Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

10 mesačna slečna prestala papať

divozienka26
10. dec 2014

Od malinka mi odmietala dudlik, takze flaška neprichádzala do uvahy. Ranajky mi v poslednej dobe len porozhadzuje, na veceru sa ani nepozrie. Chvalabohu na obedik spapa ale len asi 5-6 malickych lyziciek. Stale chce aby som ju kojila, ja nechcem a snazim sa jej dat nieco narmalne ale ona len mrnci kym nedostane mliecko. Vyrastie z toho? Lebo naozaj kojim asi 6x za den a asi 8x za noc a chcela by som aby uz presala na normalnu stravu. Najhorsie ze vsetko kde zaciti umele mliecko mi nezje, ziadnu kasicku, nic...

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
divozienka26
autor
10. dec 2014

@blankaj Diky za info, ja si tiez vravim ze teraz este neprestanem, predsalen tych angin a chripok je vsade dost. Len zacinam mat obavu ze ci jej prijem vitaminov z mliecka staci, predsalen neni najmensia. Pockam este do jari a ked to bude stale takto tak skusim nieco radikalnejsie 🙂

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adela232
10. dec 2014

@divozienka26 Kým budeš kojiť bude chcieť stále prednostne iba mliečko. Neboj sa že jej niečo chýba, ale ak s tým chceš niečo robiť prestaň kojiť a ona bude papať. U nás to tiež tak bolo nonstop kojenie v noci v kuse... ale teraz je malý veľký papkáč...

katka1981
10. dec 2014

@divozienka26, nocne budenie nesuvisi s hladom. Moja sa budila v noci este castejsie a bola na UM a v noci pila max. 2x, no budila sa aj ked uz v noci nic nejedavala. Su deti, kt. chcu len MM aj do dvoch rokov a horkotazko zjedia ine. MM je ok, myslim, ze tebe to uz asi vadi, co chapem, ale ak sa bojis o zdravie dcerky, tak nemusis. Zvykne si, postupne. Ale v noci by som to nocne krmenie urcite obmedzila, lebo sa nevyspite ani jedna. Mozno bude lepsie spinkat potom.

melesmeles
10. dec 2014

podla mna sa nestresuj. podstatne je, ze kojis...jedlo jej ponukaj, ale nenut ju. ono to casom pride 🙂 drzim palce 😵

siska53
10. dec 2014

@divozienka26 ak zrazu prestala-nejdu jej tie problematicke zubky? Nema zapalene hrdielko ci afty? Vtedy deti prestavaju jest a max.piju.
Moja nebola a nie je velky jedlik od mala,ale zaz papkavala aspon trosku vzdy. No po roku zacala coraz castejsie behat za mnou (v noci spala),dobehla aj 15-20xdenne,uz som bola vyzuzlana,aj horsie jedla,tsk som.jej to dojcenie zredukovala na ranne a vecerne...len pocas nadchy som jej dovolila kedykolvek a nacdat naspat. Len to uz mala po 20.m. Zvykla si a kusok pred 2.rokom som ju odstavila.
Takze prejde to,daj jej este cas,este je dost mala. Moja sa potom viac rozpapkala..no prisiel rast zubov a zas sme sa trapili..aj teraz-plny nos ci zatekanie a horsie papa. Teraz ma sopel,vzadu velke brby-pojdu jej posledne stolicky,tak zas menej papa..v juli mala uz cez 12kg,po uraze zubkov neprekroci 11,7kg..stale daky dovod na nepapanie.
Ale prejde to,len vydrzat.a neboj,kamoske nepovedali,ze ma od 6.m.prikrmovat,tak ta ju celyr om vylucne dojcila a mala je v pohode,uz je pubertacka. 🙂

divozienka26
autor
11. dec 2014

@siska53
@melesmeles
@katka1981
@adela232
@blankaj
Dakujem zienky za povzbudenie. Tak este zabojujem a snad sa to same upravi. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli