Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

9 mesačné dieťa odmieta papať

romanuela
3. jún 2014

Ahojte mamicky mate niektora problem s tym,ze vam 9mesacne dieta prestalo papat?Ked mu dam nieco pri usta zasekuje zuby.Papaval uz aj polievky kazdy den ale z jedneho dna na druhy prestal a teraz uz nechce vobec nic.Avsak v noci si to vynahradza nespi mi vobec len pyta mlieko.Dakujem za odpovede

chikitka
3. jún 2014

@romanuela ahoj, nas ma o 3 dni 10 mesiacov a tiez mi to uz daku dobu robi, ale on nebol daky naruzivy jedak ani predtym, tazko ho nakrmit, ale tiez teraz mega vymysla, tisic lyzic musi mat okolo seba, spievankovo pustene a ja musim rychlo krmit, aby si to nestihol vsimnut 😀 neviem ci je to zubkami, alebo co, ale aj starsi to chvilu robil a len mliekoval... ked to robil aj neskor, uz to bolo o tom, ze nechcel aby som ho krmila ja, a chcel sam. aj tak dokopy nic neje, strasne vyberavy 😒 co by som za to dala, keby mi spraskali cele ranajky, desiatu, obed...! dufam ze na to prideme...

romanuela
autor
3. jún 2014

Tak to som rada ze nemam jedina dieta ktore nechce jest ale ja skor hladam radu ak vobec nejaka existuje.ale dakujem 🙂))

nicolle21
3. jún 2014

pokial nechudne a prospieva napriek tomu, nie je to nic vazne.. nas trpi nechutenstvom pred kazdym novym zubom 😒 kolko zje, tolko zje.. nasilu to do toho dietata nenapchas, ked mu chuti viac mlieko, davaj mlieko, ked bude chciet, spapa aj zeleninu a ine

lopenka
27. jún 2014

ahoj, tak ja mam podobny problem, ja mam dnesnym dnom 9 mesnacneho chlapca a od 4 mesiaca som zacala prikrmovat, bol uplne sikovny, vsetko vzdycky zpapal, uz som zacala aj troj zloskove davat, aj masko, vajicka, cestoviny ryzu, uz som nemixovala len magala az pred troma tyzdnami tiez zo dna na den mi prestal kompletne vsetko jest, ani ovocie ani zeleninu ani vecer kase. som myslela ze je to tym ze su take horucavi, tak mi kamoska poradila, ze ked nechce ze mu mam davat teda len mlieko chvilu a potom zase skusit, ale nefungovalo, dnes su to 3 tyzdne co nechce papat, tak som zavolala pediatricke a povedala, aby som pre istotu dosla na krv, ze mu zmeria cukor, zelezo, vitaminy a neviem co este vsetko, ale predpoklada, ze to bude zubky, lebo este nemame.....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli