8 mesačné bábo a kôrka z chleba

17. apr 2022

Ahojte,
Moja mama dala malému do rúčky kôrku z chleba.. pekne si ju ohryzkoval a potom posledný kúsok, asi 2cm si dal do pusy a prehltol vcelku.. nestihli sme mu ju vybrať… bude v poriadku, poradí si bruško s tým?

ivangeline
17. apr 2022

Ano.

heln
17. apr 2022

jasne, v pohode. takto je to nsjlepsie, ked si babo po troche zacne samo zuzlat, co mu chuti. ked prehtlo tak je fajn, horsie by bolo keby sa dusilo, takto vies, ze uz dokaze pekne prehltat.

jaga18
17. apr 2022

Jasné, keď to prehltol, tak v pohode.

autor
17. apr 2022

@heln no trochu kaslal aj ho napínalo, ťapkali sme ho po chrbatiku aby to vyplul no ale prehltol ju nakoniec..teraz sa bojím či ho nebude bruško z toho bolieť 🙈 ale tak ukludnili ste ma

dzulli1980
17. apr 2022

Chvalabohu, že si s tým poradil a nezačal sa dusiť ... bruško sa s kôrkou z chleba vysporiada.

beata_k
17. apr 2022

Uplne v pohode si s tym brusko poradi 🙂

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskamicha
17. apr 2022

Nic mu nebude. V zaludku je tolko kyseliny ze chlebik rozlozi😁

ukulela
17. apr 2022

@lubka261 ono je dobre, ked ma dieta lepok od zaciatku prikrmov. Na druhejstrane netreba nechat dieta dusit sa.

lulinqa
17. apr 2022

Môj v 8 mesiaci úplne pekne papal sám, napínanie nie je dusenie netreba sa tak báť 🙂 a keď prehltol, už problém nebude

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
koniarova
17. apr 2022

Skôr by som sa bála, že ju vdýchol, ako že ho bude bolieť brucho. Načo hneď korku? Stred ste mu mali dat.