10 mesačná dcérka nechce nič jesť. Prečo?

katuska169
13. máj 2012

mam10 mesačnu dcerku dnes ako sa zobudila poobede nechce mi nic jest a to ani mlieko,co moze byt pricinou?poradte mi!idu jej zubky moze to byt aj s toho?to sa nam este nestalo!

p.j.jacky
13. máj 2012

Ahoj mozu to byt zubky,alebo angyna.Pre istotu by som snou zasla k lekarovi nech ju pozrie. 😉

simisi
13. máj 2012

mne moja malinka nejedla iba jeden cas,a to ma uz 17 mesiacov...mala v pusinke afty,a to ju bolelo,preto odmietala jedlo,skus pozriet

petkave
13. máj 2012

Môj je síce starší, ale tiež nejedol nič okrem mlieka a veľa pil - stalo sa to nedávno a trvalo to vyše 2 týždne, kým mu nevyšli očné zuby. Do toho mu nakoniec vyskočili aj horúčky, no hrozné dni. Ale prekonal to a papá znovu ako predtým. Ale kým som si nebola na 100% istá, že sú to tie zúbky, tak som sa veľa trápila a nervila 😅

amadora
13. máj 2012

my sme tiež dnes nechceli nič jesť. tiež tipujem zuby. ale rovnako to môže byť hrdielko

lasto
13. máj 2012

My sme mali to isté pri zúbkoch, dokonca sa tri týždne vôbec nechytil ani mlieka, ledva som do neho niečo dostala a aj to muselo byť studené - jogurt, chladené výživy. Akonáhle vyšli zúbky znova papal všetko.

ludka140281
13. máj 2012

aj zubky aj afty v puse by to mohli bit 🙂

ducci
16. máj 2012

u nas je to tak skoro vzdy ked idu ziby :(