10 mesačná dcéra chce jesť iba sladké príkrmy. Čo s tým?

gulo
12. mar 2012

Ahojte. Moja 10mesačná dcéra nechce jest nič iné iba sladké príkrmy. Čo s tým? Dakujem

careamell
12. mar 2012

Určite neprestaň s ponúkaním nesladkých príkrmov, zeleninových polievočiek, strukovinových kašičiek atď. Skús k nim pridať postrúhané jablko a potom ho postupne dávať menej a menej až dokým si celkom nezvykne na normálnu chuť zeleninky. 🙂

bambola
12. mar 2012

jasne , ze nechce, vsak sladke su fajnovejsie 🙂
chybou bolo jej nejaky sladky vobec dat. teraz suhlasim s careamell aby ste postupne znizovali davky sladkeho. navyse mala nie je hlupa a vyhladovat sa nenecha 😉

terina25
12. mar 2012

určite časom sa to napraví.buď rada,že ti vobec nejaký príkrm spapá.ešte je otázka,že aké sladké príkrmy máš na mysli?zje len ovocie? ja by som vyskúšala napr.zmiešať jablko a mrkvu.a na ďalšie dni potom to jablko vynechať 😉 a postupne pridať mäsko.neboj sa,určite sa na napraví.ak nemá žiaden problém s váhou,tak sa nemáš čoho báť.ona do toho papanie,,príde,,Určite 😉

estterka
12. mar 2012

skoda,ze to nie je diskusia,otazkou je totiz,co je to sladky pirkrm u vas.

digysa
13. mar 2012

Toto mala byt diskusia...aby si sa mohol/mohla pytat dalej, lebo jednou vetou ti poradime asi vsetci narovnako....
Donekonecna jej davaj tie prikrmy, ktorymi ste mali zacat...

Ak mas na mysli napr. banan, tak by som to nie je az take hrozne......ale ak mas na mysli nas "slavny PUDING"...tak s tym by som okamzite prestala.... 😅

monika15
13. mar 2012

u nas mame prave opacny problem... sladne leti hned......

podla mna skus tam davat sladidla co je v ovoci .... nejake to mango jahodka.. cucoriedky......

gumimaci
13. mar 2012

Myslis naozaj sladke ako puding a palacinky? alebo ovocie? Ak to prve, tak prestat davat jest. ak aj pol dna nic nezje, nic sa jej nestane, a ked bude naozaj hladna tak spapa aj zemiak s brokolicou 😉