Okorenenie vzťahu

23. máj 2020

Ahojte, s priateľom mame krásny vzťah, aj keď po tých rokoch to je miestami stereotyp.
Čo sa týka sexu mame ho 4-5 krát do týždňa. Porozprávať sa tiež vieme len by som chcela vniesť do vzťahu niečo nové. Nejako ho príjemné prekvapiť, čo mi odporúčate? Čo sa týka sexu, robili sme už všeličo. Proste ho chcem nejako ohúriť ako keď sme sa spoznali.

sunny8
23. máj 2020

@perdulka7 o mojom živote nevieš nič čím som si prešla a prečo je všetko tak ako je. To sú ešte zbytky minulosti. Ešte je to len rok čo som sa úplne dostala z dlhoročných depresií ešte len rok odkedy na sebe pracujem a to čo nefungovalo 25 rokov sa všetko v jednom roku nezmení. Nie som povinná nikomu nič vysvetľovať nie je to môj život ale život mojej rodiny ktorá má tiež nejaké svoje problémy s ktorými ja hnut neviem. Moje vzťahy či už s kamarátkami alebo kamarátmi sú super všetci toxickí ľudia odisli a prichádzajú len tí pozitívni. Áno to čo tie vzťahy okolo mňa odrážajú je to aká som bola niekedy. Ako som vnimala svet predtým. Nijako sa ma to nedotýka veď je to ich život. Len to proste nejde prehliadnuť.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunny8
23. máj 2020

@perdulka7 nič zle som nenapísala ani som si nikde neodporovala. Tak nech si to autorka okoreni ako chce pre každého význam tejto vety znamená niečo iné

m226
21. okt 2021

@sunny8 presne