Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahojte,viete niekto zohnať sušienky a cestoviny Plasmon z Talianska? Vďaka.

zuzulaba
27. feb 2019
marsilea23
27. feb 2019

Ak ich dostať v bežných potravinách, možno áno. Ideme v piatok do Talianska.

kristina2412
27. feb 2019

@zuzulaba pozri amazon.de. majú tam toho dosť,ak máš čas sa v tom hrabať,snáď sa ti podarí nájsť dáke prijateľné poštovné.

renatka100
27. feb 2019

@zuzulaba ja som toto riesila cca pred pol rokom a z amozonu.it stoji postovne 40 eur. Ale plasmon znacka nie je nic moc, je to ako u nas taky nutrilon. Maju aj ovela kvalitnejsie vyrobky.

zuzulaba
autor
28. feb 2019

@renatka100 ahoj...tak ak môzes,porad nieco ine-podobne,ale kvalitne....vdaka

zuzulaba
autor
28. feb 2019

@marsilea23 vdaka za ochotu,neviem,kde je to dostat-mala som od nich cestoviny pre babo-dostala som a teraz sa to v nasich eshopoch nenachadza

marsilea23
28. feb 2019

@zuzulaba ak chceš, môžem sa pozrieť a ak by mali môžem to kúpiť. Koľko by si toho chcela?

renatka100
28. feb 2019

@zuzulaba znacka alcenero robi stravu pre deticky a je bio, moj maly to zboznoval ale nenasla som ziadny ochotny eshop v sr alebo cz ktory to bol ochotny doviest - z talianskeho amazonu stalo postovne 40 eur

zuzulaba
autor
28. feb 2019

@kristina2412 skusila som,na slovensko to nedorucia(to mi nakoniec vyskocilo pri objednavke),aj ked pisu,ze dorucuju😐

kristina2412
28. feb 2019

@zuzulaba to je blbe...hm to možno preto že sú to potraviny.

zuzulaba
autor
3. mar 2019

@renatka100 vdaka za tip.

zuzulaba
autor
3. mar 2019

@marsilea23 odpisujem neskoro..ale ak by mali plasmon cestoviny - tak nejake dva baliky pre 6 mesacne babo,1 x bebiriso(ryza pre babatka) a susienky tiez pre 6 mesacne babo 3 baliky....ak sa to podari,napis,dohidnemedalsi postup..vdakaaa za ochotu...zuzana

marsilea23
4. mar 2019

@zuzulaba mrzí ma to, ale my sme odchádzali v piatok a v nedelu sme sa vrátili domov, tak som to neriešila, keď som skôr nedostala odpoveď.

zuzulaba
autor
5. mar 2019

@marsilea23 v pohode,vdaka za ochotu😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli