8-mesačný syn nechce nič papať.

verca342
22. júl 2019

Dobrý deň mám 8 mesačného chlapčeka a okrem mliečnej kaše na raňajky a obed mi nechce nič iné papať.Chcem sa opitat či máme s tím niektorá skúsenosti .Ani jogurty a ani viziva skúšala som už všetko.Tak ho namiesto toho kojim.

snehulienka8
22. júl 2019

je teplo, nechuti im. nas tiez takto fungoval..normalnejsie jest zacal as po roku...

verca342
autor
22. júl 2019

Zeleninka mu chutí aj mäsko to papa pekne len medzi tím nič iné lnechce len mlieko .Myslite že mu to stačí

snehulienka8
22. júl 2019
eriksonka1234
22. júl 2019

@verca342 môj nejedol 2,5roka nič, takže ste na tom ešte dobre, určite mu to stačí

nika3136
22. júl 2019

@verca342 nestresuj sa. Naša do roka zjedla jedine jogurt a kupovanú ovocnú kapsičku, absolútne nič iné. Momentálne má 14m a už papá pekne polievky a čo sa týka druhého jedlá tak sa kŕmi rukami (ryža, cestoviny, mäso). Podľa mňa je najdôležitejšie zo všetkého netlačiť na to dieťa, aby si nevytvorilo odpor. Pomaličky trpezlivo ponúkať.
Inak ja keď mám takéto myšlienky vždy si hovorím....
Ešte som nevidela dospelého s plienkami, s cumlíkom alebo aby pil donekonečna iba mlieko...raz sa všetko naučí ;)

laura_222
22. júl 2019

@verca342 ano moja mala je taka. Nikdy nebola jedak ale ma dni niekedy tyzen ze ozaj nezje skoro nic vypij mlieko ( nutrilon) a sem tam trocha chleba alebo suchy rozok inak ked ma tento strajk nezje nic. Treba len ponukat nenutit ked bude hladny napapa sa

verca342
autor
23. júl 2019

@nika3136 ja sa bojím či nieje hladný či má dosť keď papa mliečko .Je len kojeny um mu nedávam.Ukludnujem sa tým že aspoň tú kašu a obedik mi spapa a snáď mu mlieko stačí

nika3136
23. júl 2019

@verca342 mlieko je plnohodnotná strava, to nie je kravské mlieko, čiže toho sa neboj

verca342
autor
24. júl 2019

@nika3136 ďakujem pekne veď keď mi nič iné nechce

siska53
24. júl 2019

@verca342 v tom veku je to ok,ze ma radsej tvoje mlieko. Nasa tiez mala radšej moje mlieko ako prikrmy.

verca342
autor
25. júl 2019

@siska53 a kedy sa to upravilo že ti začala papat

siska53
27. júl 2019

@verca342 az ked som.jej obmedzila.dojcenie na 2 denne.. ona stale.nie je super papkac, teraz ma.7 r...prosto si deti,ktore nie su dobri jedaci.. ona je ako kedy..

verca342
autor
30. júl 2019

@siska53 minule som to skúsila síce len jeden deň a on bol schopný nejesť aj 4 hodiny tak som ho potom naklonila lebo som ho ľutovala aby mi nebol hladný.Ale dnes som zistila že keď je vonku chladnejšie tak mi lepšie papa ale jogurty a vizivu nechce stále len keď tu v kapsicke kupovanu

siska53
30. júl 2019

@verca342 tak v teple az tak nechuti..hlavne, aby pilo dieta, dehydratacia je nebezpecna.. v lete by som.hlavne trvala na piti a skor na jesen aj na papani.

mirkaknm
30. júl 2019

Moja dcerka 11mesiacov odmieta ranajky, aj obedy, aj veceru. Viac sa s celym jedlom hra, rozotiera si ho po tvaricke, brusku a my sa po kazdom papani kupeme.
Ako jej davat to jedlo aby to nerobila?
Sem tam zoberie do rucky lyzicku, sem tam sa krmi rukami ale dokopy nic nezje. ;(

verca342
autor
8. aug 2019

@mirkaknm ja by som jej dávala papať pekne s lyžičkou ale krm ju ty nie aby papala ona sama.A čo potom papate keď ti nič nechcete.Nas aspoň ten obed pekne spapa aj kašu na raňajky a večeru

ewcurik
11. aug 2019

Ahojte ja mám 10 mesačnú ktorá nezje vôbec nič je len na MM ja som z toho na nervy. Ma len 6,8 kg teraz nás poslali na gastro tak som zvedavá co tam povedia, trosku sa toho aj bojím

verca342
autor
12. aug 2019

@ewcurik nás má 9.5 kg a naša decká povedala že keď mu nechutí výživa a ani jogurty tak nech ho namiesto toho kojim asi mu viac chutí mliečko.A neboj bude dobre a snáď sa tie base detičky rozpapaju.Daj potom vedieť