Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

16 mesačný chlapček nechce jesť

bumbajka33
5. dec 2014

ahojte mamičky mám 16 mesačného chlapčeka a už tretí deň mi odmieta papkať pije len čajík čajík a čajík,mliečko vypije len poobede pred spaním a večer,inak mi nechce vôbec nič ani jogurt ani varené jedlo,no vôbec nič.má 12 zúbkov tak neviem či je to z nich,ale som už zúfalá lebo je aj dosť mrzutý,poradte mi či to je normálne alebo čím to je a čo mám robiť,dakujem.

katarina644
5. dec 2014

@bumbajka33 ahoj, nerastu mu zubky, alebo nie je prechladnuty?

bumbajka33
autor
5. dec 2014

môže byť aj to že je prechladnutý odo mňa lebo ja som chorá mám strašný soplík a nemám ani hlas

siska53
5. dec 2014

@bumbajka33 mozu to byt dalsie zubky,ale skor to,ze sa nakazil..moze mat afty v pusine,moze mat zapalene hrdielko (prednedavnom som to mala s 2,5r.)..nema plny nostek? Ze by hlieny zatekali.. Zbehni k dr.,nech mu to vsetko skontroluje...nam zabrali az atb kvapky do nosa,lebo ona uz vyse tyzdna hrozne jedla,ledva pila,ja i syn sme boli tiez chori na atb,tak som ziadala dr.,hoci crp bolo negativne,nech nam aspon kvapky do nosa da,lebo ly sme mali moraxellu. A pomohlo,asi po 3dnoch kvapkania sa rozpapala.

diablikovci
5. dec 2014

@bumbajka33 AJ moj ma 16 mes. a uz mame 16 zubkov a idu nam posledne stolicky a ani moj nechce velmi papat, ale ja som ani nenutila na papanie niekedy 3x vypil mlieko a 1 jogurtik zjedol a nic viac a ked je hladny tak uz vie povedat mnam mnam 🙂 Davala som pozor nato aby aspon mal tekutiny.

seemani
5. dec 2014

@diablikovci
@bumbajka33 baby nebláznite, toľko zubov?? my máme 17 mesiacov a 7 zubov..nie je to málo? inak vo všetkom skôr napreduje,len tie zúbky ako pozerám idú nejak pomaly.oproti vám

junova
5. dec 2014

@seemani Môj má 16 mesiacov a má 8 zubov.

siska53
5. dec 2014

@seemani nema ich malo..moje deti v tom veku tak mali asi po 4-5zubkov. Synovi vysiel prvy v 11.m.a dcere presne v den 1.narodenin...a dlho-predlho mala len ten 1 horny. A teraz ma presne 2r.a8m a este jej chybaju posledne 4stolicky. Co je v poho,lebo od zaciatku jula sa jej zacalo predierat 6zubov naraz postupne..najskor dva,tie len vykukli a nic,potom dalsie dva asi o mesiac,spolu vsetky nejak do polovice podrastli a konecne sa pridali aj dolne dvojky a nejak zaciatkom oktobra dorastli konecne vsetky. Do 27.m. Mala len 10zubov.

sam2
5. dec 2014

@seemani moj ma tiez skoro 16 mesiacov a ma 9 zubkov. Je to vsak strasne individualne, tak ako vsetko. Kazde dieta je ine.... kamoskin maly mal v 15 mesiacoch uz vsetky...takze klud 😉 vsetko je v najlepsom poriadku 😎

sense
5. dec 2014

no moja ma 19 mes. do roka mala 3zuby potom dlho nic a za posledne tri mesiace jej vyslo 13zubov....uz jej chybaju len zadne stolicky...ale odtrpeli sme si to riadne...a ked jej sli zuby nikdy poriadne nejedla nespala, len mrncala

Tu začni písať odpoveď...

Odošli