9 mesačný syn odmieta ovocie

belusa
2. jún 2012

Ahojte môj drobček doteraz pekne papal ovocie a teraz to odmieta už som vyskúšala všetko aj mu to miešať s piškotkami a tak nič nezaberá ovocia nezje či doma pomixované či kúpenú výživu nechce ☹ ☹ ☹

igiana
2. jún 2012

@belusa Ahoj, kazdy den mu ho ponukaj, tak ako doteraz, ak odmietne, nenut ho. Hlavne ze papa zeleninu.

bonaqua111
2. jún 2012

moja dcera ma 12 rokov a z ovocia zje len jablko a banan. Jablko raz za tyzden a banan raz za rok 😉 . Nic jej nechyba, ono si to riesi telo same, ak ma chut, tak jej nieco chyba a to ovocie si da.

31majka12
2. jún 2012

@belusa a skus mu len platky jablcka dat...ň
moj maly zboznuje teraz jahody ...obcas mu dame aj kysle jablko zo suda s kapustou,,a to tiez hryzie.
ma uz babo zubky?

31majka12
2. jún 2012

@belusa a banan papa 1 kazdy den

ajca123
2. jún 2012

@belusa no moje tiez nemuseli ovocie a teraz ho papkaju... Skús uz nemixovat a dávať mu ho uz nakrajane na väčšie kúsky 🙂 ved uz má 9mesiacov 🙂)

miracle
2. jún 2012

Ani nas nechcel asi okolo roka ziadne ovocie, ani surove, ani vyzivy. Jedol vsak tycinky zo susenej ovocnej stavy.

kiwi82
3. jún 2012

@miracle ahoj prosím tak aké sú to tyčinky? to sú kupované, či doma robené. moja asolútne neche ovocie, tiež jej ponúkam a skúšam hocičo ale odmieta. sem tam si dá banán alebo čučoriedkový kompot do jogurtu ale to je tak všetko. vôbec málo papá. dakujem.

belusa
autor
3. jún 2012

@31majka12 ahoj no nemá zúbky a čo nepomixujem tak ho napína, jedine rožok nemixujeme to kúše kým neodkúsne veľký kus a nedusí sa 🙂 🙂

belusa
autor
3. jún 2012

@miracle no to prvý krát počujem a kde ste ich kupovali? 😉

belusa
autor
3. jún 2012

a veľmi pekne dakujem všetkym za odpovede určite všetko vyskúšam a teda dúfam, že zoženiem aj tie tyčinky

gumimaci
3. jún 2012

@belusa ahoj, ani u nas maly nechcel ovocie, max. kusok jablcka a vyzivu. teraz ma 21m a srtuje (skoro) vsetko ovocie. Ponukaj, ale nie nasilu, uz je vacsi moze viac druhov ovocia.
Tie tycinky maju napr. v DMke, ale na nich vyrobca pise, ze su vhodne od roka. My ich mame tiez, ale nie ako nahrada ovocia, ale sladkosti.

miracle
3. jún 2012

@kiwi82
Nasla som ich v nejakom obchode so zdravou vyzivou - nejaky cesky vyrobca. Neskusala si jej zamrazit ovocne pyre ako nanuk? Lebo syna podozrievam, ze mu vadila konzistencia - uplne hladke pyre. Predpokladam, ze by sa to dalo vyrobit aj doma - rozvarene ovocie obsahujuce pektin, rozotriet na tenko a ususit (nemam vyskusane)

31majka12
3. jún 2012

dnes spapal aj zavarane jablka...ale vsetko zalezi aj od chute babatka,,treba ponukat ...zo zaciatku aj ja som davala vselijake ovocie,kym sme nezistili co mu vlastne smakuje 🙂

belusa
autor
3. jún 2012

@miracle
@31nmajka12 no teda dakujem za nápady budem skúšať a uvidíme 😉 😉

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz