Aký zadok sa páči chlapom?

24. jan 2023

Čo sa chlapom viac páči?
Malý alebo veľký zadok

dskjhfdlkdjhl
24. jan 2023

Kazdemu asi nieco ine. Tebe sa tiez asi nepaci presne to iste, co Tvojej susede. No, a uz si isto pocula, ze aj velka rit vie ocarit😉

divokykonik
24. jan 2023

Myslím si, že väčšine chlapov sa skrátka páči zadok všeobecne. Mnohí neriešia či je veľký, či malý. 😂

babovka2321
24. jan 2023

Myslim, ze tvar/pevnost je podstatnejsia, nez velkost ;)

sheila121
24. jan 2023

🙈🙈🙈🙈🙈

liljana
24. jan 2023

Stredny a tvarovany. Maly plochy pripomina prilis muzsky a ktory chlap chce tucnu zenu s velkym zadkom. Vacsina nie.

monuska112
24. jan 2023

vraj ide o tvar, nie o velkost i ked extremy su vzdy zle.

kubkovamama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
masinka
24. jan 2023

Na kazdu dieru sa najde zaplata. Moja mama mala zadok ako stajersky kon a napadnikov na kazdy prst. A tiez poznam baby s bokmi ako 12 rocny chlapec a tiez nemaju o chlapov nudzu.

soldi
24. jan 2023

phat ass je asi najviac sexi tvar, vygoogli si 😀

dadis
24. jan 2023

@soldi Ja tento vyraz prvykrat pocujem 🙈, ale teda google mi ponukol siroky diapazon zadkov - takych decentnych gulatych, po vacsie, az po megazadky. Moj nazor je, ze so zadkami je to ako s kozami, kazdy muz preferuje inu velkost a tvar..

liljana
24. jan 2023

Ako hovorila druha ex.Paroubkova. Zaklad nie je vzhlad (a zadok,...), ale sexy mozog. Skoda ale, ze im to s Paroubkom a jeho sexy mozgom nevydrzalo. 🙂

dadis
24. jan 2023

@liljana Chudatko :( Ona fakt vyzerala zufalo. A potom si Paroubek narazil nejaku mladsiu..ale googlim, zobral si ju a maju aj dcerku 🙂 Tak nech im to vyjde ❤️

liljana
24. jan 2023

@dadis takto https://zivot.pluska.sk/reportaze/cesky-expremi...
rozvod
a takto vyzera sexy mozog, keby niekto nevedel 🙂

dadis
24. jan 2023

@liljana Uz som si to dogooglila, ale vyzeraju spokojni 🙂..ja by som takeho bradavicnika - fuj 😀..ale laska nepozna prekazky 😀

dadis
24. jan 2023

@liljana Aha, tak ja som uplne mimo 🙈🤦‍♀️🤷‍♀️..cize mu to nove manzelstvo hapruje ..ach, ja uz nic nekomentujem dnes 😂😂😂, som nejaka blba uz 😂😂😂

liljana
24. jan 2023

@dadis sudia sa este 6 rokov po rozvode. 21 rokov rozdiel nezachrani ani sexy mozog. https://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/1798...

dadis
24. jan 2023

@liljana Ja vobec bulvar nesledujem 😂😂..ale ano, 21 rokov je prilis, ale su zeny, co im to neprekaza..ja by som to nedala..

babulkomale
24. jan 2023

ja premyslam ci sa nejakemu chlapovi paci taky predlzeny plochy ako som videla minule 🤔
Alebo si to proste nevsima a sustredi sa na ine.

soldi
24. jan 2023

@dadis vygoogli si popis miesto obrazkov 😀 mne to minule vysvetloval kamarat ked mi povedal ze mam phat ass. Ze to nie je fat ale phat, ze sa nemam urazat, a tak som sa dozvedela o tomto slangovom pojme 😀 v podstate by malo ist o velky okruhly zadok na nie tucnej zene. Mierne kypry ale sucasne pevny, nie ovisnuty. Neviem. Zas sa v tom tak nevyznam, len posuvam nazor kamarata 😀

dadis
24. jan 2023

@soldi Dakujem, aspon si mi rozsirila obzory. Inak ked som dala do googlu spolu "phatass", tak same hanbate fotky 🙈😂

caroline_
24. jan 2023

Kazdemu iny. To ako keby si sa pytala ci sa chlapom pacia blondiny alebo brunety. Poznam takych co preferuju male,skoro muzske,a aj takych co miluju velke rite.

miadi
25. jan 2023

@soldi Ja mam taky v normalnej velkosti. Proste apple shape a raz ked som mala 19r mamina kamoska mi povedala “ ty si pekna skoda len ze mas taky vypuceny zadok .” A este mi ho stlacila ze nejde zatlacit dovnutra 🤣( mala vtedy cca 45-50r a jednu johu krajsiu ze viditelne krivala) no moja rita mala vzdy obdivovatelov. Ona mala flat tire 😂najvacsi kritici su ti co by radsej mali byt ticho.

