Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Muž ide do kúpeľov a bojím sa, že ma tam podvedie

NeveraRozvod manželstvaNarušená komunikačná schopnosťDepresiaÚzkosť
10. júl 2020

Ahojte je to len taký výlev... V skratke s mužom sme krátko máme zlé obdobie hneď od svadby, hádky, urážky, jeho zmeny názorov na životné rozhodnutia, jeho nervozita z malého dieťaťa a napriek tomu aj keď som sa viackrát vyhrážala rozvodom si neviem predstaviť odísť kvôli tomu čo bolo...
Pôjde na 3 týždne do kúpeľov ja som tehotná pri hádke keď som povedala že od neho už vážne odídem mi povedal kto by ma chcel. Prídem si skareda, tlsta nepritazliva. A napriek všetkému mám stres že ma tam podvedie. Aj napriek tomu že je debil výbušný čo vedia aj jeho rodičia vraj taký býval aj doma ja som to predtým nevedela síce vravel že je nervak ale netušila som že ku mne bude taký, tak zas na jednu stranu si myslím že toto by neurobil...ale kto vie. Vždy povie že je debil že to preháňa ale že toto by mi nikdy nespravil ale ja sa teraz cítim hrozne...

autor
10. júl 2020

A kľudne mi nadajte či nevera je jediné čo ma na našom vzťahu trapi. Nie nie je ale iné veci riešiť tu nechcem

kvetinka75
10. júl 2020

Chapem ta ale.pomoct ti zialneviem. Bud sa budes trapit alebo to hodis za hlavu. Keby sa to dalo co? Aby si mala 100% istotu musela by si ho sledovat. A to sa neda. Tak ti nezostava nic ine iba zatnut zuby a uvidis ako sa.bude dalej chovat. Neziv zase toto v sebe. Nerobi to cloveku dobre. Viem lahko sa povie tazsie spravi ale ine ti poradit neviem. Ale podviest ta moze aj doma. Hocikedy hocikde

hipuska
10. júl 2020

Máte malé dieťa a ešte si tehotná? Či?

autor
10. júl 2020

@kvetinka75 no veď presne to si hovorím...že aj doma môže...ale on moc nikam nechodí Max k rodičom občas za kamarátom výnimočné...len keď mám pocit že ku mne nemá už žiadnu úctu tak toto mi príde že by bolo to najmenej aj keď povie že taký nie je...alebo má odbije že keby chcel už by asi dávno mal že čo mám zas za blbé reči.

autor
10. júl 2020

@hipuska áno ročného máme a čakáme druhé

hipuska
10. júl 2020

Asi si musíš uvedomiť, že ľudia majú takú úctu k nám, akú máme sami ku sebe. Ja ti presne rozumiem a viem ako sa cítiš. a ešte sa len budeš cítiť. Keď porodis a tie kilá....proste toto si musíš dajak zrovnať. A jednoducho dačo robit aby si sa začala páčiť sama sebe

ibrunova
10. júl 2020

A máš nejaký konkrétny dôvod, prečo si myslíš, že ťa podvedie?

sense
10. júl 2020

Nevyhrazaj sa rozvodom ani odchodom ak to nemyslis vazne...lebo bude mat z toho akurat "prdel" a dovoli si este viac... a nevera je ozaj to posledne foby som riesila... ono po narodeni dietata kazdy vztah prejdevtvrdou dkuskou, kedze malokt dieta je ako z reklamy na pampers cu UM

yipsylonka9742
10. júl 2020

Nevies si predstavit odist kvoli tomu co bolo? Pisala si, ze ste kratko spolu a same hadky, urazky ... tak co bolo take skvele ... jedine asi tak jedina noc kedy ta nabuchal ... a ty si sa nechala...

damtiporiti
10. júl 2020

Dalsia anonymná debata od Veroniky 🤦‍♀️

yipsylonka9742
10. júl 2020

@damtiporiti takze vykrik do tmy? Alebo vymyslene?😁

damtiporiti
10. júl 2020

@yipsylonka9742 noe, ma ich tu kopec, niektoré aj ako normálne svoj nick a dosť anonymných. Hlavne že ostatným tu veľmi múdro radí.

autor
10. júl 2020

@ibrunova kvôli tomu aké to medzi nami je...

@sense na to som už prišla že to bola chyba

@yipsylonka9742 myslím pred svadbou

@damtiporiti ?
@yipsylonka9742 nejdem riešiť kto si čo myslí ja som tu písala naposledy asi pred pol rokom sem si chodím len čítať viem že je tu veľa podobných tém

damtiporiti
10. júl 2020

Ale nekecaj milý anonym.

autor
10. júl 2020

@damtiporiti môžem link na tie témy čo som akože písala? Ak sú také podobne možno sa niečo dozviem aspoň z nich keď tu sa neodpovedá k veci

marcellka32
10. júl 2020

Keď ti povie: kto by ťa chcel...mu odpovedz a ty si sa videl v zrkadle? Nebuď ticho, človek si toľko dovolí koľko mu dovolíš

yipsylonka9742
10. júl 2020

Tak ja ti odpoviem k veci ked si pisala, ze sa chces nieco k veci dozvediet ...
Muza mas debila ale zostavas a zostanes pri nom...lebo kto by ta chcel?! Tak ako on povedal ..
Vyhrazky ti teda nepomahaju...
Skareda tlsta nepritazliva : smer draha kvalitna plastika, kozmetika ..kadernicka
Male sebavedomie - po tychto procedurach este jedna kde sa naucis si vazit samu seba
Vsetko sa da....

lenuliatko84
10. júl 2020

Tak schudni,staraj sa o seba a odid a on bude mat hlavu v smutku .cholerik sa isto nezmeni a budes ti mat cely zivot

autor
10. júl 2020

@yipsylonka9742 ja sa cítim teraz nepritazliva nemyslím si inak že som nejaká spata....ani on mi to nepovedal že škaredá...viem že vyhrážky sú na nič

stanulienkat
10. júl 2020

Mate male dieta,manzelstvo nahovno. NACO!!!!! ste si kurva fix robili dalsie decko??? Len mi nenapis,ze si "zostala" tehotna. Taka bola len jedna a aj to pred 2000 rokmi.

yipsylonka9742
10. júl 2020

Takze znova, si ziarliva a s tymi vyhrazkami si ho uz zahnala max. do kuta a jedine co s neho vypadlo : ze kto by ta chcel?? Noo...nemyslel to tak..si myslim...
Ukludni sa ... mas mega stres , ze ide do tych blbych kupelov a ty musis ostat doma s detmi...(najradsej by si si to s nim vymenila, mozno)
A este obavi co tam bude!? Neboj v kupeloch sa kazdy stara sam o seba a o to aby sa vyliecil....
Hlavny problem tu je ziarlivost co sa aj da pochopit...
Skus podla mna ho podporit, ze zlatko chod, vyliec sa bude to lepsie ..zvladneme to .. ja sa postaram - neboj...a tak ...

Daj a dostanes!
Ak ma rozum pochopi to!

denden77
10. júl 2020

nerozumiem preco si 2x tehotna s clovekom, ktoreho nazyvas debilom...
hadky su sem tam vsade, stane sa... ale urazky a vyhrazky do vztahu nepatria... duplom, ak su tam i detske usi...

laguna28
10. júl 2020

Ja mám taký názor na tieto veci, že ,,ak by , čo by,, neriesim. Trápiš sa pre niečo čo sa nestalo len preto že si myslíš že sa to stane? Celé zle. Žiješ vo svojej budúcnosti ktorú si sama vytváras. Teda môžeš rozmyslat že: nejdem sa kúpať, lebo sa utopim, nejdem autom lebo havarujem, nevydam sa lebo sa aj tak rozvediem, ...... Samé katastrofické scenáre. Načo?!!!! Veď sa tes z toho že máš strechu nad hlavou, že máš čo jesť, že máš zdravé dieťa a druhé čakáš, .... Je toho viac. A je milión krásnych veci ktorým sa môžeš tešiť teraz, lebo sú. Miesto toho sa uzieras tým čo ASI bude.🤦. Začni žiť v realite. To čo bude neskor, budeš riešiť neskôr. A propo, treba si uvedomiť, že tvoj manžel nie je tvoj majetok. Vzala si si ho a sľúbili ste si lásku. Tak mu ju daj. A keď má kus mozgu v hlave, tak ti ju opetuje.

yipsylonka9742
10. júl 2020

A este ak z neho vypadlo "tak si chod" pocas tvojho ziarlivostneho vystupu...tak to si mozes tlieskat...to je to najmenej ... su ovela horsie veci v hadke a po hadke...

yipsylonka9742
10. júl 2020

A si tehotna ...ziarlivost je max ospravedlnitelna...a v zdravej miere aj mimo tehotnosti...
Ziadna ziarlivost = ziadna Care

leskovael
10. júl 2020

Druhé si už robiť nemusela keď si vedela čo je zač, nechcem ti nakladať, ale ja fakt nerozumiem načo si robia ženy viac detí s dementom, ako sama píšeš, mate problémy už od svadby a ste spolu krátko, čo si myslela že s dvomi deťmi sa niečo zmení? No... ale to je jedno, je už neskoro.... Nevera by ma vôbec netrápila.. Veľmi by som zvažovala, ako v takom vzťahu ďalej a ako sa zariadiť pripadne dobuducna aj s deťmi a nedumala teraz ešte aj nad neverou. To že ide na 3 týždne do kúpeľov neznamena že ťa hned podvedie. Keby chcel, podvádza ťa už dávno a nemusí nikam ani chodiť, takže kľud... Nemáš žiadne sebavedomie ak o sebe tak rozprávaš, si tehotná, po pôrode sa dáš dokopy ale keď si sama rozprávaš aka si tučná a škaredá tak to si sebavedomie asi nikdy nezdvihneš, ak si takto nakladaš ty hold od muža (ktorý je netrvak a vkuse sa hľadáte) nečakaj nič iné... A na vyše nevykrikuj ako od neho odídeš, pes kt šteka nehryzie, nevidim zmysel načo to kričiš ako to urobíš, keď sama vieš že nato nemáš... Miesto vykrikovania by som sa zamerala nato, že ak k tomu raz príde, mam ako také podmienky to urobiť behom minúty, a nie sekať hrdinku a kričať to nezmyselne niekoľko mesiacov..

jaass
10. júl 2020

Keď ide do kúpeľov a je aký je, rátaj, že ťa podvedie.

yipsylonka9742
10. júl 2020

@jaass a s kym ...? So starymi babkami co sa prisli pocvachtat? Barbini chodia sukromne ...

jaass
10. júl 2020

@yipsylonka9742 chodím do kúpeľov. Som veľmi sklamaná čo sa tam vyvádza. A žiaľ, nie len muži ale hlavne ženy si tam chodia ako po promenáde a zvádzajú mužov. Ja chodím na 3 týždne a posledný týždeň mi je zle keď vidím, že jedna žena vystrieda aj troch mužov. Katastrofa. Proti mojej vôli. Ale nie každý je taky, to je pravda 🙂

karpina
10. júl 2020

@jaass No to si teraz autorke pomohla, úplne si ju ukludnila 😅

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre