19 mesačná dcéra odmieta jesť

nika23t
3. mar 2012

19 mesacna dcerka zrazu asi pred dvoma tyzdnami zacala odmietat jest... Vzdy spapala takmer vsetko, aj ked som musela s tanierom za nou behat. Avsak teraz musim vydat nadludsky vykon, ak do nej chcem dostat aspon tri lyzicky ☹ Pritom ma energie za piatich ludi 😅 Ma niekto nejake rady? SKusam uz vsetko, jeme na okne, pozerame knizky, pustame si dvdcka, spievam, tancujem, recitujem... Niekedy je jednu malu misu aj 2 hodiny. Kazde jedlo najskor olize, a tam to konci. Avsak tento problem sme nikdy nemali. Zacinam byt zufala... Prosim o rady...

mummy01
3. mar 2012

no ak doteraz jedla a zrazu nechce tak by som ju vzala pre istotu k lekarovi.Ak sa vyluci zdravotny problem tak urcite za nou s jedlom nebehaj,nespievaj ani necitaj-tade cesta k spravnemu stravovaniu nevedie.Moja dcera ma problem s jedenim od narodenia,aj ja som robila vselijake sasoviny len aby zjedla 3lyzicky a to je cesta dopekiel 😒 ak napr.obed nechce tak ho treba odniest a dalsie dat az na olovrant.Chce to trpezlivost ale ide to,deti vselico na nas skusaju 😀

mandragora22
3. mar 2012

@nika23t nestresuj. my to mame "cely zivot", nasa nema CAS. mozno aj ta tvoja momentalne prestala mat cas na take banality, ako je jedlo 😀