Prečo majú muži stále potrebu písať si s inými ženskými i napriek tomu, že sú vo vzťahu?

22. máj 2022

Prečo muži. Otázka na vás skôr. Ako je to možné. Sa robíte takí machovia ci.
Keď ste vo vzťahu peknom všetko klape od sexu až po lásku byť všetko zdieľate s polovičkou. A aj tak ju podvadzate na rôznych stránkach bado tinder pokec posielate videjka iným slapkam, tie šľapky zase vám, načo je toto dobre robí vam to dobre stále zháňať baby a flirtovať s nimi takto hnusne podvádzať vašu milovanú priateľku ? Pritom aj priateľku milujete ale jednoducho neviem to už je nejaká závislosť alebo čo stále riešiť iné baby, vypisovať pikantnosti, pikantné foto, videá a pod flirtovať, aj keď partnerka vás ľúbi a leží vedľa vás v druhej izbe a vy nemáte toľko charakteru a píšete si v druhej izbe s nejakými slapkami ako ich chcete pretiahnuť a potom akoby nič prídete v noci si ľahnúť k priateľke a ona nič netušiac vás začne bozkávať tak spite s ňou úplne bez výčitiek ešte aj klamete že ste pracovali do noci..tak čo k tomu viac dodať to skutočne každý chlap robí ???alebo len nadržané hovada..odpúšťať to stále dokola ? Čo sa tým zmeni? Keď s aspytam prečo to robíš neviem nič nerobím také..nepodvadzam v živote som sa so žiadnou nestretol len tak sa zabávam ..sorry toto prena nuda a zábava nie je

danica2711
23. máj 2022

keďže si takých stretla už 4, možno by bolo dobre pozrieť sa aj na seba. Podľa seba si "pekná mladá a inteligentná dáma ktorá sa vie správať v spoločnosti s dobrou rodinou prácu zazemim všetkým čo treba", ale správaš sa ako hysterická stíhačka, podozrievaš, lustruješ telefóny, nadávaš iným ženám do šľapiek... byť chlap,, možno tiež hľadám inde... A ak chceš odpovede od chlapov, si na nesprávnom fóre

mandzula
23. máj 2022

Vidis, a mozno v tomto je problem, pre teba vek=vyzretost, co je, samozrejme, velky omyl. Zrejme mas nespravne kriteria vyberu.

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alberto1
23. máj 2022

Keď sa naš vzťah zvážnel, aj som si účet na FB stopol, mam len MSN, aj to len s už manželkou používam a so známymi. Na pokec a zoznamky nechodím a s kľudným svedomím si nechám mobil aj na dnuka na stole, kým som napr na dvore. A tak isto aj manželka. Prípadne si aj požičiame mobil, ked nemame svoj po ruke. Nerobím, čo nechcem, aby sa stalo opačne.

karolinakr
23. máj 2022

@alberto1 a teraz sa tu ženy o teba pobiju Už jikdy takéto nepíš !

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
poopsie
23. máj 2022

Ja neviem, kde ty hľadáš 🤣môj číta o betóne vo voľných chvíľach... Asi to bude tým, že sa nenudí vkuse ho čaká najeká práca, nemá čas ani myslieť na šľapky..

hayabusa1337
11. sep 2022

zle si vyberas