keď len slovne 🙂

ivangeline
5. aug 2022

Turistika/lesy,filozofia/duchovno,jedlo,spanok. xDDD Deti? Vylety? Nemame nic konkretne.. co by sme robili spolu..az na vylety a turistiku a dlhe rozhovory a o vsetkom a nicom. Ja som na vztahy a hlbem v sebe a vela citam a som podivne logicko neuroticka.. a manzel skor naopak a ma vela hobby. xD

nwnw
5. aug 2022

@sona96 jeej zlata 🙂 moj zboznuje snooker. Ja max trafim gulu na pool.

Spolocne vyslovene malo. Moj zboznuje vsetky kolektivne sporty, no a este trosku tenis si chodi s kamosmi.
Ja bicykel, turistika, a vlastne vsetko vonku. Mne stacilo sa ist v noci vykupat na zlate 😀. Takto si vzajomne obohacujeme zivot. Ucil ma hrat tenis, korculovat aja jeho som vlacila po horach a skalach. Teraz sa sustredime na deti

vler
5. aug 2022

Nemame deti a vacsinu zalub mame vlastnych -ja citam on majstruje 🙂
Spolocne zaluby su nas kocur🐈, priroda a spolocne podnikanie

panelacikova
5. aug 2022

@vler kriste, ja som prečítala: ja čítam on masturbuje 😀 😀

opica_skorica
5. aug 2022

@panelacikova babka na to povie: Co sa babe chcelo, to sa babe prisnilo (to videla/precitala/pocula)🤪😃😉

panelacikova
5. aug 2022

@opica_skorica hej, poznám to 😀 a premýšľam o tom

opica_skorica
5. aug 2022

@panelacikova konaj😃🤪😳🤩🥳

zafir01
5. aug 2022

Príroda, cyklistika, turistika, cestovanie, milovanie, sledovanie dokumentov, ci cestopisov

dilino
5. aug 2022

gaučing, tv súťaže, a varenie ja varim ON umyva riad,cestovanie

janickacrazy
5. aug 2022

@bajka16 my tiež nemáme prakticky žiadne spoločné záľuby, ja mám svoje, on svoje a fungujeme úplne v pohode

lauriik
5. aug 2022

U nas gastroturistika, bicykle, spolocenske hry, serialy, navstevy roznych muzei, spolocne varenie ale aj take, ze ist spolu na pivo 😁 A este vela citame knizky a pocuvame podcasty a potom sa o tom rozpravame.

vler
5. aug 2022

@panelacikova no je chlap tak urcite aj to 🙂

zuzulka558
5. aug 2022

Deti, turistika, prechádzky, bicykle, kúpanie, výlety atď atď

panelacikova
5. aug 2022

@vler no to hej, len mi pred očami preletela tá predstava, ako sedíš v kresle, čítaš a on v druhom kresle a....... 😀

modraslamka
5. aug 2022

Bavime spolu pc hry, filmy, pracovisko,vylety, po.bavacky humor 😁 dcera😅