Prikrmovanie 6,5 mesačného dieťaťa

sona222
8. jún 2017

Ahojte zienky, mam 6,5 mesacneho chlapceka, ide o to ze kojim prikrmujem od 4,5 mesiaca(zacala som skor kvoli jeho vahe) davam mu obed a vecer ostatne kojim( v noci asi 4-5 x). V poslednom case zacal pekne naberat, papa vsetko a rad! Aj ked som zacala sladkym nema problem s masom a zeleninou. Ide o to ze jeho zaujem o jedlo je obrovsky uz mi je blbe pred nim aj jest lebo na vsetko sa vrha. Porcie ma nadpriemerne, co by ste robili mam mu davat castejsie papat? Uz som davala sj 3x denne ale vsade citam a pocuvam ze je to zatial vela. 😐

unctadorg
8. jún 2017

Riad sa podla seba. 🙂 My ked jeme, tak maly ma korku chlebu alebo chrumku v ruke 🙂 kludne pridaj ovocie na desiatu alebo kasicku napr.

pribinak
8. jún 2017

Preco sa neporadis s pediatrickou, nech ho odváži, odmeria a zhodnotí jeho celkový stav

sona222
autor
8. jún 2017

@unctadorg hej take mu tiez davam 😉
@pribinak zijem vonku lekar tu nema cas na nic, boli sme u neho ako 4 mesacny a dalsi termin je koncom juna 😐 o nejakej rade od neho mozem snivat

zabina27
9. jún 2017

nasa toto tiez zacala robit, ale uz bola trochu starsia, nedavno som jej uz zacala davat nase jedlo, bud zjest (take vhodnejsie pre nu) alebo len ochutnat, ked uz moc otravovala 😀 lebo uz sa mi fakt nechce paprat s kasiskami, ktore nakoniec koncia v kosi a ona chuda slinta nad tym, co obeduje bracek 😀 ale tvoj ma dost malo este na to, aby si mu dala ochutnat svoje 😀 aj ked z niecoho vhodneho kludne skus... podla mna mu kludne pridaj ovocie alebo ovocnu vyzivu doobedu, popritom budes stale kojit, za nejaky mesiac dva aj jogurt. ale mozno to nepomoze v tom, aby nebol zvedavy na vase, on ani nemusi byt nejako hladny, ale fakt iba zvedavy 😀

sona222
autor
9. jún 2017

@zabina27 no ved to ze je este krpaty na to, ale uz si zbasti korku z chleba rozok, co mame my je samozrejme top 😆 aj sa mu to bojim davat lebo obcas zabehne ale on pisti o dusu ked je so mnou v kuchyni, zbystri jak sokol ked robim jedlo tak to ma take cakacie 😊aj ked citala som ze popri kojeni je dobre nech vyskusa co najviac samozrejme nie normalne porcie ale take zdibky na chut, ze sa nevyvinie alergia ked s tym pride do kontaktu, tak som zvedava aka chlapina z neho bude 😁