Utiahnutý chlap aj po roku vzťahu

kvietok90
21. apr 2020

Baby, mala by som taku prosbu o radu, ako citlivo si pohovoriť s priateľom. Sme spolu pomaly rok, a stale mam pocit, ze je utiahnuty ohladom romantiky, nehy a postele. Viem, že sa vravi, že co od chlapa chceme mame mu to povedat. Lenze mam dojem, že jemu musím vravieť všetko. Mal vzťah predo mnou 10 rokov s jednou, pred tym asi nikoho nemal veľmi. Ma 34 rokov. Keď sa vidíme, na privítanie dostanem pusu taku, že sa ma ledva dotkne, keď spolu ležíme a pozeramé film, on dokaže ležať pri mne len tak sem tam sa ma letmo dotkne, alebo ma lahko pohladka alebo da pusu tiež taku suchu. Keď chcem nežnosti, bozkavanie a dotyky musim mu to povedať. Ale že stále. On mi v tomto pripada, niekedy ako nepobozkany ako sa vraví , začiatočník alebo co. Uz som sa pytala ho na to, aj či nahodou to nie je kôli byvalej priateľke že nechcela nič také alebo čo. Lebo on je skvely co sa týka ako mily je, dobrý je, pracovity je. Ale čo sa týka intímnosti akosi mi niečo chýba. Dakujem

0silvia0
23. apr 2020

@retatka a preco vlastne gratulujes mne? Nejako som to nepochopila, vysvetli...

konicekmodry
23. apr 2020

Dvaja si musia sadnúť ci v sexe,ci v dotykoch,Mna by asi porazilo keby na mna niekto stále skákal a olizoval má ,na margo toho čo tu pisu niektoré ženy ,,že je suchár.Takze trosku sa treba vžiť i do pocitov toho druhého a treba ho akceptovať i s jeho chybami .Preboha veď vzťah nieje len o dotykoch a sexe !
@kvietok90 Píšeš na prvej strane že je vlastne výnimočný oproti iným .?V žiadnom vzťahu to nie je 100% a tie co tu pisu ,že majú po všetkých stránkach ideálneho chlapa klamu seba samého ,,,určite majú nejake negatíva no časom sa to naučili akceptovať

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
23. apr 2020

@retatka pocuj, nepomylila si si ma s niekym? Ja som toto vobec nepisala, ze ja mam doma ideal...
Ja som o sebe nic nepisala, pisala som vseobecne, asi si nieco zle pochopila...

eliska13
23. apr 2020

@kvietok90 podľa mňa ty si kontaktný typ a on nie.Ja by som napríklad nezniesla niekoho čo by ma stále hladkal, túlil, bozkával ani po roku chodenia.Som asi taký chladný typ.Partner pred mojím mužom bol taký a ja som sa v tom vztahu dusila, nemohla som kľudne ležať na gauči, lebo ma stále naťahoval ako mača, hladkal.Pises, že keď spolu ležíte dotkne sa Ťa, pohladka co vlastne chces?ja som myslela, že máte nudný sex či málo, ale tak na to, že nie ste spolu denne pracujete a máte sex 2x týždenne až tak zle to nebude.Nevie Ti lásku náklonnosť tak vyjadriť nehladaj v tom nič zle.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
23. apr 2020

@retatka nie, ja som rozvijala inu myslienku (o tom, ze urcite nie su len dva druhy chlapov) nie to, ze ja mam doma dokonaleho chlapa...
On si o sebe sice mysli ze je dokonaly, ale ja po 20 rokoch viem kde je pravda😍

modra_kolobezka
23. apr 2020

Musíš si zvážiť, či to chceš takto celý život, či ti takýto vzťah nevadí. A rátať s tým, že tých nežností a vášne bude v budúcnosti ešte menej, lebo ľudia sa v počiatkoch vzťahu prekonávajú, snažia sa ukázať to najlepšie, čo v nich je. Ešte ma napadlo: všimni si dobre jeho rodičov, ako spolu žijú, ako si prejavujú náklonnosť. Lebo to isté z veľkou pravdepodobnosťou bude čakať o nejaký čas aj teba

banderaska29
23. apr 2020

Je to také čudné v týchto partnerstvách. Jeden chce veľa sexu a vy nie, druhý nechce veľa sexu a vy áno , tretí sa hrá na alfa samca ale príde na vec a za minútu je po všetkom a štvrtý sa hrá na alfasamca a keď sa ide na vec, tak myslíš počas tej nudy na to, či si nezabudla odložiť tlačenku z parapety 😀 (teraz som si trošku zaspomínala na svoje chvíle vo vzťahoch.. presne to padá na mňa 😀 )

