9-mesačná dcérka odmieta príkrmy

denka259
6. jan 2019

Ahojte, dcerka mi zacala odmietat obednajsie prikrmy, mozno to je sposobene tym, ze jej idu dalsie dva zubky a mozno jej uz lezie na nervy moj jednostranny jedalnicek :D
Chcela by som vas velmi pekne poprosit o tipy na recepty.. mne uz dochadza fantazia.
Dakujem krasne

asia83
6. jan 2019

@denka259 Mne aj došla. Bola bez príkrmov. Nemalo to význam. Doteraz slabý jedák. No snáď vám tu pomôžu.

st44
6. jan 2019

Aj mojej ked isli zubky nechcela papkat. Tak som jej davala cokolvek co chcela spapkat. Ovocie aj somariny ako chrumky. Aspom trosku si dzobla. Ale netrvalo to dlho. Potom sa vratila naspat moja papajka. 😊

evalin88
6. jan 2019

Maly nikdy nemal problem s jedlom.. ani ked isli zuby ma 9 mes. Najviac u nas leti. Cerstvy spenat uduseny s porom a zemiak. Niekedy dam aj zltko...

denka259
autor
6. jan 2019

@evalin88 čerstvý špenát je popri cukete, zemiaku a brokolici další nepriateľ 😂 dnes mala cviklu s batatom a telacinkou ale aj to mi ofrflala 🙁

anjelik1678
18. feb 2019
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

No, máme to rovnako. Nechce nič ani skúsi pomaly, prikrmujem stále umelým len, keď zeleninu nechce.....

evittam
18. feb 2019

@denka259 A co jej dáš ak nezje obed?

chips_a
20. feb 2019
Používateľ chips_a je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od chips_a.

A co neskusite napriklad nejaku kasu? To vacsinou detom chuti, aspon ja som to tak mala. A pekne ich to zasyti.

anjelik1678
22. feb 2019
Používateľ anjelik1678 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.

@chips_a Veru, neskúšala som, začínala som od zeleniny- klasika. Máš nejakú overenú ?

chips_a
24. feb 2019
Používateľ chips_a je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od chips_a.

Davala som sunarek mliecne i nemliecne kase. Na vecer mi mala vzdycky zjedla a spala dobre 🙂