4 týždňový odmieta večerné kojenie. Čo mám robiť?

lulu19
24. apr 2011

ahojte .potrebovala by som poradit moj syncek 4 tyznovy asi uz 3 den odmita vecerne kojenie v noci a cey den krasne kojime ale ako sa okupkame a ma sa kojit tak ked sa prisaje pusti taky krik plac ostrkuje sa .aj som mu skusala dat druhy prsnik ,zmenila som polohu ba aj miestnost a nic nepomaha .ani ked odsajem a chcem mu dat z flasky.nechce . ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak nakoniec som nutena zarobit mu nutrion ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ poradte ak viete budem rada za kazdu radu dakujem

miskap
25. apr 2011

Tvoj synček môže byť veľmi unavený a chce len spať, nie jesť. Skúste posunúť kúpanie na skôr, prípadne nech sa napapá trošku aj pred kúpaním.Okrem toho, nie je treba kúpať každý deň. Treba ho nechať vyspať, však on sa na dávku zobudí. Neboj sa, nič sa nestane, keď sa večer nenapapá. Fľašku by som nedávala, pokazí dojčenie. Držím palce.

imarikai
25. apr 2011

@lulu19 a kolko vypije toho nutrilonu ?

mrka2
25. apr 2011

podla mna je unaveny. moja mala,ked bola unavena,tak tiez plakala a nechcela nic,len spinkat. lenze mala aj koliky,tak plakavala aj preto,ze ju bolelo brusko. ale v tomto pripade si myslim,ze to je naozaj unava a ze na cicik sa zobudi neskor,ked bude hladny. nutrilon by som urcite nedavala,ked mas svoje mliecko.

yanus
25. apr 2011

ja si myslim, ze je to tiez unava, pre neho je satie velmi vycerpavajuca zalezitost...ja som to robievala tak, ze pol hodinu pred kupanim som este nakojila a potom si uz len trosku dala a zaspala s dudlikom...skus zmenit na vasom rezime mozno nieco, ci uz posunutie kojenia, alebo kupania, isto sa to zlepsi...

stvura
25. apr 2011

No v prvom rade si ujasnit, ci chces kojit alebo davat UM. Ak chces len kojit tak UM zalozit alebo darovat...., to kupanie zredukovat - tak malicke dietatko staci ak sa bude kupat 2x do tyzdna, vecer ho nakojit pred kupanim pol hodinu alebo po kupani {aby sa zaklimatizoval tak tiez po nejakom case} a ulozit spinkat, pripadne zaspi na prse.
To co pises je dobry zaciatok toho ze dietatko ti prso odmietne uplne, lebo mu je lahsie tahat z flase. Mozno ma koliky, mozno tazsie zaspava. Vecer vela vela nosit, skus masirovat, kojit ked chce, pripadne ak je kolika velka tak kvapky. Moja dcerka sa tiez vzpierala vecer, vela vela sme ju nosili. Vzdy som jej dala tych 20kvapiek vecer, potom nakojila a spala na prse. Treba vydrzat, zlepsi sa to, neboj.

gumimaci
25. apr 2011

@lulu19 ahoj, my sme boli na tom tak isto, trvalo to asi do 6 tyzdna. Ako pisu baby, mozu to byt koliky, alebo je unaveny. ja som mu vtedy dala na travenie probiotika a pomohlo. skus ho nechat zaspat bez dojcenia ( pamatam si ze sme museli pravidelne 2hodiny natriasat nez zaspal) a ked sa v noci zobudi na hlad tak skuste prilozit...