To som len tak skonštatovala. Pravda je taká, že život je príliš krátky na to, aby v ňom nebola partnerská skutočná vášeň. My s mojim mužom zavrieme dvere na spálni a to rošošo (v dobrom slova zmysle) je čistá manna ♥ To, čo som vymenovala vyššie bola true story z môjho života z mladosti a odmenou je tento môj drahokam v podobe môjho muža. Nie, niesi sebecká, ak sa ti to takto nepáči a nie si sebecká ak to chceš zmeniť. Ver mi.. ja poznám odpoveď aj za Teba. A to sa nebavíme iba o sexe ako takom. Pre mňa, neviem ako ty, je naše milovanie priestor na zbližovanie, na prepojenie ducha aj tela. Toto nezažiješ s niekym, kto sa pýta, či má byť dole alebo hore.. prepáč 🙂

0silvia0
23. apr 2020

@banderaska29 ta posledna tvoja veta je dokonala👍

banderaska29
23. apr 2020

@0silvia0 lebo je to tak 🙂 to som ani ja nevedela, kým som nenašla toho najlepšieho a najsprávnejšieho ( nielen čo sa sexu týka). Každá žena si zaslúži skutočnú vášeň, pozornosť a samozrejme, malo by to byť vzájomné 🙂

0silvia0
23. apr 2020

@banderaska29 no ved ja suhlasim, tiez si neviem predstavit asexualnejsiu otazku ako tu, kto pojde hore a kto dole 😂

banderaska29
23. apr 2020

@0silvia0 tak, už je po 22 tak môžem 😀 ja som takú otázku tiež dostala, dokonca mi povedal, že nemá chuť či náladu ( prestala som to rátať pri desiatom odmietnutí) samozrejme bavíme sa o bývalom. Dokonca ma obvinil, že nie som v poriadku, keď chcem stále iba sex ( videli sme sa iba cez víkend, tak asi že áno 😀 ) Povieš si, taká sprostá naivná baba.. no bola som. Ale aj to skončilo vďaka Bohu. Preto píšem, že toto je čistý fail a žiadná žena si to nezaslúži. Ale ani muž. Malo by to byť prirodzené, že ten, koho milujem celým srdcom, po tom aj priamo úmerne túžim po každej stránke.. 🙂

kvietok90
autor
13. máj 2020

@kvietok90 tak nakoniec sa to vyriešilo... Vcera ma nechal... A viete ako chlapsky cez messenger... Poobede napisal lubim ta a vecer napisal neviem ako ti to povedať chcem sa rozísť... Dôvod žiaden poriadny kamosi do neho hucali 🤣 chlap na 1

laguna28
13. máj 2020

@anita6666 dobre si povedala ,, spontánne,,. Podľa mňa je možno málo spontánny. Možno keď bývalá nechcela bozkávanie, tak za 10 rokov sa to možno na neho nalepilo a celkom ochladilo. Možno ho treba len prebudiť. A možno je to fakt v ňom 🤷. Podľa mňa by ešte mali skúšať ale z inej strany. Alebo odbornou pomocou

laguna28
13. máj 2020

@kvietok90 tak to máš vyriešené.

bluka2
13. máj 2020

To náhodou pre teba super dopadlo.dalsi bude lepší 🙂

janickacrazy
13. máj 2020

@kvietok90 och, nesklamal, hrdina roka, nepochopím tieto rozchody cez messenger, asi som už stará alebo čo? 😲

remaadja
13. máj 2020

@kvietok90 netráp sa, niekde na teba čaká chlap, ktorí sa na niečo aj zmôže a bude z teba paf 😉

retatka
13. máj 2020

@kvietok90 Tak to je sila,hrdina jeden:-/Kamaráti boli tak dôležitý ,že si bral od nich rady k srdcu ?Podla mna sa ti ešte ozve,uvidis .

kvietok90
autor
13. máj 2020

@retatka tak to neviem ci chcem aby sa ozval... A potom ho zas niečo napadne, niekto mu niečo povie. A je aj tvrdohlavy čiže hrdosť ho nepusti :D

brita7777
14. máj 2020

@kvietok90 super, osud to vyriesil za Teba 🙂