dadis
25. jan 2023

@miadi Ja som vzdy chcela iny zadok 🥲, nez mam. Keby mi toto povedala niekto v mladosti, tak idem rovno do kanala 😂😂. Ale zivot ma naucil, ze kazdy zadok ma svojich ctitelov. To bola ina krava, inak 😬

miadi
25. jan 2023

@dadis Ved to 😏ale ja som bola zvyknuta na bullies na zs + otec alkac sa mi od 14 smial ze mam male “ prsička.” Takze ja som si vypestovala sebavedomie z nutra bez ohladu co o Mne povedia druhi. Raz som si spomenula, ze ako malicka 3-5r som vobec nevidela zrkadlo ze som vobec neriesila vyzor a bola som so sebou spokojna. Tak som si uvedomila ze mam len jedno telo a treba sa mat rad taka aka si , . To su len take reci co cloveku utkveli v pameti . Ze aki su ludia zvlastni, Jednej mojej kamosky mama mi zas povedala , ze mam ramena ako zapasnik po mame 🤣ona bola mala gulka ( ked som k nim dosla za kamoskou chodila somnou vencit psa a mala 74kg od 14r)Ja som vtedy mala 48kg 172cm ramena ako palicky, ludia si riesia svoje komplexy na druhych,

miadi
25. jan 2023

@dadis Ja som nikdy nechcela iny zadok. Aj ked mam na nom strie od puberty co mi moc rychlo narastol. Sranda ze na bruchu po detoch ani 1. Ani prsia som nechcela vacsie ( po detoch ich mam vacsie) ale rit mà byt ako poduska - ked padnes Aspon sa neudries. Prsia naopak mozu zavadzat 🤣ked bezis alebo plaves. A ked mas prsia tak utekat bez podprdy je uplne divny pocit 🤣radsej mam chodzu 😊ta sa da aj bez podprdy.

dadis
25. jan 2023

@miadi S blbymi poznamkami na svoj vyzor sa asi stretol kazdy..najhorsie na tom je, ze tym zakomplexovanym to ani nepomoze 🤷‍♀️, su uplne zbytocne toxicki. Tiez som teraz so svojim vzhladom spokojna. Avsak niektorym ludom to normalne vadi 😂, najviac to asi vadi tym, ktori tam so svojou spokojnostou este nie su, alebo ani nikdy nebudu.. pozerala som teraz tvoj profil, si uplne mega krasna zena ❤️

soldi
25. jan 2023

@miadi apple shape je rozkosny vyraz 😀
A ploche zadky sa mi na zenach najmenej pacia. Sestra mojho ex mala taky a pamatam si ako kupila mojmu ex nohavice a sebe kupila tie iste a aj rovnaku velkost 🙈😀 a cela hrda ich potom nosila rovnake s nim 😀 to mala asi 40 rokov a ocividne nejake brother issues lebo ho aj na pery vecne bozkavala 🤮😀

Mna ex stale za moju postavu kritizoval, robim pole dance a mam siroke ramena a chrbat, tak sa mi posmieval ze vyzeram ako zapasnicka a ze mam velku rit.

Teraz mam priatela, ktoremu sa pacim aka som. Aj ked som pribrala teraz dve kila, tak bol cely uveliceny, ze mam vacsie prsia, moj zadok uplne zboznuje, tak sa hned pri nom inak citim, prvy krat v zivote zazivam spokojnost sama so sebou.
Mna rodicia napr v tehotenstve kritizovali ze som moc tucna.

Ale presne je to tak ako pises, mame len jedno telo a s nim sa mame naucit byt spokojne. 😊

ankare
25. jan 2023

Podľa mňa nejde o veľkosť, ale o tvar. Chlapom sa páči pevný zadok, guľatý. Podľa mňa. Ja mám veľkú neforemnu ovisnutu placku. 😐

babulkomale
25. jan 2023

Baby a vsimam si teraz ked sa nosia dzinsy s vysokymi pasmi, ze kopa zien ma stihly pas a taky srdcovity zadok k tomu, to je genetika alebo sa to da nejako zariadit? Ze na zadku je hmota ale na pase nepriberie?

dadis
25. jan 2023

@soldi Haha si mi pripomenula mojho ex 😂🙈, po roku ci dvoch, co sme boli od seba, mi vypisoval, ze som pribrala a ze vyzeram na p.cu (citujem 😂) a aj minule leto, po 3 rokoch, tiez nejaku poznamku na mna dal, ze sa mu nepacim 🙂. Som mu s usmevom odpovedala, ze ja som spoko. To su len reci narcistickych muzov, hladaju slabinu, kde mozu ublizit, ako cloveku permanentne znizovat hodnotu. Kedysi bol moj trigger point vyzor, dobre si to pamatal, teraz uz vobec 🤷‍♀️. Nejaky chudak ma uz len tak neda dole. Som rada, ze som sa od toho toxickeho cloveka dokazala odputat.