Používame cookies. Viac informácií tu. OK

5 mesačné bábo a papanie zeleniny

hana25
1. jún 2012

Ahojte prosim vas o radu ako mam 5mes.babo naucit aby mi spapal viac nez 2lyzicky zeleniny?Lebo on potom len place a hlada flasu s mliekom.Mam mu to davat prv alebo ako?Prosim o radu

tea333
1. jún 2012

@hana25 v 5 mesiacoch ma babo, teda nedojcene, iba ochutnavat. vobec sa nemusi najest zeleniny, ma skusat nove chute, pojde to postupne. kludne mu daj mliecko aj predtym, ak mu to vyhovuje a nedas mu vela mlieka, pravdepodobne aj tak bude papat

hana25
autor
1. jún 2012

a kedy mozem pridat ovocie a kase?on si to potom sam zvysi tu davku prikrmu?on neni dojceny.

anjelicek26
1. jún 2012

@hana25 - presne je to len o ochutnavani, najest sa ma dieta do roka stale z mlieka. Takze nech spapa kolko mu chuti, potom mlieko. Vobec sa tym neznepokojuj a nedes, ked ti niekto napise, ze oni spapaju 250ml... to moje dieta, ani jedno nezjedlo dodnes a su tu 😀

tea333
1. jún 2012

@hana25 tak dieta nie je hus, nasilu donho nenastopkas, bohzial nikdy 😅 samozrejme ze si to zvysi sam,
ale ked on bude chciet. neboj, on sa rozpapa. mozno o 2-3 mesiace, a mozno az v roku, ale do roku je mlieko hlavna strava.
na pridavanie ovocia a kasi sa nazory roznia, najdes tu o tom cez vyhladavac viacero tem

bv_alexandra
1. jún 2012

Treba mu ponúkať ked nie je uplne hladný. 😉 a potom dokrmiť mliečkom. 😉

dudu
1. jún 2012

ja by som k tymto rada dodala, ze je dobre samozrejme nedavat prikrm ked je babo velmi hladne a mliecko podat po 10 / 20 minutach aby si nespajalo, ze ked nebude prikrm aj tak dostane mliecko. Tak mi to vysvetlovala moja dr. a musim povedat ze v pohode do mesiaca spala aj misku 😉, samozrejme ze som ju nestopovala, sama chcela 😉

hana25
autor
2. jún 2012

@dudu dakujem za radu vyskusam mu to dat prv a hadam aj on si to casom zvysi 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli