8 mesačná dcérka nechce prehĺtať popučené jedlo

villanella
17. okt 2012

....lepšie povedane ona ho ako tak spapa ale skoro sa mi zadrhla a neviem ako to urobiť aby sa naučila prehlatať aj vačšie kusky....

darksky
11. jan 2013

@bluff rodicia museli dlho a nielen hrdlo..preto tu nemas fotku 🙂))

zuzikkaa
12. jan 2013

@darksky no tak keď si taká sčítaná tak mi povedz ako vysvetlím 9mesačnému že aby začal jedlo prežúvať???!!!??? Ja mu stále ponúkam jedlo aj s kúskami aby prežúval no niekedy to proste vypluje a ja mu to nemienim dávať nasilu!!!

darksky
12. jan 2013

@zuzikkaa to ty najlepšie vieš ako čítam ;)

renata5
12. jan 2013

@darksky ty si pekna kravicka co sa staras do druhych mamiciek to je nasa vec ked aj do 5 rokov budeme mixovat dobre sa pozri na seba ako vyzeras na tvojom mieste by som si ani fotku nedala
@zuzikkaa prosim ta nic si z nej nerob takto jedna matka nerozprava len nejaka zakomplexovana moj syn bol taky isty a teraz nema problem ale uz je vacsi kludne mixuj este sa nazuje dost v zivote

cherry1981
12. jan 2013

@zuzikkaa Ja som mixovala prvej dcére do 2-rokov, proste kúsky nezjedla. Synovi som nemixovala vôbec, ale on bol taký, že zjedol. čo nezjedlo jeho on nemal problém s kúskami. A teraz mám 9 mesačné dieťatko a tiež mixujem proste ju tiež napína, z nerozmixovanej stravy,ale prešla som si tým pri prvej dcére, takže v tom nevidím problém určite sa raz naučí žuť. 🙂 🙂 🙂 Každé dieťatko je iné jedno chce jedlo mixované druhé spapá aj kúsky🙂 🙂 🙂

darksky
17. jan 2013

@renata5 dalsia mudra bez fotky 🙂)) bavite ma tu dievcata.na nic ine ta nestat, len nadavat? Asi ta v skole vela nenaucili.vyskusaj namiesto modreho kona precitat odbornu literaturu.len sa tu strapnujes!

stanislava2
17. jan 2013

@villanella moja dcérka do 10 mesiacov nechcela jest vobec len som ju kojila a potom to šlo naozaj tažko ju nakrmit bola riadna fuška.Teraz ma 19 a veru by som bola rada ked by až tak vela nejedla 🙂 .Neboj tvoja dcérka je ešte malička pojde to do nej treba trpezlivost.

lubka1709
26. apr 2021

@renata5 máme 13M ale stále mixujem dusi sa sem tam sa podarí jej zjesť popučene raz sa naučí prehltavať to je ako keď začína dieťa chodiť niektoré skôr niektoré neskôr a tak to je aj s rečou